Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D29
Acabado
Matheo SCANNAPIECO
GES - Creutzwald
Ibrahim EL AHMADI OCC - Montauban CL Victory by fall - 04:24 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B34
Acabado
Hedi BEN ABDA
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by fall - 01:00
- Round 1
Arxhent ABAZAJ IDF - Meaux
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C30
Acabado
Jonathan COESY
GES - Creutzwald
Victory by fall - 04:29
- Round 2
Anthony LEPRETTE HDF - Ronchin
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E26
Acabado
Yacine ADILOVSKI
IDF - Bagnolet
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Islam ALISKHANOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A29
Acabado
Axel AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Hichem HABBAZ CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D30
Acabado
Temerlan AZIZOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Isaac Dos Santos ANTERO ANG - Angola Victory by forfeit - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B54
Acabado
Khizir DASIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 01:13
- Round 1
Victor PIN BFC - Besancon CPB
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E43
Acabado
Deni BOURAYEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:55
- Round 1
Islem MEDJEBER IDF - Creteil
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B55
Acabado
Bilal LAMKHANAT
IDF - Melun
Saifoullah GAGAEV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU) - 00:39 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C56
Acabado
Abu Bakar DACHAEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 02:34
- Round 1
Romaric ARNAULT GES - Creutzwald
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E28
Acabado
Dennis CILVELI
BFC - Chenove
Artur MAKHMOUDOV PDL - Angers OL Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A43
Acabado
Sayfoudinn TCHARAEV-KHADJIEVA
OCC - Montauban CL
Aram MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU) - 02:33 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D31
Acabado
Furkan ERAMIL
ARA - Aulnat
Khamzat KHAIDAROV IDF - Melun Victory by fall - 02:31 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A44
Acabado
RANDHAWA Arjen Singh
NORRHAMPTON Wrestling
Victory by fall - 01:15
- Round 1
Maiss GRIGORIAN BFC - Chenove
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E44
Acabado
Nolann CANDELIER
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 02:52
- Round 2
Arthur PEROLES-PENAUD NAQ - Le Palais/Vienne
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B56
Acabado
Djalidson MADI
ARA - Lyon St Priest
Ashab BATSATSAYEV PAC - Nice KCN Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C40
Acabado
Hugo CUENOT
OCC - Toulouse LC
Yehia HAFEZ IDF - Aulnay CMASA Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E45
Acabado
Louis LAFONT
ARA - Beaumont AS
Elyes MEBASTI IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 00:42 - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B32
Acabado
Faisal Ahmad RAHIMI
IDF - Paris LO
Ayoub BARRAJ ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 02:25 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A28
Acabado
Abdessamad EL QEMMAHE
ARA - Villeurbanne AS
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Ardan GUADIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C57
Acabado
Arsene ZAGIDOV
ARA - Cluses LO
Gabriele NICCOLINI ITA - Roma Victory by technical superiority (VSU) - 01:14 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E29
Acabado
Said Bek ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Victory by points (VPO) - 04:00
- Round 2
Pasquale LIUZZI ITA - Liuzzi
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C39
Acabado
Adam KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Abdulla TOMOV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:10 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D32
Acabado
Francisco Mpiutu De Deus TADEU
ANG - Angola
Carlos GUAL ESP - Baleares Victory by technical superiority (VSU1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D33
Acabado
Yakhya VISAEV
BFC - Besancon CPB
Victory by fall - 00:47
- Round 1
Mattia BIENTINESI ITA - New Popeye Livorno
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E30
Acabado
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 00:35
- Round 1
Jad BOISSIERE- HASSEN ARA - Beaumont AS
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A45
Acabado
Kirill PERMINOV
ESP - Marbella
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:31
- Round 2
Adam SOULTANBIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B59
Acabado
Bekhan ISKHANOV
IDF - Melun
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Djafar DEHMANE HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A30
Acabado
Azaria NKUNGA
ARA - Lyon St Priest
Mathys SARRASIN SUI - Martigny Victory by fall - 00:29 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C31
Acabado
Abdeloihab EL BAHRAOUI
ARA - Meysse
Luka TARBA ARA - St Etienne Victory by technical superiority (VSU1) - 02:08 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C32
Acabado
Thomas TRONCHON
IDF - Meaux
Victory by technical superiority (VSU) - 00:40
- Round 1
Nicola RIATSCH SUI - Geneve
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
E31
Acabado
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:52
- Round 2
Yacine ADILOVSKI IDF - Bagnolet