Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U23 / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C41
Gotowy
Nordine ARIF
HDF - Roubaix
Naim BOLAKY MEITE IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU) - 01:42 - Round 1
GRÉCO U15 / 75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B43
Gotowy
Sos USUBYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 1
Dionis BREGU ITA - Cairate
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A42
Gotowy
Alycia CLAEYMAN-BEAULIEUX
HDF - E.L.C.O.
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:38
- Round 1
Anna FAUCHE NAQ - Le Barp
GRÉCO U23 / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C42
Gotowy
Yanisse MADI
ARA - Clt Ferrand ASM
Mamuka UNUSIAN GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 02:49 - Round 1
GRÉCO U23 / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B44
Gotowy
Noha AKHMADOV
GES - Maizieres les Metz
Medhi LEBON -GANGATE REU - St Joseph LC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:32 - Round 2
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D42
Gotowy
Abdullakl KHURSHEDI
NAQ - Le Palais/Vienne
Rayhan LAMBRE HDF - Tourcoing LC Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:28 - Round 1
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A43
Gotowy
Michelle V DOORN
HOL - Young Lions Holland
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Olivia KLEUNEN HOL - Young Lions Holland
GRÉCO U23 / 97 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D43
Gotowy
Chemsdine RACHDI
HDF - Tourcoing LC
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:02
- Round 1
Djalil OUDJANI ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE U17 / 61 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C43
Gotowy
Amelie ARAUJO
ARA - Clt Ferrand ASM
Klara KLEIN GES - Sausheim Mempapeurs Victory by points (VPO) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D44
Gotowy
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:47
- Round 1
Alessandro MASIA HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D45
Gotowy
Ibragim KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Amar KHITER HDF - Tourcoing LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 1
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A44
Gotowy
Candice MALFOY
HDF - E.L.C.O.
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:31
- Round 1
Tania MAANFOU REU - St Joseph LC
FÉMININE U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B45
Gotowy
Reka VAN OS
HOL - Young Lions Holland
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:37
- Round 1
Ines RIBEIRO MARTINS ARA - Montreal la Cluse
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A45
Gotowy
Clacidy DUBARY SITOUZE
REU - St Joseph LC
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:28
- Round 1
Emma HOUDBINE IDF - Coulommiers
GRÉCO U23 / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C45
Gotowy
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by forfeit - Round 1
Sofiane HAMAMA HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D46
Gotowy
Rayhan LAMBRE
HDF - Tourcoing LC
Victory by injury - Round 1
Jesse VAN WIJK HOL - Young Lions Holland
FÉMININE U15 / 46 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C46
Gotowy
Faustine MAILLETAS
GES - Colmar FLC
Yeva ROUSSEAU-MELKONIAN NAQ - Le Barp Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:32 - Round 1
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A46
Gotowy
Alycia CLAEYMAN-BEAULIEUX
HDF - E.L.C.O.
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Lison GERBIER BFC - Chagny
FÉMININE U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B46
Gotowy
Lola TOURNIER
IDF - Coulommiers
Victory by points (VPO) - 00:09
- Round 1
Sheryne ROUSSET NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U23 / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C47
Gotowy
Duncan DACHER
GES - Maizieres les Metz
Tourpal Ali MAGAMADOV GES - Reims CL Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 00:40 - Round 2
GRÉCO U23 / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B47
Gotowy
Magamed DELIEV
ARA - Aulnat
Saphir ESSALHI HDF - Roubaix Victory by forfeit - Round 1
GRÉCO U23 / 97 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D47
Gotowy
Sargis MKRTCHYAN
HDF - Belleu - Soissons
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:15
- Round 1
Djalil OUDJANI ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO U23 / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B48
Gotowy
Medhi LEBON -GANGATE
REU - St Joseph LC
Arman KARAPETYAN PAC - Marseille LOM Victory by technical superiority (VSU) - 00:34 - Round 1
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A47
Gotowy
Michelle V DOORN
HOL - Young Lions Holland
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:44
- Round 1
Sihana OMAR IDF - Ivry/Seine
GRÉCO U23 / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C48
Gotowy
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:34
- Round 2
Mikail KOR GES - Sausheim Mempapeurs
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A48
Gotowy
Axel UUSIMAKI
SWE - Umea
Victory by technical superiority (VSU) - 00:43
- Round 2
Sofiane ESSALHI HDF - Roubaix
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D48
Gotowy
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Amar KHITER HDF - Tourcoing LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:35 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D49
Gotowy
Ibragim KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:28
- Round 1
Alessandro MASIA HDF - Tourcoing LC
FÉMININE U15 / 46 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C49
Gotowy
Angéla CRAPIO CASAROLA
ITA - Come
Victory by technical superiority (VSU) - 01:55
- Round 1
Yeva ROUSSEAU-MELKONIAN NAQ - Le Barp
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A49
Gotowy
Anja EPP
SUI - RLZ Aristau
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Csilla VAN OS HOL - Young Lions Holland
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A50
Gotowy
Axel UUSIMAKI
SWE - Umea
Victory by technical superiority (VSU) - 01:05
- Round 1
Karen MARTIROSYAN NAQ - Le Palais/Vienne
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A51
Gotowy
Candice MALFOY
HDF - E.L.C.O.
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:18
- Round 1
Emma HOUDBINE IDF - Coulommiers