Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BEACH U17 FÉMININ / 60 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A115
Gotowy
Lilya COHEN
GES - Colmar FLC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:15
Leana SIERRA BFC - Jussey
BEACH U17 FÉMININ / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A116
Gotowy
Marinca BERNARD
OCC - Sete
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:06
Melissa BOUARICHA ARA - Clt Ferrand ASM
BEACH U17 MASCULIN / 60 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A117
Gotowy
Axel GRAFF
GES - Sausheim Mempapeurs
Said Bek ABUKHADJIEV PAC - Nice LC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:03
BEACH U17 MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A118
Gotowy
Enzo GUYOT
IDF - Meaux
Djalidson MADI ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 00:14
BEACH U17 MASCULIN / +80 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A119
Gotowy
Akin TURANCIFTCI
OCC - Beziers
Seth TINAS IDF - Meaux Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:56
BEACH SENIOR FÉMININ / 50 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A120
Gotowy
Jasmine BOUAZERIA
GES - Maizieres les Metz
Justine VIGOUROUX NAQ - St Yrieix CAL Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:44
BEACH SENIOR FÉMININ / +70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A121
Gotowy
Angelique GONZALEZ
ARA - Lyon St Priest
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:15
Oriane CHEVREAU HDF - Belleu - Soissons
BEACH SENIOR MASCULIN / 80 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A122
Gotowy
Abdulla TOMOV
GES - Sarreguemines AS
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:28
Ewan LEPRINCE BFC - Torcy ZL
BEACH SENIOR MASCULIN / 90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A123
Gotowy
Yakub TOMOV
GES - Sarreguemines AS
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 02:43
Hakim TRABELSI ARA - Bron
BEACH SENIOR MASCULIN / 70 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A124
Gotowy
Minkail GEZEMIYEV
ARA - Lyon St Priest
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:52
Nahim CHELIT ARA - Lyon St Priest
BEACH SENIOR MASCULIN / +90 KG
(CF BEACH WRESTLING U17 & SENIOR)
A125
Gotowy
Quentin MILLIERE
GES - OL Schiltigheim
Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 03:00
Luc ZANETTON ARA - Bron