Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A19
Završeno
Pierre MORNAT
BFC - Torcy ZL
Boris NOZADZE GES - OL Schiltigheim Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:59 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C11
Završeno
Daoud ISSAYEV
GES - OL Schiltigheim
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:18
- Round 2
Samy ALYAFI ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B11
Završeno
Tourpal MUKTAROV
BFC - Besancon CPB
Stephane SINE REU - St Joseph LC Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C12
Završeno
Abdulla TOMOV
GES - Sarreguemines AS
Pobeda po padu - 00:30
- Round 2
Ramdi ULBAEV HDF - Tourcoing LC
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A20
Završeno
Ahcene BENSERRADJ
GES - Stiring-Wendel
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:51
- Round 2
Fares BENHAMED IDF - Bagnolet
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A21
Završeno
Adlan VISKHANOV
PAC - Nice LC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:22
- Round 1
Nadir AISSAOUI GES - Maizieres les Metz
LIBRE SENIOR / +97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B26
Završeno
Eric GEISSLER
GES - OL Schiltigheim
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Wali EVAZALI ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A8
Završeno
Vladimir MBARGA-ABEGA
IDF - Paris LO
David STE MARIE REU - St Joseph LC Pobeda po padu - 00:57 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A29
Završeno
Chadia AYACHI
NOR - Sotteville les Rouen
Pobeda po padu - 01:33
- Round 1
Laurie LESAFFRE HDF - E.L.C.O.
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C17
Završeno
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00
- Round 2
Ramazan MOUMADOV CVL - Orleans la Source
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B12
Završeno
Mouhadin KHABIZAEV
ARA - Grenoble OL
Quentin STICKER GES - OL Schiltigheim Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 03:00 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C18
Završeno
Antoine MASSIDDA
IDF - Paris Wrestling Acad
Adam AMSIEV NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po padu - 01:24 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A30
Završeno
Louise LEIBOVICI
IDF - Levallois
Lilou DUPINAY OCC - Toulouse LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:40 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B13
Završeno
Yakhya VISAEV
BFC - Besancon CPB
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:21
- Round 1
Enzo PEREZ PAC - St Laurent du Var
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B14
Završeno
Victor MONTES
NAQ - St Yrieix CAL
Enzo ROUZIERES NAQ - Villenave d'Ornon SA Pobeda po odustajanju drugog igrača - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C21
Završeno
Hugo CUENOT
OCC - Toulouse LC
Pobeda po padu - 01:23
- Round 2
Quentin GUERIT IDF - Meaux
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A9
Završeno
Khalil AKBARI
IDF - Paris LO
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00
- Round 2
Hedi BEN ABDA NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE SENIOR / +97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B27
Završeno
Chadzji-Murad ISTAPAYEV
HDF - Tourcoing LC
Tariel LASHXI ARA - Villeurbanne AS Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C22
Završeno
Nasser MOKRANI
GES - Maizieres les Metz
Rayane SUAZE IDF - Villejuif Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:14 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A22
Završeno
Ismael Said HUSSAINI
IDF - Paris Wrestling Acad
Tarik AZZOUZI HDF - Tourcoing LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:25 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B15
Završeno
Khalid VIZAEV
GES - Reims CL
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:52
- Round 1
Trey PRESTOT HDF - Lievin
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A11
Završeno
Ilman SARITOV
GES - OL Schiltigheim
Saifedine ALEKMA GES - Sarreguemines AS Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:57 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A31
Završeno
Lilou DUPINAY
OCC - Toulouse LC
Tatiana SALAH GES - OL Schiltigheim Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:32 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C33
Završeno
Iris THIEBAUX
BFC - Besancon CPB
Sonia BAUDIN GES - Sarreguemines AS Pobeda po padu - 02:42 - Round 2
LIBRE SENIOR / +97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B28
Završeno
Khalid GAZIEV
GES - OL Schiltigheim
Pobeda po padu - 03:24
- Round 2
Thibault CHENAYE HDF - Fives
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A32
Završeno
Laurie LESAFFRE
HDF - E.L.C.O.
Pobeda po padu - 00:58
- Round 1
Louise LEIBOVICI IDF - Levallois
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B16
Završeno
Beka MINDIASHVILI
BFC - Besancon CPB
Islam ASKHABOV OCC - Toulouse LC Pobeda po padu - 01:42 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C34
Završeno
Ameline DOUARRE
IDF - Bagnolet
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:56
- Round 1
Clelia QUENSON NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / +97 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B29
Završeno
Zelimkhan UMKHADJIEV
GES - Sarreguemines AS
Pobeda po padu - 00:31
- Round 1
Byleil REZGUI IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / 79 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
A10
Završeno
Mohamed NASRI
IDF - Bagnolet
Mansour ISSAYEV GES - OL Schiltigheim Pobeda po padu - 01:31 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
B17
Završeno
Yakhya VISAEV
BFC - Besancon CPB
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:41
- Round 1
Thomas TRONCHON IDF - Meaux
LIBRE SENIOR / 74 KG
(CF SENIOR LIBRE ET FÉMININE 2022)
C19
Završeno
Tigran VARAGNAN
ARA - Villeurbanne AS
Magamed DELIEV ARA - Aulnat Pobeda po padu - 01:56 - Round 2