Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B65
Gotowy
Jean Piredy PAUL
BFC - Dijon LC
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:51
Antoine TACCARD BFC - Chagny
BEACH U17 MASCULIN / +80 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A69
Gotowy
Akin TURANCIFTCI
OCC - Beziers
Won by disqualification
Faiz ZOUNTAR OCC - Sete
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B74
Gotowy
Constantin BUSTAMANTE
ARA - Clt Ferrand ASM
Quentin MILLIERE GES - OL Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU) - 02:29
BEACH U17 MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A72
Gotowy
Ilian DOUBACH
BFC - Besancon CPB
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:05
Khamzat ADAMOV ARA - Clt Ferrand ASM
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B75
Gotowy
Julien BEAUFILS
BFC - Dijon LC
Luc ZANETTON ARA - Bron Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:40
BEACH SENIOR FÉMININ / 60 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A40
Gotowy
Marion CHATEAU
BFC - Besancon CPB
Lilou DUPINAY OCC - Toulouse LC Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:30
BEACH U17 MASCULIN / 60 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B79
Gotowy
Loan PAPADOPOULOS
OCC - Nimes L
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:32
Hovhannes ALIKHANYAN OCC - Montpellier UC
BEACH U17 MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A73
Gotowy
Enzo GUYOT
IDF - Meaux
Victory by points (VPO1) - 01:04
Ashab BATSATSAYEV PAC - Nice KCN
BEACH SENIOR MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B51
Gotowy
Aymeric GIRONDE
ARA - Aulnat
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:35
Raphael LESADE OCC - Font-Romeu
BEACH U17 MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A76
Gotowy
Shemsi SANTOU
BFC - Besancon CPB
Djalidson MADI ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 02:03
BEACH SENIOR MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B52
Gotowy
Albert ADISSON
BFC - Besancon CPB
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:04
Julien TONNAIRE OCC - Perpignan MSBJJ
BEACH SENIOR MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B57
Gotowy
Yakhya VISAEV
BFC - Besancon CPB
Victory by points (VPO1) - 00:23
Diego URIBE ROJAS OCC - Perpignan MSBJJ
BEACH U17 MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A77
Gotowy
Evan SEIFFERT
ARA - Aulnat
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU) - 03:00
BEACH U17 MASCULIN / 80 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A51
Gotowy
Yanis BLAIN
OCC - Toulouges J.E.C.T
Haik SARGSYAN PAC - Nice LC Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:42
BEACH SENIOR MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B58
Gotowy
Nahim CHELIT
ARA - Lyon St Priest
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 03:00
Nur-Ali MALITSAEV PAC - Nice KCN
BEACH SENIOR MASCULIN / 90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A82
Gotowy
Yakub TOMOV
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 00:56
Mathis MAYRAND OCC - Toulouse UCL
BEACH U17 FÉMININ / 50 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B61
Gotowy
Eva RIQUEBOURG ELMI
OCC - Rabastens de Bigorre
Juliette LESCURE OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 02:04
BEACH SENIOR MASCULIN / 90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A83
Gotowy
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Akmed EL MOURZAEV OCC - Beziers Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:16
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B66
Gotowy
Francisco NKUNGA
NOR - Rouen ASPTT
Victory by forfeit
Vincent DEROCHE OCC - Perpignan MSBJJ
BEACH SENIOR MASCULIN / 90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A88
Gotowy
Hakim TRABELSI
ARA - Bron
Victory by points (VPO1) - 00:53
Balakiyem GNAZOUYOUFEI NAQ - Cenon
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B67
Gotowy
Mansour ISRAILOV
OCC - Nimes L
Antoine TACCARD BFC - Chagny Victory by forfeit
BEACH SENIOR MASCULIN / 90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A89
Gotowy
Sofiane BEN BOUBAKER
PAC - La Seyne/Mer OL
Victory by points (VPO1) - 01:09
Samir ZOUNTAR OCC - Balaruc les Bains
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B76
Gotowy
Constantin BUSTAMANTE
ARA - Clt Ferrand ASM
Luc ZANETTON ARA - Bron Victory by points (VPO) - 03:00
BEACH SENIOR FÉMININ / 60 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A43
Gotowy
Amelie ARAUJO
ARA - Clt Ferrand ASM
Marion CHATEAU BFC - Besancon CPB Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:14
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B77
Gotowy
Quentin MILLIERE
GES - OL Schiltigheim
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
Julien BEAUFILS BFC - Dijon LC
BEACH U17 MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A74
Gotowy
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Enzo GUYOT IDF - Meaux Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:36
BEACH U17 MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A75
Gotowy
Ilian DOUBACH
BFC - Besancon CPB
Ashab BATSATSAYEV PAC - Nice KCN Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:12
BEACH U17 MASCULIN / 60 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B80
Gotowy
Hovhannes ALIKHANYAN
OCC - Montpellier UC
Victor PIN BFC - Besancon CPB Victory by points (VPO1) - 01:32
BEACH U17 MASCULIN / 80 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A53
Gotowy
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Haik SARGSYAN PAC - Nice LC Victory by points (VPO1) - 01:30
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B68
Gotowy
Antoine TACCARD
BFC - Chagny
Victory by forfeit
Vincent DEROCHE OCC - Perpignan MSBJJ
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
B69
Gotowy
Jean Piredy PAUL
BFC - Dijon LC
Victory by forfeit
Mansour ISRAILOV OCC - Nimes L
BEACH U17 MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A78
Gotowy
Djalidson MADI
ARA - Lyon St Priest
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:22
Evan SEIFFERT ARA - Aulnat