Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B23
Acabado
Tourpal MUKHTAROV
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 03:00
- Round 1
Adam YOUSSOUPOV BFC - Chalon/Saone AC
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C28
Acabado
Noel LE MAUFF
PDL - Malville
Mehdi HAMAMA HDF - Roubaix Victory by fall - 01:44 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C29
Acabado
Robin MULLET
NOR - Rouen ASPTT
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:46
- Round 2
Gregory BALLAIS BFC - Chalon/Saone AC
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B24
Acabado
Mathieu DAUCHEZ
HDF - Calonne Ricouart
Tamirlan KARAYEV ARA - Cluses MBLO Victory by fall - 00:57 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B25
Acabado
Pierre Yves MISERERE
BFC - Champforgeuil
Florent GUENOT BFC - Chalon/Saone AC Victory by points (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A47
Acabado
Yakub TOMOV
OCC - Nimes L
Sofiane PADIOU BELMIR IDF - Bagnolet Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C30
Acabado
Geebreel MEDIANA
IDF - Creteil
Bilal METERFI NOR - Rouen ASPTT Victory by technical superiority (VSU1) - 05:12 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B27
Acabado
Manssour GAGUIEV
GES - Chalons en Champagne CO
Haroon ZADRAN IDF - Aulnay CMASA Victory by technical superiority (VSU1) - 04:20 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C31
Acabado
Nadir AISSAOUI
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU1) - 06:00
- Round 2
Ahcene BENSERRADJ GES - Stiring-Wendel
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A48
Acabado
Fabien GUENOT
BFC - Chalon/Saone AC
Ewan LEPRINCE BFC - Torcy ZL Victory by technical superiority (VSU1) - 03:49 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B28
Acabado
Kevin LAMONICA
ARA - Bron
Mickael DAUCHEZ HDF - Calonne Ricouart Victory by technical superiority (VSU) - 03:44 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A49
Acabado
Khalid MAZAZAEV
GES - Schiltigheim
Charles Andre AFA REU - St Joseph LC Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C32
Acabado
Rachid OURIBI
IDF - Aulnay CMASA
Saifedine ALEKMA GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU1) - 02:44 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B29
Acabado
Tourpal MUKHTAROV
BFC - Besancon CPB
Youssoup DELIEV HDF - Belleu - Soissons Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C33
Acabado
Alibek KAIRBEKOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:13
- Round 2
William DIA IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A50
Acabado
Maxime FIQUET
NAQ - St Yrieix CAL
Abdulla TOMOV OCC - Nimes L Victory by technical superiority (VSU) - 01:56 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B30
Acabado
Tamirlan KARAYEV
ARA - Cluses MBLO
Victory by technical superiority (VSU) - 02:12
- Round 1
Stephane SINE REU - St Joseph LC
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A51
Acabado
Hedi BEN ABDA
NAQ - St Yrieix CAL
Rasul ALTEMIROV BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 00:30 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C34
Acabado
Murat TSIPINOV
ARA - Cluses LO
Ruslan VALIEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by fall - 02:51 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A52
Acabado
Mustafa MUSTAFA
PAC - Vitrolles
Adam AMSIEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU1) - 04:10 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B31
Acabado
Florent GUENOT
BFC - Chalon/Saone AC
Islam ASKHABOV OCC - Toulouse LC Victory by fall - 01:02 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B32
Acabado
Haroon ZADRAN
IDF - Aulnay CMASA
Victory by fall - 01:09
- Round 1
Thomas TRONCHON IDF - Meaux
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C35
Acabado
Lea EVRARD
IDF - Creteil
Clelia QUENSON NOR - Rouen ASPTT Victory by fall - 01:30 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A53
Acabado
Emma LUTTENAUER
HDF - E.L.C.O.
Tatiana DEBIEN GES - Schiltigheim Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C36
Acabado
Pascaline DENIS
HDF - E.L.C.O.
Gaelle RUIZ BFC - Champforgeuil Victory by fall - 01:01 - Round 1
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B33
Acabado
Stevan MOUGIN
PDL - Aigrefeuille
Anthony TETARD BFC - Torcy ZL Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C37
Acabado
Alexis MALEZIEUX
NOR - Rouen ASPTT
Victory by technical superiority (VSU) - 00:50
- Round 1
Ahcene BENSERRADJ GES - Stiring-Wendel
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C38
Acabado
Mehdi HAMAMA
HDF - Roubaix
Rachid OURIBI IDF - Aulnay CMASA Victory by fall - 01:47 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
A54
Acabado
Meissane SAIBI
HDF - Tourcoing LC
Hilary HONORINE ARA - Cluses LO Victory by technical superiority (VSU1) - 05:40 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C39
Acabado
Robin MULLET
NOR - Rouen ASPTT
Victory by technical superiority (VSU1) - 06:00
- Round 2
William DIA IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 57 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
B34
Acabado
Khamzat ARSAMERZOUEV
IDF - Bagnolet
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
Valentin DAMOUR REU - St Joseph LC
LIBRE SENIOR / 86 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FEMININE 2020)
C40
Acabado
Bilal METERFI
NOR - Rouen ASPTT
Murat TSIPINOV ARA - Cluses LO Victory by fall - 05:00 - Round 2