Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A1
Ferdig
Ilman SARITOV
GES - OL Schiltigheim
Seier ved fall - 00:27
- Round 1
Vladimir MBARGA-ABEGA IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B1
Ferdig
Yakhya VISAEV
BFC - Besancon CPB
Armand ELOYAN GES - Maizieres les Metz Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:33 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A2
Ferdig
Mansour ISSAYEV
GES - OL Schiltigheim
Seier ved fall - 01:49
- Round 1
Khalil AKBARI IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B2
Ferdig
Khamzat ARSAMERZOUEV
GES - Sarreguemines AS
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:30
- Round 1
Enzo PEREZ PAC - St Laurent du Var
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B3
Ferdig
Thomas TRONCHON
IDF - Meaux
Seier på tap - Round 1
Victor MONTES NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B4
Ferdig
Marwane YEZZA
GES - Sarreguemines AS
Seier ved fall - 00:19
- Round 1
Enzo ROUZIERES NAQ - Villenave d'Ornon SA
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C1
Ferdig
Theo GUILLOT
NOR - Rouen ASPTT
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:27
- Round 2
Stan DORANGEON NAQ - Villenave d'Ornon SA
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C2
Ferdig
Samuel DIJOUX
REU - St Joseph LC
Magamed DELIEV ARA - Aulnat Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:24 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A3
Ferdig
Hedi BEN ABDA
NAQ - St Yrieix CAL
Seier på poeng (VPO1) - 03:00
- Round 2
Mohamed NASRI IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A5
Ferdig
David STE MARIE
REU - St Joseph LC
Saifedine ALEKMA GES - Sarreguemines AS Seier på poeng (VPO1) - 02:55 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B5
Ferdig
Tourpal MUKTAROV
BFC - Besancon CPB
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Khalid VIZAEV GES - Reims CL
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C3
Ferdig
Adel BENDAHMANE
HDF - Belleu - Soissons
Samy ALYAFI ARA - Clt Ferrand ASM Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:35 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B6
Ferdig
Trey PRESTOT
HDF - Lievin
Stephane SINE REU - St Joseph LC Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:39 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C4
Ferdig
Aimal SHAYAN
IDF - Paris LO
Ramdi ULBAEV HDF - Tourcoing LC Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:20 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A15
Ferdig
Ismael Said HUSSAINI
IDF - Paris Wrestling Acad
Boris NOZADZE GES - OL Schiltigheim Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 00:46 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B7
Ferdig
Beka MINDIASHVILI
BFC - Besancon CPB
Mouhadin KHABIZAEV ARA - Grenoble OL Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 04:50 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C5
Ferdig
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Seier på poeng (VPO1) - 03:00
- Round 2
Hugo CUENOT OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A16
Ferdig
Fares BENHAMED
IDF - Bagnolet
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:00
- Round 1
Ilies ARAR CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A4
Ferdig
Amir ALIEV
OCC - Toulouse LC
Ilman SARITOV GES - OL Schiltigheim Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:03 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C6
Ferdig
Ramazan MOUMADOV
CVL - Orleans la Source
Seier ved fall - 00:56
- Round 2
Quentin GUERIT IDF - Meaux
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B8
Ferdig
Quentin STICKER
GES - OL Schiltigheim
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 04:04
- Round 2
Islam ASKHABOV OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C7
Ferdig
Nasser MOKRANI
GES - Maizieres les Metz
Antoine MASSIDDA IDF - Paris Wrestling Acad Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:36 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A6
Ferdig
Hussein MOURTAZALIEV
OCC - Toulouse LC
Seier på poeng (VPO1) - 03:00
- Round 2
Mansour ISSAYEV GES - OL Schiltigheim
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C8
Ferdig
Rayane SUAZE
IDF - Villejuif
Adam AMSIEV NOR - Sotteville les Rouen Seier ved fall - 00:55 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C9
Ferdig
Tigran VARAGNAN
ARA - Villeurbanne AS
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:09
- Round 1
Theo GUILLOT NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B9
Ferdig
Armand ELOYAN
GES - Maizieres les Metz
Khamzat ARSAMERZOUEV GES - Sarreguemines AS Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A7
Ferdig
Rasul ALTEMIROV
BFC - Besancon CPB
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:22
- Round 1
Hedi BEN ABDA NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B10
Ferdig
Thomas TRONCHON
IDF - Meaux
Marwane YEZZA GES - Sarreguemines AS Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:28 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C10
Ferdig
Ewan LEPRINCE
BFC - Torcy ZL
Magamed DELIEV ARA - Aulnat Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 00:45 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A17
Ferdig
Nadir AISSAOUI
GES - Maizieres les Metz
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - Round 2
Youssef ALMOU PAC - St Laurent du Var
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A18
Ferdig
Tarik AZZOUZI
HDF - Tourcoing LC
Muhammad Fahim NAIMI IDF - Paris LO Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:30 - Round 1
LIBRE SENIOR / +97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B25
Ferdig
Byleil REZGUI
IDF - Paris LO
Seier ved fall - 04:58
- Round 2
Maxime CHABRIER NAQ - Le Palais/Vienne