Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A30
Acabado
Azaria NKUNGA
ARA - Lyon St Priest
Victory by fall - 03:35
- Round 2
Rayane ANTOY GES - OL Schiltigheim
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C36
Acabado
Ilian ALIM
CVL - Dreux OL Atlas
Reda AMOURA IDF - E.S.L Victory by fall - 01:06 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B36
Acabado
Jean ADSUAR
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:33
- Round 2
Ryad BENMOHRA OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D34
Acabado
Omer SAHIN
ARA - Cluses LO
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Mohamed BERJAOUI IDF - Creteil
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D36
Acabado
Walid HAJLI
CVL - Dreux OL Atlas
Lucas LAGVILAVA GES - Colmar FLC Victory by technical superiority (VSU) - 01:18 - Round 1
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C37
Acabado
Giorgi MUSTAEVI
GES - OL Schiltigheim
Hayk SHAKHMELIAN ARA - Villeurbanne AS Victory by fall - 00:42 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B37
Acabado
Nolan PISSOCHER
ARA - Chamalieres
Victory by technical superiority (VSU) - 01:26
- Round 2
Ardan GUADIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A31
Acabado
Lucas BECCART
HDF - Molinghem
Ahmed KHALOUKHOEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 01:18 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D37
Acabado
Halil DZABRAILOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:56
- Round 1
Michel ALIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A32
Acabado
Yann NATIVEL
REU - St-Joseph LTDDR
Aram MARGARYAN ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:59 - Round 1
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B27
Acabado
Islam KHUTSAEV
GES - Strasbourg JSK
Victory by fall - 00:39
- Round 2
Quentin HOARAU REU - St Joseph LC
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B38
Acabado
Sayfullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 00:02
- Round 1
Oussama ZENASNI OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C38
Acabado
Mouhammad EZERBAEV
BFC - MJC Dole
David SAHRADYAN BFC - Chalon/Saone AC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D38
Acabado
Abubacar ASKHABOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Alkhas MOUSSAEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C39
Acabado
Yanis LAADILI
IDF - Coulommiers
Tarik COSKUN NAQ - Cenon Victory by fall - 01:04 - Round 1
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B28
Acabado
Fabio BARALLA
BFC - Torcy ZL
Bilal MADIYEV OCC - Tarbes TPLG Victory by technical superiority (VSU) - 01:34 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B39
Acabado
Alikhan KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by fall - 00:34
- Round 1
Gadjibek SOULEYMANOV ARA - Villefranche
LIBRE U15 / 38 KG
(DIMANCHE - U15)
A47
Acabado
Mohamed Amine EZZAKRAOUI
GES - Reims CL
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Aydamir MAMKHEGOV HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D39
Acabado
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:24
- Round 1
Omer SAHIN ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C40
Acabado
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT
ARA - Meysse
Haikaram ARUTUNIAN NOR - Dieppe Victory by technical superiority (VSU) - 01:15 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B40
Acabado
Ismayil ALIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Noah FONTAINE REU - St-Joseph LTDDR Victory by technical superiority (VSU1) - 00:16 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D40
Acabado
Aissa ZAATOUT
BFC - Chagny
Lucas LAGVILAVA GES - Colmar FLC Victory by fall - 00:39 - Round 1
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B29
Acabado
Islem MEDJEBER
IDF - Creteil
Yussoup CHERKESOV GES - OL Schiltigheim Victory by fall - 00:48 - Round 1
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C41
Acabado
Ryad BOUCHAREB
GES - Strasbourg JSK
Reda AMOURA IDF - E.S.L Victory by fall - 01:27 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A33
Acabado
Deni DAOUDOV
OCC - Montauban CL
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00
- Round 2
Ahmed DJAFEL OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B30
Acabado
Nolann CANDELIER
HDF - E.L.C.O.
Victory by fall - 01:38
- Round 1
Gor MATEVOSIAN PAC - Nice LC
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A34
Acabado
Azaria NKUNGA
ARA - Lyon St Priest
Shain BRIKI IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU1) - 03:30 - Round 2
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C42
Acabado
Hayk SHAKHMELIAN
ARA - Villeurbanne AS
David SAHRADYAN BFC - Chalon/Saone AC Victory by points (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A35
Acabado
Ahmed KHALOUKHOEV
HDF - Wattrelos Lutte
Axel AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Victory by fall - 03:38 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B41
Acabado
Noah FONTAINE
REU - St-Joseph LTDDR
Ardan GUADIEV OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU1) - 01:09 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(DIMANCHE - U15)
B42
Acabado
Tanym MAANFOU
REU - St Joseph LC
Victory by injury - Round 1
Ryad BENMOHRA OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A36
Acabado
Aram MARGARYAN
ARA - Villeurbanne AS
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2