Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A1
Završeno
Ilman SARITOV
GES - OL Schiltigheim
Pobeda po padu - 00:27
- Round 1
Vladimir MBARGA-ABEGA IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B1
Završeno
Yakhya VISAEV
BFC - Besancon CPB
Armand ELOYAN GES - Maizieres les Metz Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:33 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A2
Završeno
Mansour ISSAYEV
GES - OL Schiltigheim
Pobeda po padu - 01:49
- Round 1
Khalil AKBARI IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B2
Završeno
Khamzat ARSAMERZOUEV
GES - Sarreguemines AS
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:30
- Round 1
Enzo PEREZ PAC - St Laurent du Var
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B3
Završeno
Thomas TRONCHON
IDF - Meaux
Pobeda po odustajanju drugog igrača - Round 1
Victor MONTES NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B4
Završeno
Marwane YEZZA
GES - Sarreguemines AS
Pobeda po padu - 00:19
- Round 1
Enzo ROUZIERES NAQ - Villenave d'Ornon SA
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C1
Završeno
Theo GUILLOT
NOR - Rouen ASPTT
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:27
- Round 2
Stan DORANGEON NAQ - Villenave d'Ornon SA
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C2
Završeno
Samuel DIJOUX
REU - St Joseph LC
Magamed DELIEV ARA - Aulnat Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:24 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A3
Završeno
Hedi BEN ABDA
NAQ - St Yrieix CAL
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00
- Round 2
Mohamed NASRI IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A5
Završeno
David STE MARIE
REU - St Joseph LC
Saifedine ALEKMA GES - Sarreguemines AS Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:55 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B5
Završeno
Tourpal MUKTAROV
BFC - Besancon CPB
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Khalid VIZAEV GES - Reims CL
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C3
Završeno
Adel BENDAHMANE
HDF - Belleu - Soissons
Samy ALYAFI ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:35 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B6
Završeno
Trey PRESTOT
HDF - Lievin
Stephane SINE REU - St Joseph LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:39 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C4
Završeno
Aimal SHAYAN
IDF - Paris LO
Ramdi ULBAEV HDF - Tourcoing LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:20 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A15
Završeno
Ismael Said HUSSAINI
IDF - Paris Wrestling Acad
Boris NOZADZE GES - OL Schiltigheim Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:46 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B7
Završeno
Beka MINDIASHVILI
BFC - Besancon CPB
Mouhadin KHABIZAEV ARA - Grenoble OL Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 04:50 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C5
Završeno
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00
- Round 2
Hugo CUENOT OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A16
Završeno
Fares BENHAMED
IDF - Bagnolet
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:00
- Round 1
Ilies ARAR CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A4
Završeno
Amir ALIEV
OCC - Toulouse LC
Ilman SARITOV GES - OL Schiltigheim Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:03 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C6
Završeno
Ramazan MOUMADOV
CVL - Orleans la Source
Pobeda po padu - 00:56
- Round 2
Quentin GUERIT IDF - Meaux
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B8
Završeno
Quentin STICKER
GES - OL Schiltigheim
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 04:04
- Round 2
Islam ASKHABOV OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C7
Završeno
Nasser MOKRANI
GES - Maizieres les Metz
Antoine MASSIDDA IDF - Paris Wrestling Acad Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:36 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A6
Završeno
Hussein MOURTAZALIEV
OCC - Toulouse LC
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00
- Round 2
Mansour ISSAYEV GES - OL Schiltigheim
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C8
Završeno
Rayane SUAZE
IDF - Villejuif
Adam AMSIEV NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po padu - 00:55 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C9
Završeno
Tigran VARAGNAN
ARA - Villeurbanne AS
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:09
- Round 1
Theo GUILLOT NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B9
Završeno
Armand ELOYAN
GES - Maizieres les Metz
Khamzat ARSAMERZOUEV GES - Sarreguemines AS Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A7
Završeno
Rasul ALTEMIROV
BFC - Besancon CPB
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:22
- Round 1
Hedi BEN ABDA NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B10
Završeno
Thomas TRONCHON
IDF - Meaux
Marwane YEZZA GES - Sarreguemines AS Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:28 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C10
Završeno
Ewan LEPRINCE
BFC - Torcy ZL
Magamed DELIEV ARA - Aulnat Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:45 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A17
Završeno
Nadir AISSAOUI
GES - Maizieres les Metz
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - Round 2
Youssef ALMOU PAC - St Laurent du Var
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A18
Završeno
Tarik AZZOUZI
HDF - Tourcoing LC
Muhammad Fahim NAIMI IDF - Paris LO Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:30 - Round 1
LIBRE SENIOR / +97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B25
Završeno
Byleil REZGUI
IDF - Paris LO
Pobeda po padu - 04:58
- Round 2
Maxime CHABRIER NAQ - Le Palais/Vienne