Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A24
Završeno
Adam KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Pobeda po padu - 00:59
- Round 1
Gabin LEVY PAC - St Laurent du Var
FÉMININE U15 / 54 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B52
Završeno
Angelina DUPERE
NAQ - Ludon
Louise PRIN NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po padu - 00:59 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D37
Završeno
Mohamed SOULIMANI
IDF - Aulnay CMASA
Ilyes BELAZZOUG NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 51 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D49
Završeno
Ben Hachen TARIK
NOR - Sotteville les Rouen
Pobedio diskvalifikacijom - 01:28
- Round 1
Samvel EGSHATYAN HDF - Lievin
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D21
Završeno
Sabri ELAIRECH
HDF - Tourcoing LC
Ilian DOUBACH BFC - Besancon CPB Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
FÉMININE U15 / 54 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B53
Završeno
Firmene PASSILLER
HDF - E.L.C.O.
Mathilde VIGNE OCC - Vic en Bigorre Pobeda po padu - 00:45 - Round 1
GRÉCO U15 / +75 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A54
Završeno
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT
ARA - Meysse
Yanis LAADILI IDF - Coulommiers Pobeda po padu - 00:34 - Round 1
GRÉCO U15 / 57 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C46
Završeno
David UNUSIAN
GES - Maizieres les Metz
Aram MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:05 - Round 1
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A46
Završeno
Amir CHURAYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Nahel DENNI HDF - Tourcoing LC Pobeda po padu - 01:11 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D36
Završeno
Shemsi SANTOU
BFC - Besancon CPB
Pobeda po padu - 00:13
- Round 1
Adam TALEB AHMED HDF - Roubaix
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D22
Završeno
Ramzan TOURGAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Messaoud ALLALOU HDF - Fives Pobeda po odustajanju drugog igrača - 00:30 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C50
Završeno
Mansour KAIRBEKOV
PAC - Monaco
Alessandro MASIA HDF - Tourcoing LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:28 - Round 2
FÉMININE U15 / +62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B62
Završeno
Melanie SIELER
GES - Sausheim Mempapeurs
Pobeda po padu - 01:51
- Round 2
Yamina ZEGHADI NOR - Le Havre CL
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C39
Završeno
Rayhan LAMBRE
HDF - Tourcoing LC
Pobeda po padu - 01:26
- Round 1
Souleyman LAKHDARI HDF - WCVENIZEL
FÉMININE U15 / 58 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B46
Završeno
Zara BUNEA
ARA - Clt Ferrand ASM
Leonie STEIGERT GES - Sausheim Mempapeurs Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:52 - Round 1
GRÉCO U15 / 44 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D45
Završeno
Quentin HOARAU
REU - St Joseph LC
Fabio BARALLA BFC - Torcy ZL Pobeda po padu - 00:28 - Round 2
GRÉCO U17 / 80 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C51
Završeno
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Rayanne ESSAIDI GES - Colmar FLC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:30 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D38
Završeno
Timeo QUERO
PAC - St Laurent du Var
Pobeda po padu - 01:51
- Round 1
Henzo VIENNE REU - St Joseph LC
GRÉCO U15 / 44 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D46
Završeno
Gueorgui GUIGOLAEV
IDF - Bagnolet
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:08
- Round 1
Lucas FERREIRA DA SILVA ARA - Montreal la Cluse
FÉMININE U15 / 58 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B44
Završeno
Celia VERCRUYSSE
HDF - E.L.C.O.
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:45
- Round 2
Alyssa ORTEGA NOR - Sotteville les Rouen
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A25
Završeno
Naim OUAHMANE
GES - Stiring-Wendel
Louis LEGRAND HDF - E.L.C.O. Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
FÉMININE U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B50
Završeno
Violette DUCHET-ANNEZ
BFC - Pontarlier
Pobeda po padu - 00:42
- Round 1
Constance CEARNAU GES - Sausheim Mempapeurs
GRÉCO U17 / 80 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C52
Završeno
Youssef RAHOU
IDF - Rosny sous Bois
Aram AIRAPETOV ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:26 - Round 2
GRÉCO U15 / +75 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A55
Završeno
Haikaram ARUTUNIAN
NOR - Dieppe
Pobeda po padu - 00:41
- Round 1
Gabriel POGU HDF - WCVENIZEL
FÉMININE U15 / 54 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B55
Završeno
Louise PRIN
NOR - Sotteville les Rouen
Manon VAUDESCHAMPS PDL - Malville Pobeda po padu - 01:19 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C40
Završeno
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:39
- Round 1
Naty HOARAU REU - St Joseph LC
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A47
Završeno
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Iliane AINAOUI IDF - Creteil Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:34 - Round 1
GRÉCO U17 / 51 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D50
Završeno
Leo HERZOG
GES - Selestat Lutte
Pobeda povredom - 01:47
- Round 1
Islam DAGIROV ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO U15 / 57 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C47
Završeno
Aram MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:50
- Round 1
Lorenzo CISTERNINO IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U15 / 57 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C48
Završeno
David UNUSIAN
GES - Maizieres les Metz
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:35 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D39
Završeno
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:36
- Round 1
Sos USUBYAN NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C41
Završeno
Mohamed BERJAOUI
IDF - Creteil
Aissa ZAATOUT BFC - Chagny Pobeda po padu - 01:12 - Round 1