Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
A38
Gotowy
Marwan ZAROURI
HDF - Roubaix
Aywil FOUACHE NOR - Le Havre CL Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B41
Gotowy
Saba DJAVAKHICHVILI
NOR - Sotteville les Rouen
Nabil YKHLEF HDF - Tourcoing LC Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
A39
Gotowy
Mathieu DAUCHEZ
HDF - Calonne Ricouart
Jamal VALIZADEH GES - Sarreguemines AS Victory by points (VPO1) - 01:35 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C44
Gotowy
Artak MARGARYAN
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:39
- Round 1
Gaetan COLINO BFC - Besancon CPB
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
A40
Gotowy
Yanis NIFRI
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Latuf MADI ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C45
Gotowy
Elias CHIGUER
BFC - Besancon CPB
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Lamir BENBOUTA HDF - Tourcoing LC
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B42
Gotowy
Gagik ADAMYAN
ARA - Villeurbanne AS
Thomas DACHER GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 02:03 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B43
Gotowy
Manon KURY
BFC - Jussey
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 02:29
- Round 1
Melanie BAILLY IDF - Meaux
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B44
Gotowy
Marielle GRAFF
GES - Sausheim Mempapeurs
Marine LE COUR GRANDMAISON REU - St Joseph LC Victory by technical superiority (VSU) - 04:44 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C46
Gotowy
Sami SLAMA
HDF - Belleu - Soissons
Ibrahim GHANEM IDF - Aulnay CMASA Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 04:38 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B45
Gotowy
Sargis MKRTCHYAN
HDF - Belleu - Soissons
Victory by technical superiority (VSU) - 01:32
- Round 1
Jamal HUSEYNOV HDF - Tourcoing LC
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
A41
Gotowy
Garik GIGOLIAN
PAC - Vitrolles
Victory by technical superiority (VSU) - 01:05
- Round 1
Arman ISHKHANYAN ARA - Bron
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B46
Gotowy
Anthony LE BORGNE
NAQ - St Yrieix CAL
Franck HASSLI NAQ - St Yrieix CAL Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C47
Gotowy
Cedric BUCHHOLZER
GES - Schiltigheim
Evrik NIKOGHOSSIAN NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 01:27 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
A42
Gotowy
Razmik GRIGORYAN
GES - Sarreguemines AS
Yazid GHARBI NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 04:49 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C48
Gotowy
Yanis BOUNAB
HDF - Tourcoing LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Sofian CHAKAY HDF - Roubaix
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B47
Gotowy
Rosanna LEHMANN
GES - Gries
Julie GUILLAUME REU - St Joseph LC Victory by technical superiority (VSU) - 02:04 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
A43
Gotowy
Zaven MIKAELYAN
GES - Sarreguemines AS
Stefan CLEMENT BFC - Besancon CPB Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B48
Gotowy
Nolwenn PERES
IDF - Villejuif
Gaelle DORMION HDF - Molinghem Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:58 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C49
Gotowy
Artak MARGARYAN
GES - Sarreguemines AS
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 05:09
- Round 2
Elias CHIGUER BFC - Besancon CPB
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B49
Gotowy
Laurine POTVIN
NOR - Balleroy
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:04
- Round 1
Yasmine GUESSAF IDF - Bagnolet
FÉMININE SENIOR / 68 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B50
Gotowy
Maryse ROUSSELET
BFC - Besancon CPB
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 02:40
- Round 1
Maelle POUILLY GES - Chalons en Champagne CO
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
A44
Gotowy
Mohammed BOUZIANE
HDF - Roubaix
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Saphir ESSALHI HDF - Roubaix
FÉMININE SENIOR / 76 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C50
Gotowy
Alexia LAZIER
HDF - Ronchin
Kendra DACHER GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 00:47 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 76 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C51
Gotowy
Emma BRACHET
HDF - E.L.C.O.
Pauline LECARPENTIER HDF - E.L.C.O. Victory by technical superiority (VSU) - 00:56 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B51
Gotowy
Khalid TACHOUEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Hocine BENSERRADJ GES - Stiring-Wendel Victory by technical superiority (VSU) - 02:30 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
A45
Gotowy
Raymond LANGLET
REU - Les Avirons ALOR
Victory by technical superiority (VSU) - 02:02
- Round 1
Aywil FOUACHE NOR - Le Havre CL
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C52
Gotowy
Mody DIAWARA
IDF - Bagnolet
Zelimkhan UMKHADJIEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:46 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
A46
Gotowy
Jamal VALIZADEH
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 02:32
- Round 1
Yanis NIFRI GES - Sarreguemines AS
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
C53
Gotowy
Elvis NFOUKEU
ARA - Bourg en Bresse
Khalid GAZIEV GES - Schiltigheim Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B52
Gotowy
Lucas OUDY
GES - Chalons en Champagne CO
Victory by technical superiority (VSU) - 00:48
- Round 1
Gauthier BACHSCHMIDT IDF - Bagnolet
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(CF SENIOR GRÉCO ET FÉMININE 2020)
B53
Gotowy
Camille CLAIN
NOR - Dieppe
Ameline DOUARRE IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU) - 01:28 - Round 1