Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B19
Färdig
Arthur AIRAPETOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Ismael DERBALI HDF - Tourcoing LC Vann via VT (brottning) - 00:32 - Round 1
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B23
Färdig
Abdul Kerim BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Adam KHATCHOUKAEV HDF - Tourcoing LC Vann via VT (brottning) - 01:45 - Round 1
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C18
Färdig
Lea FAVIER
HDF - Wattignies
Lilya COHEN GES - Colmar Victory by points (VPO) - 00:37 - Round 1
GRÉCO U17 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B26
Färdig
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Lev ZARIPOV ARA - Bron Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C12
Färdig
Wahid ILYASOV
HDF - Wattrelos Lutte
Rayhan LAMBRE HDF - Tourcoing LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:09 - Round 1
FÉMININE U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D22
Färdig
Lise LANDOUZY
HDF - Escautpont
Vann via VT (brottning) - 00:41
- Round 1
Nola RAIMUNDO IDF - Mitry Mory
FÉMININE U17 / 49 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A26
Färdig
Eva RIQUEBOURG ELMI
OCC - Rabastens de Bigorre
Jasmine BOUAZERIA GES - Maizieres les Metz Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 41 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D25
Färdig
Yacin KHALILI
BFC - Pontarlier
Gaspard CHEYNOUX ARA - Chamalieres Victory by technical superiority (VSU) - 00:23 - Round 1
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D19
Färdig
Sos USUBYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine
GRÉCO U17 / +92 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C25
Färdig
Levan LAGVILAVA
GES - Colmar
Vann via VT (brottning) - 00:53
- Round 1
Ouail BOUGHLAM HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B5
Färdig
Achraf KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Victory by points (VPO) - 04:00
- Round 2
Sofiane ESSALHI HDF - Roubaix
FÉMININE U17 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A27
Färdig
Medina YOUSSOUPOVA
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Laurie LESAFFRE HDF - E.L.C.O.
GRÉCO U15 / 44 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C23
Färdig
Shain BRIKI
IDF - Creteil
Vann via VT (brottning) - 01:50
- Round 1
Bilel HARRATE BFC - Besancon CPB
FÉMININE U15 / +62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D28
Färdig
Ambre BOUZILLARD
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 01:21
- Round 1
Naya DE ARAUJO IDF - Meaux
FÉMININE U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C28
Färdig
Marion CLAEYMAN-BEAULIEUX
HDF - E.L.C.O.
Ines RIBEIRO MARTINS ARA - Montreal la Cluse Victory by technical superiority (VSU) - 01:38 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B6
Färdig
Eliot VIROT
BFC - Champforgeuil
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL
GRÉCO U17 / 55 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D12
Färdig
Orian VINET
PAC - St Laurent du Var
Adil IKHLAZOV GES - Colmar Victory by technical superiority (VSU) - 00:35 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A8
Färdig
Lilian HOUZE
HDF - Escautpont
Victory by technical superiority (VSU) - 03:40
- Round 2
Yanis CELIN IDF - Creteil
GRÉCO U17 / 55 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D13
Färdig
Titouan ROBIN
BFC - Champforgeuil
Iliane AINAOUI IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 00:30 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C5
Färdig
Adam LAMECH
IDF - Creteil
Vann via VT (brottning) - 00:33
- Round 1
Karen MARTIROSYAN NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D5
Färdig
Emir-Han SENOL
HDF - Roubaix
Victory by technical superiority (VSU) - 00:30
- Round 1
Ilan OUBRIK BFC - Besancon CPB
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C6
Färdig
Alessandro MASIA
HDF - Tourcoing LC
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:38 - Round 1
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B20
Färdig
Nino COHEN
GES - Colmar
Ismael DERBALI HDF - Tourcoing LC Vann via VT (brottning) - 00:45 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D6
Färdig
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Ibragim KHATCHOUKAEV HDF - Tourcoing LC Vann via VT (brottning) - 02:53 - Round 2
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A22
Färdig
Victoire LAURENT
BFC - Baume les Dames
Abigael BAILET PAC - St Laurent du Var Vann på VS1 (brottning) - 03:17 - Round 2
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B21
Färdig
Arthur AIRAPETOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Vann via VT (brottning) - 01:21
- Round 1
Shmesi SANTOU BFC - Besancon CPB
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C19
Färdig
Zelie ANDRIEU DECOSTER
NOR - Sotteville les Rouen
Lilya COHEN GES - Colmar Vann via VT (brottning) - 01:05 - Round 1
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B24
Färdig
Abdul Kerim BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL Vann via VT (brottning) - 01:26 - Round 1
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C13
Färdig
Islam ARSOEV
GES - Colmar
Vann på VS1 (brottning) - 02:15
- Round 2
Mahyi-Ed-Dine KHITER HDF - Tourcoing LC
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A23
Färdig
Ambre DONNART
BFC - Jussey
Violette DUCHET-ANNEZ BFC - Pontarlier Vann via VT (brottning) - 00:29 - Round 1
FÉMININE U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D23
Färdig
Lise LANDOUZY
HDF - Escautpont
Victory by forfeit - 01:01
- Round 1
Charlotte BICLOT GES - Sausheim Mempapeurs
GRÉCO U17 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B27
Färdig
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Fedi YAZIDI PAC - St Laurent du Var Vann via VT (brottning) - 01:26 - Round 1