Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FÉMININE U17 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B40
Ferdig
Candice MALFOY
HDF - E.L.C.O.
Seier ved fall - 01:28
- Round 2
Eva RIQUEBOURG ELMI OCC - Rabastens de Bigorre
FÉMININE U17 / 49 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B52
Ferdig
Juliette LESCURE
OCC - Montauban CL
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:07
- Round 1
Anissa AZZI HDF - Lievin
FÉMININE U17 / 61 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B53
Ferdig
Lou-Anne LANGLIN
HDF - Lievin
Romaissa EL KHARROUBI CVL - Dreux OL Atlas Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:24 - Round 1
FÉMININE U17 / 61 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B54
Ferdig
Marilou MISERERE
BFC - Champforgeuil
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:21
- Round 1
Melissa BOUARICHA ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE U17 / 57 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A49
Ferdig
Leana SIERRA
BFC - Jussey
Seier ved fall - 00:27
- Round 1
Lucie DAVIGNY HDF - Calonne Ricouart
FÉMININE U17 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B55
Ferdig
Joanna OTTAVIANO
ARA - Grenoble OL
Chloe ADAM OCC - Sete Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:01 - Round 2
FÉMININE U17 / 57 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A50
Ferdig
Kirti SINGH
IDF - Aulnay CMASA
Romane BURMER HDF - Calonne Ricouart Seier ved fall - 01:04 - Round 2
FÉMININE U17 / 61 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C45
Ferdig
Lou-Anne LANGLIN
HDF - Lievin
Seier på poeng (VPO1) - 02:00
- Round 2
Melissa BOUARICHA ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE U17 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B56
Ferdig
Candice MALFOY
HDF - E.L.C.O.
Seier ved fall - 01:27
- Round 1
Clacidy DUBARY SITOUZE REU - St Joseph LC
FÉMININE U17 / 53 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C46
Ferdig
Lilya COHEN
GES - Colmar FLC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:38
- Round 1
Lola JACQUINOT NAQ - Le Barp
FÉMININE U17 / 57 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B57
Ferdig
Maelyss ROUSSELET
CVL - Dreux OL Atlas
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:18
- Round 1
Tania MAANFOU REU - St Joseph LC
FÉMININE U17 / 61 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A51
Ferdig
Romaissa EL KHARROUBI
CVL - Dreux OL Atlas
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:57
- Round 2
Marilou MISERERE BFC - Champforgeuil
FÉMININE U17 / 46 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C47
Ferdig
Irina IONA
ARA - Grenoble OL
Seier på tap - Round 1
Gabrielle NOUR GES - Sausheim Mempapeurs
FÉMININE U20 / 65 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A52
Ferdig
Mahe LE BORGNE
PDL - Vallet
Eloise DUPASQUIER ARA - Montreal la Cluse Seier ved fall - 00:59 - Round 1
FÉMININE U20 / 50 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B58
Ferdig
Julie SCHOS
ARA - Voiron
Charhazed AYACHI NOR - Sotteville les Rouen Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:52 - Round 1
GRÉCO U20 / 60 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C48
Ferdig
Salim SARTI
GES - Stiring-Wendel
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:48
- Round 1
Orian VINET PAC - St Laurent du Var
GRÉCO U20 / 60 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C49
Ferdig
Imad EL MARBOUH
GES - Stiring-Wendel
Amerkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:39 - Round 1
GRÉCO U20 / 63 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C50
Ferdig
Yanisse MADI
ARA - Clt Ferrand ASM
Seier ved fall - 01:05
- Round 1
Nacim AKSKOUS GES - Stiring-Wendel
FÉMININE U20 / 72 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B59
Ferdig
Klara KLEIN
GES - Sausheim Mempapeurs
Noemie MUZATON CVL - Dreux OL Atlas Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:14 - Round 2
FÉMININE U20 / 65 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A53
Ferdig
Shaima LOQMANE
CVL - Dreux OL Atlas
Seier på poeng (VPO1) - 03:00
- Round 2
Nolwenn PERES IDF - Villejuif
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B60
Ferdig
Hocine-Robert AKLI BERC
IDF - Bagnolet
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:15
- Round 1
Jimmy KLEIN OCC - Montpellier UC
GRÉCO U20 / 63 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C51
Ferdig
Yvan ROMANENKO
IDF - Aulnay CMASA
Salikh MOUSSAIEV GES - OL Schiltigheim Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 00:34 - Round 2
GRÉCO U20 / 55 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A54
Ferdig
Atay NURBEK UULU
GES - Maizieres les Metz
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:03
- Round 1
Warren DORCE GES - Chalons en Champagne
GRÉCO U20 / 77 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C52
Ferdig
Narek HOVSSEPYAN
ARA - Villeurbanne AS
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:20
- Round 1
Mathis MONTICCIOLO PAC - Monaco
GRÉCO U20 / 67 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B61
Ferdig
Marwan ZAROURI
HDF - Roubaix
Ibraguim ARSOEV GES - Colmar FLC Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:15 - Round 1
GRÉCO U20 / 77 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C53
Ferdig
Ibragim KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Yvan Brandon GUIADEM KAMDEM NOR - Sotteville les Rouen Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - Round 1
GRÉCO U20 / 87 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B62
Ferdig
Burak KARA
GES - Sausheim Mempapeurs
Duncan DACHER GES - Maizieres les Metz Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:27 - Round 1
GRÉCO U20 / 63 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C54
Ferdig
Razmik GRIGORYAN
GES - Sarreguemines AS
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:53
- Round 1
Mehdi GRANVILLE IDF - Ivry/Seine
GRÉCO U20 / 55 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A55
Ferdig
Joris ELIARD
PAC - Monaco
Emilien BOUREL HDF - Calonne Ricouart Seier ved fall - 02:06 - Round 1
GRÉCO U20 / 77 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
C55
Ferdig
Djamboulat CHAADAEV
GES - OL Schiltigheim
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:14
- Round 1
Mika REDIGER GES - Village Neuf
GRÉCO U20 / 60 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
B63
Ferdig
Nur-Ali MALITSAEV
PAC - Nice KCN
Gildas CHAMBINAUD IDF - Creteil Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:43 - Round 1
GRÉCO U20 / 72 KG
(SAMEDI - GR U20 FEM U17 U20)
A56
Ferdig
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:58
- Round 1
Ayman DOUBACH BFC - Besancon CPB