Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A24
Gotowy
Adam KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:59
- Round 1
Gabin LEVY PAC - St Laurent du Var
FÉMININE U15 / 54 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B52
Gotowy
Angelina DUPERE
NAQ - Ludon
Louise PRIN NOR - Sotteville les Rouen Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:59 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D37
Gotowy
Mohamed SOULIMANI
IDF - Aulnay CMASA
Ilyes BELAZZOUG NOR - Sotteville les Rouen Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 51 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D49
Gotowy
Ben Hachen TARIK
NOR - Sotteville les Rouen
Won by disqualification - 01:28
- Round 1
Samvel EGSHATYAN HDF - Lievin
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D21
Gotowy
Sabri ELAIRECH
HDF - Tourcoing LC
Ilian DOUBACH BFC - Besancon CPB Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
FÉMININE U15 / 54 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B53
Gotowy
Firmene PASSILLER
HDF - E.L.C.O.
Mathilde VIGNE OCC - Vic en Bigorre Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:45 - Round 1
GRÉCO U15 / +75 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A54
Gotowy
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT
ARA - Meysse
Yanis LAADILI IDF - Coulommiers Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:34 - Round 1
GRÉCO U15 / 57 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C46
Gotowy
David UNUSIAN
GES - Maizieres les Metz
Aram MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:05 - Round 1
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A46
Gotowy
Amir CHURAYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Nahel DENNI HDF - Tourcoing LC Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:11 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D36
Gotowy
Shemsi SANTOU
BFC - Besancon CPB
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:13
- Round 1
Adam TALEB AHMED HDF - Roubaix
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D22
Gotowy
Ramzan TOURGAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Messaoud ALLALOU HDF - Fives Victory by forfeit - 00:30 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C50
Gotowy
Mansour KAIRBEKOV
PAC - Monaco
Alessandro MASIA HDF - Tourcoing LC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 00:28 - Round 2
FÉMININE U15 / +62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B62
Gotowy
Melanie SIELER
GES - Sausheim Mempapeurs
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:51
- Round 2
Yamina ZEGHADI NOR - Le Havre CL
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C39
Gotowy
Rayhan LAMBRE
HDF - Tourcoing LC
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:26
- Round 1
Souleyman LAKHDARI HDF - WCVENIZEL
FÉMININE U15 / 58 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B46
Gotowy
Zara BUNEA
ARA - Clt Ferrand ASM
Leonie STEIGERT GES - Sausheim Mempapeurs Victory by technical superiority (VSU) - 00:52 - Round 1
GRÉCO U15 / 44 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D45
Gotowy
Quentin HOARAU
REU - St Joseph LC
Fabio BARALLA BFC - Torcy ZL Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:28 - Round 2
GRÉCO U17 / 80 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C51
Gotowy
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Rayanne ESSAIDI GES - Colmar FLC Victory by technical superiority (VSU) - 01:30 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D38
Gotowy
Timeo QUERO
PAC - St Laurent du Var
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:51
- Round 1
Henzo VIENNE REU - St Joseph LC
GRÉCO U15 / 44 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D46
Gotowy
Gueorgui GUIGOLAEV
IDF - Bagnolet
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:08
- Round 1
Lucas FERREIRA DA SILVA ARA - Montreal la Cluse
FÉMININE U15 / 58 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B44
Gotowy
Celia VERCRUYSSE
HDF - E.L.C.O.
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:45
- Round 2
Alyssa ORTEGA NOR - Sotteville les Rouen
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A25
Gotowy
Naim OUAHMANE
GES - Stiring-Wendel
Louis LEGRAND HDF - E.L.C.O. Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
FÉMININE U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B50
Gotowy
Violette DUCHET-ANNEZ
BFC - Pontarlier
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:42
- Round 1
Constance CEARNAU GES - Sausheim Mempapeurs
GRÉCO U17 / 80 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C52
Gotowy
Youssef RAHOU
IDF - Rosny sous Bois
Aram AIRAPETOV ARA - Clt Ferrand ASM Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:26 - Round 2
GRÉCO U15 / +75 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A55
Gotowy
Haikaram ARUTUNIAN
NOR - Dieppe
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:41
- Round 1
Gabriel POGU HDF - WCVENIZEL
FÉMININE U15 / 54 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B55
Gotowy
Louise PRIN
NOR - Sotteville les Rouen
Manon VAUDESCHAMPS PDL - Malville Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:19 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C40
Gotowy
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:39
- Round 1
Naty HOARAU REU - St Joseph LC
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A47
Gotowy
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Iliane AINAOUI IDF - Creteil Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:34 - Round 1
GRÉCO U17 / 51 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D50
Gotowy
Leo HERZOG
GES - Selestat Lutte
Victory by injury - 01:47
- Round 1
Islam DAGIROV ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO U15 / 57 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C47
Gotowy
Aram MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:50
- Round 1
Lorenzo CISTERNINO IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U15 / 57 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C48
Gotowy
David UNUSIAN
GES - Maizieres les Metz
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 00:35 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D39
Gotowy
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:36
- Round 1
Sos USUBYAN NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C41
Gotowy
Mohamed BERJAOUI
IDF - Creteil
Aissa ZAATOUT BFC - Chagny Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:12 - Round 1