Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D71
Gotowy
Abdou-Rahman ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Aboubakar ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B65
Gotowy
Achraf KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Florian BISSIG SUI - RLZ Zentralschweiz Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:56 - Round 2
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A54
Gotowy
Nahim CHELIT
ARA - Lyon St Priest
Victory by points (VPO1) - 03:00
- Round 2
Lucas SANTA MARIA ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D72
Gotowy
Sandro HUNGERBÜHLER
SUI - RLZ Rheintal
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Alan MAGOMADOV BFC - Besancon CPB
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C67
Gotowy
Amir CHVRAYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Serguey KHACHATUROV ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B66
Gotowy
Ibraguim ABDOULAEV
GES - Reims CL
Ilman ILYASOV HDF - Wattrelos Lutte Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:53 - Round 1
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A57
Gotowy
Khalid VIZAEV
GES - Reims CL
Won by disqualification - Round 1
Mouhadin KHABIZAEV ARA - Grenoble OL
LIBRE U23 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D73
Gotowy
Theo BRILLON
IDF - Bagnolet
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:43
- Round 1
Tengiz DALAKISHVILI BRE - Rennes MTC
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B67
Gotowy
Aissa ZAATOUT
BFC - Chagny
Victory by points (VPO) - 02:00
- Round 2
Michel ALIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C68
Gotowy
Movsar CHUPALAEV
HDF - Wattrelos Lutte
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 00:19
- Round 2
Aslanbek ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D74
Gotowy
Edgar KARAPETYAN
GES - Colmar FLC
Mokhmad KHOUNKAEV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C69
Gotowy
Amir CHVRAYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:42 - Round 1
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A58
Gotowy
Theo MAZOYER-VEAUTIER
IDF - Bagnolet
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:58
- Round 1
Theo GUILLOT NOR - Rouen ASPTT
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C70
Gotowy
Souleymane KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:51
- Round 1
Anyss EL HAMEL GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B68
Gotowy
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Tourpal Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D75
Gotowy
Karim BELMESKINE
OCC - Toulouse LC
Henrik SARGSYAN NAQ - Cenon Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:28 - Round 1
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C71
Gotowy
Azat NIKOGHOSYAN
BFC - Talant
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:42
- Round 2
Nino COHEN GES - Colmar FLC
LIBRE U23 / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D76
Gotowy
Wali EVAZALI
ARA - Lyon St Priest
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:31
- Round 1
Gregory CORDONNIER HDF - Ronchin
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A59
Gotowy
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:11
- Round 1
Saifoula KARIMOV IDF - Bagnolet
LIBRE U23 / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D77
Gotowy
Sami BOURAAM
NAQ - Cenon
Babacar LO IDF - Melun Victory by points (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U23 / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C72
Gotowy
Magomed ISSAEV
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:23
- Round 1
Mamadou MBODJ IDF - Meaux
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B69
Gotowy
Mohamed Amine EZZAKRAOUI
GES - Reims CL
Bayssangour BITMURZAEV PAC - Nice LC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A60
Gotowy
Kassim KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Victory by forfeit - Round 1
Askhab GATAGAJEV GES - Maizieres les Metz
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A61
Gotowy
Samy ALYAFI
ARA - Clt Ferrand ASM
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:54
- Round 1
Issa AKHMADOV OCC - Toulouse LC
LIBRE U23 / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C73
Gotowy
Zakaria DEHMANE
HDF - Wattrelos Lutte
Marius MICHON GES - Sarreguemines AS Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:15 - Round 1
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B70
Gotowy
Anes DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Firass CHEHADE OCC - Toulouse LC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:51 - Round 2
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A62
Gotowy
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:07
- Round 2
Nahim CHELIT ARA - Lyon St Priest
LIBRE U23 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D78
Gotowy
Theo BRILLON
IDF - Bagnolet
Nur-Ali MALITSAEV PAC - Nice KCN Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:51 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B71
Gotowy
Florian BISSIG
SUI - RLZ Zentralschweiz
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:37 - Round 1
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A65
Gotowy
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Won by disqualification - Round 1
Mouhadin KHABIZAEV ARA - Grenoble OL
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A63
Gotowy
Ben Hachen TARIK
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:57
- Round 1
Samvel EGSHATYAN HDF - Lievin
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B72
Gotowy
Robert REPNICOV
GES - Chalons en Champagne
Djabrail DJAMALKHANOV OCC - Toulouse LC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:00 - Round 2