Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A19
Färdig
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Apti YOUSSOUPOV BFC - Chalon/Saone AC Vann på VS1 (brottning) - 02:25 - Round 2
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C16
Färdig
Lola JACQUINOT
NAQ - Le Barp
Lilya COHEN GES - Colmar Victory by technical superiority (VSU) - 01:53 - Round 1
FÉMININE U17 / 61 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D21
Färdig
Lola TOURNIER
IDF - Coulommiers
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Camille BURLET PAC - St Laurent du Var
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B4
Färdig
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:35
- Round 1
Sofiane ESSALHI HDF - Roubaix
FÉMININE U15 / 42 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C21
Färdig
Thea ROUSSEL
BFC - Breteniere
Angela CRAPIO CASAROLA ITA - Pesante como Vann via VT (brottning) - 02:38 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A5
Färdig
Ibraguim ARSOEV
GES - Colmar
Magomed GATAGAYEV GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 00:46 - Round 1
FÉMININE U15 / 46 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B10
Färdig
Leana SIERRA
BFC - Jussey
Vann via VT (brottning) - 00:29
- Round 1
Alycia CLAEYMAN-BEAULIEUX HDF - E.L.C.O.
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A7
Färdig
Djalidson MADI
ARA - Lyon St Priest
Vann på VS1 (brottning) - 03:36
- Round 2
Joanes DESBOVES IDF - Creteil
FÉMININE U15 / 46 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B11
Färdig
Emeline DESPREZ
HDF - Wattignies
Sihana OMAR IDF - Ivry/Seine Vann via VT (brottning) - 02:44 - Round 2
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D3
Färdig
Ibragim KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Edgar KARAPETYAN GES - Colmar Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C3
Färdig
Rayanne ESSAIDI
GES - Colmar
Vann via VT (brottning) - 01:06
- Round 1
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C4
Färdig
Karen MARTIROSYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Ionut LISNIC IDF - Creteil Vann via VT (brottning) - 02:50 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A6
Färdig
Rida DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 03:20
- Round 2
Mathis LELONG PAC - St Laurent du Var
FÉMININE U17 / +69 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B22
Färdig
Ambre CHEVREAU
HDF - Belleu - Soissons
Victory by technical superiority (VSU) - 03:22
- Round 2
Caroline BARBEY OCC - Font-Romeu
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D4
Färdig
Amar KHITER
HDF - Tourcoing LC
Vann via VT (brottning) - 01:16
- Round 1
Ilan OUBRIK BFC - Besancon CPB
GRÉCO U17 / 55 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D10
Färdig
Orian VINET
PAC - St Laurent du Var
Iliane AINAOUI IDF - Creteil Vann på VS1 (brottning) - 02:25 - Round 2
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A20
Färdig
Victoire LAURENT
BFC - Baume les Dames
Ambre DONNART BFC - Jussey Vann via VT (brottning) - 01:24 - Round 1
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C9
Färdig
Wahid ILYASOV
HDF - Wattrelos Lutte
Vann via VT (brottning) - 01:34
- Round 1
Mahyi-Ed-Dine KHITER HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B7
Färdig
Allan LANDOUZY
HDF - Escautpont
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Marat MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A21
Färdig
Abigael BAILET
PAC - St Laurent du Var
Violette DUCHET-ANNEZ BFC - Pontarlier Vann via VT (brottning) - 02:34 - Round 2
GRÉCO U15 / 44 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C22
Färdig
Shain BRIKI
IDF - Creteil
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Vann via VT (brottning) - 02:40 - Round 2
GRÉCO U17 / 55 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D11
Färdig
Titouan ROBIN
BFC - Champforgeuil
Adil IKHLAZOV GES - Colmar Vann via VT (brottning) - 01:08 - Round 1
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B18
Färdig
Nino COHEN
GES - Colmar
Shmesi SANTOU BFC - Besancon CPB Vann på VS1 (brottning) - 01:38 - Round 1
GRÉCO U17 / 51 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A15
Färdig
Minkail GEZEMIYEV
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 03:32
- Round 2
Ben Hachen TARIK ARA - Lyon St Priest
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D16
Färdig
Sos USUBYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Vann via VT (brottning) - 03:35
- Round 2
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C11
Färdig
Nahel DENNI
HDF - Tourcoing LC
Islam ARSOEV GES - Colmar Victory by technical superiority (VSU) - 01:28 - Round 1
FÉMININE U15 / 46 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B14
Färdig
Leana SIERRA
BFC - Jussey
Victory by technical superiority (VSU) - 03:11
- Round 2
Sihana OMAR IDF - Ivry/Seine
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C7
Färdig
Rayanne ESSAIDI
GES - Colmar
Vann via VT (brottning) - 00:56
- Round 1
Ionut LISNIC IDF - Creteil
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A11
Färdig
Magomed GATAGAYEV
GES - Maizieres les Metz
Vann via VT (brottning) - 00:48
- Round 1
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D7
Färdig
Edgar KARAPETYAN
GES - Colmar
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Amar KHITER HDF - Tourcoing LC
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C17
Färdig
Zelie ANDRIEU DECOSTER
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Lola JACQUINOT NAQ - Le Barp
GRÉCO U17 / 51 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A16
Färdig
Atay NURBEK UULU
GES - Maizieres les Metz
Vann på VS1 (brottning) - 03:52
- Round 2
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM