Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B25
Gotowy
Zelimkhan BAYSAROV
TOULOUSE - IUT TARBES
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:26
- Round 1
Victor ERKENS DIJON - ASUB
JEUNES GENS / 75 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C22
Gotowy
Fayyad BELARBI
LYON - UDL LYON
Victory by injury - 01:51
- Round 2
Hocine AKLI-BERC DIJON - ASUB
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A36
Gotowy
Anouk CHAVANE
LYON - USE EC LYON
Lola FAUDOT BESANCON - UNIV FCO Victory by points (VPO1) - Round 1
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B24
Gotowy
Guillaume SCHULLER
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Nicolas THEBAULT BESANCON - UNIV FCO Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:48 - Round 1
JEUNES GENS / 75 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C23
Gotowy
Pierre FRENCH
DIJON - ASUB
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 02:54
- Round 2
Ala GNABA LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A37
Gotowy
Gaelle RUIZ
DIJON - ASUB
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:19
- Round 1
Lucie MOURLANE TOULOUSE - IUT TARBES
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B26
Gotowy
Marutea JAMET
BESANCON - UNIV FCO
Victory by technical superiority (VSU) - 02:54
- Round 1
Henrique CARNEIRO DE ABRE LYON - EM LYON
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A38
Gotowy
Mariane REY
LYON - UDL LYON
Celeste SION DIJON - ASUB Victory by technical superiority (VSU) - 01:36 - Round 1
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C33
Gotowy
Tanguy GUYOT
LYON - USE EC LYON
Gildas LOUAULT TOULOUSE - IUT TARBES Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:48 - Round 2
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B27
Gotowy
Kadir YUKSEL
CLERMONT-FERRAND - IUT ALLIER
Theo VANNIER ROUEN - UC SSE Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:06 - Round 1
JEUNES GENS / 75 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C24
Gotowy
Onur SAHBAZ
LYON - UDL LYON
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 03:00
- Round 2
Yahia GARCH LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A39
Gotowy
Lisa GELCI
LILLE - UNIV LILLE ARTOIS
Madenn CABARET CRETEIL - UNIV PARIS EST Victory by points (VPO1) - 00:00 - Round 1
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A40
Gotowy
Angele CHARNOZ
BESANCON - UNIV FCO
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:18
- Round 1
Lola FAUDOT BESANCON - UNIV FCO
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C35
Gotowy
Enzo ROUZIERES
BORDEAUX - STAPS BORDEAUX
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 2
Theo SOPHEARA BESANCON - UNIV FCO
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B28
Gotowy
Karapet GUEVORGUIAN
LYON - UDL LYON
Remy HUTEAU LYON - UDL LYON Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 02:34 - Round 2
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B29
Gotowy
Guillaume SCHEGG
LYON - EM LYON
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 02:17
- Round 1
Nicolas THEBAULT BESANCON - UNIV FCO
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C34
Gotowy
Gianni GEORGES
DIJON - ASUB
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:37
- Round 2
Hugo ROUHLIN LYON - UDL LYON
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C36
Gotowy
Mohamed GUESSOUM
LYON - UDL LYON
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 02:10
- Round 2
Simon LEMAITRE LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 55 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
A19
Gotowy
Letyce GROSPERRIN
BESANCON - UNIV FCO
Maeva MAGNANT ROUEN - UC SSE Victory by points (VPO1) - 00:00 - Round 1
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C37
Gotowy
Gildas CHAMBINAUD
DIJON - ASUB
Antoine HANGARD CRETEIL - UNIV PARIS EST Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:08 - Round 1
JEUNES GENS / 85 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
B30
Gotowy
Zelimkhan BAYSAROV
TOULOUSE - IUT TARBES
Victory by points (VPO1) - 00:01
- Round 1
Marutea JAMET BESANCON - UNIV FCO
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C38
Gotowy
Aywil FOUACHE
DIJON - ASUB
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:05
- Round 2
Leo GUSTIN LILLE - UNIV LILLE
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C39
Gotowy
Gildas LOUAULT
TOULOUSE - IUT TARBES
Gianni GEORGES DIJON - ASUB Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 03:00 - Round 2
JEUNES GENS / 65 KG
(LUTTE JOUR 1 - ÉLIMINATOIRES)
C40
Gotowy
Enzo ROUZIERES
BORDEAUX - STAPS BORDEAUX
Victory by technical superiority (VSU) - 02:30
- Round 2
Mohamed GUESSOUM LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 55 KG
(LUTTE JOUR 2 - FINALES)
B1
Gotowy
Maeva MAGNANT
ROUEN - UC SSE
Lilou DUPINAY TOULOUSE - UT3 SABATIER Victory by technical superiority (VSU) - 01:15 - Round 1
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 2 - FINALES)
A1
Gotowy
Madenn CABARET
CRETEIL - UNIV PARIS EST
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:14
- Round 2
Mariane REY LYON - UDL LYON
JEUNES FILLES / 55 KG
(LUTTE JOUR 2 - FINALES)
B2
Gotowy
Julie DESSAGNE
LYON - UDL LYON
Romane ESTEVE BORDEAUX - STAPS BORDEAUX Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 03:00 - Round 2
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 2 - FINALES)
A2
Gotowy
Angele CHARNOZ
BESANCON - UNIV FCO
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:05
- Round 1
Lucie MOURLANE TOULOUSE - IUT TARBES
JEUNES FILLES / 55 KG
(LUTTE JOUR 2 - FINALES)
B3
Gotowy
Diane INGUIMBERT
BORDEAUX - UNIV BORDEAUX
Emma LUTTENAUER PARIS - UNIV PARIS 2 Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:46 - Round 1
JEUNES GENS / 75 KG
(LUTTE JOUR 2 - FINALES)
B4
Gotowy
Pierre FRENCH
DIJON - ASUB
Victory by forfeit - Round 1
Hocine AKLI-BERC DIJON - ASUB
JEUNES FILLES / 60 KG
(LUTTE JOUR 2 - FINALES)
A3
Gotowy
Gaelle RUIZ
DIJON - ASUB
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:59
- Round 2
Celeste SION DIJON - ASUB
JEUNES GENS / 75 KG
(LUTTE JOUR 2 - FINALES)
B5
Gotowy
Onur SAHBAZ
LYON - UDL LYON
Hasambek ISAEV LYON - UDL LYON Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:03 - Round 2