Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C11
Ferdig
Khoussein ALDAMOV
PAC - Monaco
Kais MEBASTI IDF - Creteil Seier ved fall - 00:23 - Round 2
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B8
Ferdig
Youssef RAHOU
IDF - Rosny sous Bois
Ismael DERBALI HDF - Tourcoing LC Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:51 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C12
Ferdig
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Seier ved fall - 00:15
- Round 1
Victor RICHER NAQ - Cenon
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A9
Ferdig
Alimkhan CHAMANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:46 - Round 2
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C13
Ferdig
Amir CHURAYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Seier ved fall - 01:22
- Round 1
Nahel DENNI HDF - Tourcoing LC
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D8
Ferdig
Sihana OMAR
IDF - Ivry/Seine
Seier ved fall - 01:56
- Round 2
Amira DAQI ARA - Cluses LO
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C14
Ferdig
Ilias LAAOUINA
HOL - Young Lions Holland
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:22
- Round 1
Gaspard CHEYNOUX ARA - Chamalieres
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B9
Ferdig
Ion BIRNAT
PAC - Monaco
Apti YOUSSOUPOV BFC - Chalon/Saone AC Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:52 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A12
Ferdig
Jon Ander BRULL
EUS - Euskadi
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM Seier på tap - Round 1
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A10
Ferdig
Adam KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Seier ved fall - 01:53
- Round 2
Aslanbek ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C16
Ferdig
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Maxime CLODEREE HDF - Wattrelos Lutte Seier ved fall - 01:02 - Round 1
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B10
Ferdig
Shemsi SANTOU
BFC - Besancon CPB
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:19
- Round 1
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT ARA - Meysse
FÉMININE U15 / 58 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D9
Ferdig
Leane SANDIN AMBLARD
ARA - Chamalieres
Ambre DONNART BFC - Jussey Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B11
Ferdig
Sos USUBYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:24
- Round 1
Khamzat ADAMOV ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B12
Ferdig
Philippe AZA GNANDJI
GES - Chalons en Champagne
Albert ADISSON BFC - Besancon CPB Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:21 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A11
Ferdig
Valeri MINASIAN
PDL - Nantes L
Tigran GALUSTYAN IDF - Bagnolet Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:17 - Round 1
GRÉCO U17 / 51 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C17
Ferdig
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Seier ved fall - 00:59
- Round 2
Hugo MEIRIM CVL - Joue les Tours CL
GRÉCO U17 / 51 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C18
Ferdig
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Seier på tap - Round 1
Samvel EGSHATYAN HDF - Lievin
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A17
Ferdig
Tony GOMBERT
PAC - St Laurent du Var
Seier ved fall - 01:47
- Round 1
Gautier BACHSCHMIDT IDF - Bagnolet
FÉMININE U15 / +62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D10
Ferdig
Celia BLOQUEL
HDF - E.L.C.O.
Ambre BOUZILLARD HDF - E.L.C.O. Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:03 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B13
Ferdig
Ibragim KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Amar KHITER HDF - Tourcoing LC Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:16 - Round 2
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C19
Ferdig
Khoussein ALDAMOV
PAC - Monaco
Amir CHURAYEV NAQ - Le Palais/Vienne Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:39 - Round 1
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D11
Ferdig
Anna FAUCHE
NAQ - Le Barp
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:30
- Round 1
Lison CROZES NAQ - Le Barp
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A18
Ferdig
Mohamed KHANAROV
CVL - Joue les Tours CL
Seier på poeng (VPO1) - 02:00
- Round 2
Said ZAGIDOV ARA - Cluses LO
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D12
Ferdig
Alycia CLAEYMAN-BEAULIEUX
HDF - E.L.C.O.
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:00
- Round 2
Anissa AZZI HDF - Lievin
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B14
Ferdig
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:52
- Round 2
Mansour KAIRBEKOV PAC - Monaco
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C21
Ferdig
Titouan ROBIN
BFC - Champforgeuil
Harutyun M BABAJANYAN IDF - Villejuif Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:11 - Round 2
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B15
Ferdig
Ismael DERBALI
HDF - Tourcoing LC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:58
- Round 1
Anyss EL HAMEL GES - Chalons en Champagne
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C22
Ferdig
Kais MEBASTI
IDF - Creteil
Nahel DENNI HDF - Tourcoing LC Seier ved fall - 01:26 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A19
Ferdig
Mohamed BERJAOUI
IDF - Creteil
Rayhan LAMBRE HDF - Tourcoing LC Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 00:32 - Round 2
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D13
Ferdig
Sihana OMAR
IDF - Ivry/Seine
Leana SIERRA BFC - Jussey Seier ved fall - 00:48 - Round 1
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B16
Ferdig
Nadhir TOUATI
IDF - Rosny sous Bois
Robert REPNICOV GES - Chalons en Champagne Seier ved fall - 01:56 - Round 1