Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B15
Gotowy
GLOTAIN Dorian
PDL - Aigrefeuille
Victory by forfeit - Round 1
SELLOUM Mustapha IDF - Creteil
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B35
Gotowy
DEGODEZ-LAFORET Sidonie
IDF - Creteil
LESCURE Juliette OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 00:53 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A18
Gotowy
KAKHRIEV Adam
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 03:53
- Round 2
MARKOCIAN Marat ARA - Villeurbanne AS
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C37
Gotowy
DJOUAHER Nordine
HDF - E.L.C.O.
EVAZALI Wali ARA - Lyon St Priest Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:03 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B36
Gotowy
BOUAZERIA Jasmine
GES - Maizieres les Metz
SABATIE Julie OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 00:56 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A19
Gotowy
RASULOV Said
PAC - Marseille LOM
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:31
- Round 1
KHOUADRA Kenzi CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B49
Gotowy
REBEL Michel
HDF - E.L.C.O.
UMKHADJIEV Zelimkhan GES - Sarreguemines AS Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:27 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C33
Gotowy
RIVIERE Mathilde
IDF - Bagnolet
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 03:47
- Round 2
RUIZ Gaelle BFC - Champforgeuil
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A20
Gotowy
CHELIT Nahim
ARA - Lyon St Priest
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:36
- Round 1
GILBERT Maxime NOR - Val de Reuil
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B17
Gotowy
ALEKMA Saifedine
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:20
- Round 1
KOR Mikail GES - Sausheim Mempapeurs
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A21
Gotowy
IBRAHIM Raphael
PAC - Nice EAM
CUENOT Hugo OCC - Toulouse LC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:58 - Round 1
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C19
Gotowy
ADILOVSKI Yacine
IDF - Bagnolet
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:51
- Round 1
RAHERIARIJAONA Franck IDF - Rueil-Malmaison RAC
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B18
Gotowy
LAURET Lucas
IDF - Bagnolet
BARRAJ Ayoub ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 01:21 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C38
Gotowy
BENSERRADJ Ahcene
GES - Stiring-Wendel
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:15
- Round 1
BENHAMED Fares IDF - Bagnolet
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A45
Gotowy
GUEDON Mathilde
BFC - Genlis
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - Round 1
HAJA BOUADDI Hasnaa IDF - Villejuif
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C39
Gotowy
HERBERT Loic
HDF - E.L.C.O.
HENTZ Xavier ARA - Chamalieres Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:49 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A22
Gotowy
AMIRMAZAHERI Arvin
IDF - Alfortville
GUYOT Enzo IDF - Meaux Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:17 - Round 1
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B45
Gotowy
CHENAYE Thibault
HDF - Fives
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 04:19
- Round 2
MIRANDANI Djali CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C18
Gotowy
DESBOVES Joanes
IDF - Creteil
MOUKHTAROV Sultan BRE - Rennes MTC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:47 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A46
Gotowy
DOUARRE Ameline
IDF - Bagnolet
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:16
- Round 1
ARAUJO Amelie ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C34
Gotowy
DEBIEN Tatiana
GES - OL Schiltigheim
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 02:05
- Round 1
LESAFFRE Laurie HDF - E.L.C.O.
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B19
Gotowy
KAIRBEKOV Alibek
ARA - Clt Ferrand ASM
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 04:30
- Round 2
CLODEREE Maxime HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C40
Gotowy
BOTEZ Antonio Petrica
HDF - Roubaix
UMKHADJIEV Mohammad GES - Sarreguemines AS Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:23 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B20
Gotowy
CHOUCHOUH Sofiane
GES - Epernay
AMSIEV Adam NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 01:19 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C41
Gotowy
LAGARDE Sebastien
BFC - Champforgeuil
METERFI Bilal NOR - Rouen ASPTT Victory by forfeit - Round 1
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B38
Gotowy
SABATIE Julie
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:48
- Round 1
LESCURE Juliette OCC - Montauban CL
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A25
Gotowy
CHELIT Nahim
ARA - Lyon St Priest
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
ABDULKADYROV Tourpal Ali OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C20
Gotowy
M'GHIZOV Elyas
PDL - Le Mans AFT
HAJJEM Nahim NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 00:40 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B42
Gotowy
BOUAZERIA Jasmine
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 01:48
- Round 1
DEGODEZ-LAFORET Sidonie IDF - Creteil
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C42
Gotowy
SAMIR Anas
HDF - Tourcoing LC
NOZADZE Boris GES - OL Schiltigheim Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:35 - Round 1
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B46
Gotowy
LAGVILAVA Levan
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:50
- Round 1
DOUMOEV Nougzar PAC - Marseille LOM
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A55
Gotowy
AHMADI Baschir
IDF - Bagnolet
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 04:17
- Round 2
LE METAYER Valentin OCC - Toulouse LC