Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 41 KG
(DIMANCHE - U15)
B1
Acabado
Anes DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Rakhman ELBERDOV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 68 KG
(DIMANCHE - U15)
C4
Acabado
Erton RAHMANI
IDF - Creteil
Ibraguim ABDOULAEV GES - Reims CL Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A3
Acabado
Akhmed DOSKOUEV
BFC - Besancon CPB
Ahmed DJAFEL OCC - Toulouse LC Victory by fall - 03:00 - Round 2
LIBRE U15 / 68 KG
(DIMANCHE - U15)
C6
Acabado
Zohrap AMARIAN
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:17
- Round 2
Tchaga TRAORE OCC - Tarbes TPLG
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A4
Acabado
Saifullah SAIPOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by fall - 00:59
- Round 1
Sapiyoula MAGOMEDOV GES - Reims CL
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D4
Acabado
Maiss GRIGORIAN
BFC - Chenove
Bilal SARIKOSE PAC - La Seyne/Mer OL Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(DIMANCHE - U15)
C13
Acabado
Imrane BELHATEM
PAC - Nice LC
Rakhman KHOUNKAEV OCC - Toulouse LC Victory by fall - 00:48 - Round 1
LIBRE U15 / 41 KG
(DIMANCHE - U15)
B2
Acabado
Magomed MASSAEV
PAC - Nice LC
Abdul-Malik TOMOV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(DIMANCHE - U15)
C14
Acabado
Wassim EL HALOUI
GES - Epinal
Valdrin GASHI IDF - Coulommiers Victory by technical superiority (VSU) - 00:56 - Round 1
LIBRE U15 / 41 KG
(DIMANCHE - U15)
B4
Acabado
Bayssangour BITMURZAEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:41
- Round 1
Adrien CLAEYMAN-BEAULIEUX HDF - E.L.C.O.
LIBRE U15 / 68 KG
(DIMANCHE - U15)
C3
Acabado
Levan CHERTKOEV
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:08
- Round 1
Magomed AKHMADOV GES - Chalons en Champagne
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D5
Acabado
Alimkhan CHAMANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 01:12
- Round 1
Salimkhan CHAKHBAZOV OCC - Tarbes TPLG
LIBRE U15 / 41 KG
(DIMANCHE - U15)
B6
Acabado
Ansar KHASAKHANOV
BFC - Besancon CPB
Abdoula SADIRKHANOV GES - Strasbourg JSK Victory by fall - 00:58 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D6
Acabado
Arion RAHMANI
IDF - Creteil
Mairbek ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Victory by fall - 00:44 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A5
Acabado
Lucas BECCART
HDF - Molinghem
Victory by fall - 03:34
- Round 2
Yann NATIVEL REU - St-Joseph LTDDR
LIBRE U15 / 68 KG
(DIMANCHE - U15)
C5
Acabado
Ali MAAMATOU
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 01:57
- Round 2
Atilla YOVCHEV HDF - Escautpont
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A6
Acabado
Movsar CHUPALAEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 01:52
- Round 1
Aram MARGARYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D21
Acabado
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Halil DZABRAILOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B13
Acabado
Islem MEDJEBER
IDF - Creteil
Islam KHUTSAEV GES - Strasbourg JSK Victory by technical superiority (VSU1) - 00:57 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(DIMANCHE - U15)
C16
Acabado
Alam BAYBULATOV
BFC - Besancon CPB
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Zakaria HALIMI ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D7
Acabado
Zouhair EL MARBOUH
GES - Stiring-Wendel
Abdoullah ISSAEV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 00:40 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D8
Acabado
Aram MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:34
- Round 1
Mouslim MARZIEV GES - Strasbourg JSK
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B14
Acabado
Yussoup CHERKESOV
GES - OL Schiltigheim
Victory by fall - 01:52
- Round 1
Arthur PEROLES-PENAUD NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U15 / 41 KG
(DIMANCHE - U15)
B3
Acabado
Rakhman ELBERDOV
OCC - Toulouse LC
Mael JACOB HDF - Calonne Ricouart Victory by fall - 00:16 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A7
Acabado
Luc DALLEAU
REU - St Joseph LC
Juanito HAURAIX PDL - Aigrefeuille Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 41 KG
(DIMANCHE - U15)
B5
Acabado
Abdul-Malik TOMOV
OCC - Toulouse LC
Magomed VARAEV GES - Reims CL Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(DIMANCHE - U15)
C18
Acabado
Ali ES SAHLI
PAC - La Seyne/Mer OL
Axel EYMARD ARA - Issoire Victory by technical superiority (VSU) - 01:55 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A8
Acabado
Ahmed KHALOUKHOEV
HDF - Wattrelos Lutte
Kyliane EDDOUH GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU1) - 01:58 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D22
Acabado
Salavat DJAMALKHANOV
OCC - Toulouse LC
Mohamed BERJAOUI IDF - Creteil Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(DIMANCHE - U15)
C15
Acabado
Rakhman KHOUNKAEV
OCC - Toulouse LC
Victory by fall - 01:26
- Round 1
Clement JONCQUEL HDF - Calonne Ricouart
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B15
Acabado
Maxence GODARD
BFC - Chagny
Quentin HOARAU REU - St Joseph LC Victory by technical superiority (VSU1) - 00:10 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D9
Acabado
Bilal SARIKOSE
PAC - La Seyne/Mer OL
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 01:18 - Round 1