Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D1
Acabado
Said ZAGIDOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 01:33
- Round 1
Bilal KANTASHEV GES - OL Schiltigheim
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B1
Acabado
Kaan SUBASI
ARA - Cluses LO
Victory by fall - 01:56
- Round 2
Adam TALEB AHMED HDF - Hem
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A1
Acabado
Alimkhan CHAMANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 02:33
- Round 2
Akhmed MACHUKAEV NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C1
Acabado
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Narek TATOYAN NOR - Dieppe
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B2
Acabado
Movladi KHATAEV
PDL - Le Mans AFT
Victory by technical superiority (VSU) - 01:14
- Round 1
Hakan SARIKAYA GES - Stiring-Wendel
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D2
Acabado
Zohrap AMARIAN
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:35
- Round 2
Thomas AIME NOR - Balleroy
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B3
Acabado
Luka TARBA
ARA - St Etienne
Tourpal Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:59 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A2
Acabado
Mais GRIGORIAN
BFC - Chenove
Shain BRIKI IDF - Creteil Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D3
Acabado
Samuel HOVHANNISYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:31
- Round 1
Henzo VIENNE REU - St Joseph LC
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B4
Acabado
Lucas CORNILLIE
BFC - Chenove
Aymeric TAUPIN-DARNAUDPEYS NAQ - Lormont Victory by fall - 00:21 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A3
Acabado
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 00:28
- Round 1
Nurutdin MAGOMEDOV PDL - Nantes M
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D4
Acabado
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 00:49
- Round 1
Kerim DJOUMALOUIEV GES - OL Schiltigheim
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C2
Acabado
Michel ALIEV
OCC - Toulouse LC
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:53
- Round 2
Redouane EL MAHMOUDI HDF - Belleu - Soissons
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A4
Acabado
Islam ALISKHANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Abdoullah NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU1) - 01:42 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B5
Acabado
Romain FARIA
ARA - Clt Ferrand Stade
Khasen KODZOEVA BFC - Chalon/Saone AC Victory by technical superiority (VSU1) - 02:38 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D5
Acabado
Islam IDIGOV
NOR - Sotteville les Rouen
Hamzat SHIDAEV BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 03:10 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C3
Acabado
Argan ROUSSET
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by fall - 03:26
- Round 2
Aslan EDILSOULTANOV OCC - Nimes L
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B6
Acabado
Ibrahim LEIMOEV
GES - Stiring-Wendel
Khaled KHATAEV PDL - Le Mans AFT Victory by technical superiority (VSU) - 02:44 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A5
Acabado
Abdullakl KHURSHEDI
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Aram MARGARYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D6
Acabado
Younes ALLOUACHE
ARA - Bourg en Bresse
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Rayane LE TOQUIN PDL - Le Mans AFT
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A6
Acabado
Iznaour OZDOEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:36
- Round 1
Timothee DELAUNAY NOR - Val de Reuil
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C4
Acabado
Tamerlan MAGAMADOV
GES - Reims CL
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Omer INCI NOR - Dieppe
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B7
Acabado
Enzo GUYOT
IDF - Meaux
Oumar SOULOMOV NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU1) - 02:47 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A7
Acabado
Magomed MUTSULKHANOV
GES - OL Schiltigheim
Victory by fall - 00:49
- Round 1
Nohan LEBON REU - Saint-Denis CLOD
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C5
Acabado
Malik KHADYROV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:04
- Round 1
Noah RIPERT REU - Etang Sale
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D7
Acabado
Ashab BATSATSAYEV
PAC - Nice KCN
Abdul Hakim UMKHADJIEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:56 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B8
Acabado
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:27
- Round 1
Philippe AZA GNANDJI GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A8
Acabado
Raphael ASSATURYAN
NOR - Le Havre CL
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 01:01 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(SAMEDI - U17 U20)
D8
Acabado
Rakhman KHOUNKAEV
OCC - Toulouse LC
Said ZAGIDOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 01:35 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(SAMEDI - U17 U20)
B9
Acabado
Chamil KHALIDOV
PAC - Marseille LOM
Victory by fall - 03:25
- Round 2
Hamza BOUAFIA HDF - Fives
LIBRE U17 / 65 KG
(SAMEDI - U17 U20)
C6
Acabado
Walid HAJLI
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:01
- Round 2
Donart ISUFI NAQ - Ludon
LIBRE U17 / 60 KG
(SAMEDI - U17 U20)
A9
Acabado
Amir CHURAYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Serguey KHACHATUROV ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU) - 03:49 - Round 2