Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B8
Acabado
Kevin LAMONICA
ARA - Bron
Fazli AZIRI BFC - Dijon LC Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B26
Acabado
Antoine BRAULT
NOR - Rouen ASPTT
Victory by forfeit - Round 1
Jean Baptiste MISERERE BFC - Champforgeuil
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A13
Acabado
Adel BENDAHMANE
HDF - Belleu - Soissons
Mustafa MUSTAFA PAC - Vitrolles Victory by fall - 00:56 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A15
Acabado
Quentin JAKUBIAK
IDF - Paris LO
Daoud ISSAYEV GES - Schiltigheim Victory by fall - 01:08 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C8
Acabado
Robin MULLET
NOR - Rouen ASPTT
Saifedine ALEKMA GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:19 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A16
Acabado
Adam AMSIEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by fall - 03:19
- Round 2
Ewan LEPRINCE BFC - Torcy ZL
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B9
Acabado
Mickael DAUCHEZ
HDF - Calonne Ricouart
Mansur AVAYSOV GES - Strasbourg JSK Victory by technical superiority (VSU) - 01:35 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C9
Acabado
Mehdi HAMAMA
HDF - Roubaix
Alibek KAIRBEKOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 02:23 - Round 1
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B10
Acabado
Adam BIBOULATOV
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:40
- Round 1
Theo BRILLON IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A17
Acabado
Damien BOUHIER
PDL - Aigrefeuille
Victory by forfeit - Round 1
Gregory MENDES IDF - Aulnay SCLA
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C10
Acabado
Noel LE MAUFF
PDL - Malville
William DIA IDF - Bagnolet Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B11
Acabado
Adam ZOUMSOEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by fall - 01:37
- Round 1
Thomas TRONCHON IDF - Meaux
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A20
Acabado
Magamed DELIEV
ARA - Aulnat
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:36
- Round 1
Thomas DESLAIS IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A23
Acabado
Adel BENDAHMANE
HDF - Belleu - Soissons
Victory by forfeit - Round 1
Benoit AMBASSA NYA IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B12
Acabado
Haroon ZADRAN
IDF - Aulnay CMASA
Marwane YEZZA GES - Sarreguemines AS Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A21
Acabado
Ali MALTSAGOV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by forfeit - Round 1
Ilman SARITOV GES - Schiltigheim
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A22
Acabado
Clement LAMOTHE
IDF - Meaux
Sofiane PADIOU BELMIR IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU) - 01:16 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A43
Acabado
Magamed DELIEV
ARA - Aulnat
Victory by forfeit - Round 1
Driss KHALED GES - Stiring-Wendel
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A24
Acabado
Quentin JAKUBIAK
IDF - Paris LO
Ewan LEPRINCE BFC - Torcy ZL Victory by technical superiority (VSU1) - 01:11 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C12
Acabado
Alexis MALEZIEUX
NOR - Rouen ASPTT
Ruslan VALIEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 04:19 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B13
Acabado
Temerlan AZIZOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Islam ASKHABOV OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A25
Acabado
Yousef GHOLIZADEH
PDL - Aigrefeuille
Khalid MAZAZAEV GES - Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU) - 01:12 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A26
Acabado
Fabien GUENOT
BFC - Chalon/Saone AC
Charles Andre AFA REU - St Joseph LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:19 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C13
Acabado
Nadir AISSAOUI
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 02:09
- Round 1
Bilal METERFI NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A27
Acabado
Maxime FIQUET
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU) - 02:34
- Round 1
Jordan BENIA OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B14
Acabado
Florent GUENOT
BFC - Chalon/Saone AC
Arman ELOYAN GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU1) - 04:22 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C14
Acabado
Helene DORMION
HDF - Molinghem
Soumaya HADJY MAMODE REU - St Joseph LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:12 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A28
Acabado
Abdulla TOMOV
OCC - Nimes L
Victory by fall - 00:05
- Round 1
Yakub TOMOV OCC - Nimes L
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C15
Acabado
Amel REBIHA
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by points (VPO1) - Round 1
Gaelle RUIZ BFC - Champforgeuil
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A30
Acabado
Levon ANTONYAN
ARA - Villeurbanne AS
Rasul ALTEMIROV BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU1) - 01:48 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A36
Acabado
Ali MALTSAGOV
NOR - Sotteville les Rouen
Yakub TOMOV OCC - Nimes L Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B15
Acabado
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Aboubakar ASKHABOV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2