Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A73
Gotowy
LOQMANE Shaima
CVL - Dreux OL Atlas
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:45
- Round 1
POMEAU Elvire IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B67
Gotowy
GAGAEV Saifoullah
ARA - Clt Ferrand ASM
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 03:39
- Round 2
VANDEN ABEELE Theo NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B68
Gotowy
SINE Stephane
REU - St Joseph LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:00
- Round 1
HASSANI Lahcene IDF - Creteil
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C55
Gotowy
UMKHADJIEV Mohammad
GES - Sarreguemines AS
NOZADZE Boris GES - OL Schiltigheim Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A65
Gotowy
THIEBAUX Gaspard
BFC - Besancon CPB
BRILLON Theo IDF - Bagnolet Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 04:28 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B69
Gotowy
MALOEUVRE Nolan
BRE - Rennes MTC
ALKHASTOV Bekkhan IDF - Rueil-Malmaison RAC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 04:46 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C56
Gotowy
BENSERRADJ Ahcene
GES - Stiring-Wendel
KHOUNKAEV Mokhmad OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C69
Gotowy
BINST Theo
IDF - Bagnolet
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:28
- Round 1
HAMAMA Mehdi HDF - Roubaix
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A38
Gotowy
RASULOV Said
PAC - Marseille LOM
IBRAHIMI Farhad BFC - Dijon LC Victory by points (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B70
Gotowy
ARSAMERZOUEV Khamzat
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
ITAEV Seyfulla GES - Sarreguemines AS
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C57
Gotowy
BOTEZ Antonio Petrica
HDF - Roubaix
SAMIR Anas HDF - Tourcoing LC Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A74
Gotowy
VONE Maylis
GES - Epinal
DUPASQUIER Eloise ARA - Montreal la Cluse Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 04:17 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A64
Gotowy
ROBERT Lucien
HDF - Lomme
AHMADI Baschir IDF - Bagnolet Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 00:45 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C70
Gotowy
SAVAL Simon
NOR - L'Aigle
KHALED Driss GES - Stiring-Wendel Victory by technical superiority (VSU) - 02:26 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B71
Gotowy
MUKTAROV Ilman
BFC - Besancon CPB
Victory by points (VPO) - 06:00
- Round 2
STICKER Quentin GES - OL Schiltigheim
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B72
Gotowy
GEZEMIYEV Minkail
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 00:51
- Round 1
GAGAEV Saifoullah ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A75
Gotowy
RENAUT Clara
HDF - Mons en Baroeul
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 02:15
- Round 1
MIALHE Celine IDF - Rueil-Malmaison RAC
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
B73
Gotowy
SINE Stephane
REU - St Joseph LC
Victory by technical superiority (VSU) - 02:41
- Round 1
ALKHASTOV Bekkhan IDF - Rueil-Malmaison RAC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A40
Gotowy
LAMOTHE Clement
IDF - Meaux
DELIEV Magamed GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 02:47 - Round 1
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A66
Gotowy
LAHRIM Noa
ARA - Chamalieres
GARDETTE Jules ARA - Aulnat Victory by technical superiority (VSU) - 01:26 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C71
Gotowy
MONTEIRO FURTADO Matteo
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
MALIE Cameron IDF - Melun
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A41
Gotowy
TOMOV Abdulla
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 04:10
- Round 2
ISSAYEV Daoud GES - OL Schiltigheim
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A76
Gotowy
LOQMANE Shaima
CVL - Dreux OL Atlas
DUPASQUIER Eloise ARA - Montreal la Cluse Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:04 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C72
Gotowy
BINST Theo
IDF - Bagnolet
ALIEV Amir OCC - Toulouse LC Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 02:17 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C73
Gotowy
FREMY Stanislas
HDF - Fives
HOTAK Zainullah IDF - Paris LO Victory by technical superiority (VSU) - 00:41 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A42
Gotowy
MAZOYER-VEAUTIER Theo
IDF - Bagnolet
KAKHRIEV Adam HDF - Wattrelos Lutte Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C74
Gotowy
AIBUEV Akhmed
GES - Sarreguemines AS
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:52
- Round 1
DACHAEV Abu Bakar PAC - Nice LC
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A67
Gotowy
DAVIDOVI Givi
BFC - Besancon CPB
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
GALBOURAEV Rassoul GES - Sarreguemines AS
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A77
Gotowy
PERES Nolwenn
IDF - Villejuif
RAPHAEL Jenelly Odelli Chris REU - St Joseph LC Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 05:52 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
C75
Gotowy
SARITOV Ilman
GES - OL Schiltigheim
VALIEV Ruslan NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 04:31 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A43
Gotowy
CUENOT Hugo
OCC - Toulouse LC
Victory by technical superiority (VSU) - 02:11
- Round 1
IBRAHIMI Farhad BFC - Dijon LC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE / FÉM.)
A44
Gotowy
KHATAEV Movladi
PDL - Le Mans AFT
DELIEV Magamed GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 01:19 - Round 1