Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 75 KG
(DIMANCHE - U15)
C17
Färdig
Valdrin GASHI
IDF - Coulommiers
Hayden HENRIETTE BFC - Genlis Vann via VT (brottning) - 00:47 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A9
Färdig
Deni DAOUDOV
OCC - Montauban CL
Tourpal-Ali SATOUYEV GES - Strasbourg JSK Vann på VS1 (brottning) - 03:18 - Round 2
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C25
Färdig
Jason MESSI
ARA - Cluses LO
Yanis LAADILI IDF - Coulommiers Victory by technical superiority (VSU) - 01:00 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A10
Färdig
Etan BRIE
GES - Chalons en Champagne
Shain BRIKI IDF - Creteil Vann på VS1 (brottning) - 01:46 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D10
Färdig
Mairbek ABDULKADYROV
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Enzo RIVIERE REU - St Joseph LC
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C26
Färdig
Ryad BOUCHAREB
GES - Strasbourg JSK
Reda AMOURA IDF - E.S.L Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D23
Färdig
Michel ALIEV
OCC - Toulouse LC
Vann på VS1 (brottning) - 00:31
- Round 2
Omer SAHIN ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B16
Färdig
Elyes MEBASTI
IDF - Creteil
Gor MATEVOSIAN PAC - Nice LC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B17
Färdig
Bilal MADIYEV
OCC - Tarbes TPLG
Vann via VT (brottning) - 01:08
- Round 1
Lucas FERREIRA DA SILVA ARA - Montreal la Cluse
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A11
Färdig
Ahmed DJAFEL
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Azaria NKUNGA ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D11
Färdig
Matteo POIRIER
HDF - E.L.C.O.
Romain DROUHIN BFC - Auxonne Victory by technical superiority (VSU) - 00:38 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A12
Färdig
Saifullah SAIPOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 00:55
- Round 1
Rayane ANTOY GES - OL Schiltigheim
LIBRE U15 / 68 KG
(DIMANCHE - U15)
C7
Färdig
Magomed MAGOMADOV
BFC - MJC Dole
Erton RAHMANI IDF - Creteil Victory by points (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A13
Färdig
Lucas BECCART
HDF - Molinghem
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 00:42 - Round 1
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B18
Färdig
Islam KHUTSAEV
GES - Strasbourg JSK
Vann via VT (brottning) - 01:05
- Round 2
Yussoup CHERKESOV GES - OL Schiltigheim
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A14
Färdig
Movsar CHUPALAEV
HDF - Wattrelos Lutte
Vann via VT (brottning) - 01:19
- Round 1
Hichem HABBAZ CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D24
Färdig
Aissa ZAATOUT
BFC - Chagny
Abubacar ASKHABOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 01:27 - Round 2
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B19
Färdig
Quentin HOARAU
REU - St Joseph LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:01
- Round 1
Arthur HENNION HDF - Calonne Ricouart
LIBRE U15 / 68 KG
(DIMANCHE - U15)
C8
Färdig
Malik TURK
NAQ - Le Palais/Vienne
Tchaga TRAORE OCC - Tarbes TPLG Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A15
Färdig
Juanito HAURAIX
PDL - Aigrefeuille
Axel AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU) - 01:43 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D12
Färdig
Maiss GRIGORIAN
BFC - Chenove
Salimkhan CHAKHBAZOV OCC - Tarbes TPLG Victory by injury - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A16
Färdig
Kyliane EDDOUH
GES - Sarreguemines AS
Vann via VT (brottning) - 00:47
- Round 1
Nurutdin MAGOMEDOV PDL - Nantes M
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A17
Färdig
Akhmed DOSKOUEV
BFC - Besancon CPB
Deni DAOUDOV OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 01:50 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D25
Färdig
Yacine DJAMALKHANOV
OCC - Toulouse LC
Lucas LAGVILAVA GES - Colmar FLC Vann via VT (brottning) - 01:54 - Round 2
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C27
Färdig
Ilian ALIM
CVL - Dreux OL Atlas
Misak HAKOBYAN GES - Maizieres les Metz Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(DIMANCHE - U15)
D26
Färdig
Alkhas MOUSSAEV
OCC - Toulouse LC
Vann via VT (brottning) - 01:20
- Round 1
Walid HAJLI CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B20
Färdig
Gor MATEVOSIAN
PAC - Nice LC
Fabio BARALLA BFC - Torcy ZL Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(DIMANCHE - U15)
D13
Färdig
Romain DROUHIN
BFC - Auxonne
Vann via VT (brottning) - 01:28
- Round 1
Mouslim MARZIEV GES - Strasbourg JSK
LIBRE U15 / 52 KG
(DIMANCHE - U15)
A18
Färdig
Sapiyoula MAGOMEDOV
GES - Reims CL
Etan BRIE GES - Chalons en Champagne Vann via VT (brottning) - 02:56 - Round 2
LIBRE U15 / +75 KG
(DIMANCHE - U15)
C28
Färdig
Giorgi MUSTAEVI
GES - OL Schiltigheim
David SAHRADYAN BFC - Chalon/Saone AC Victory by technical superiority (VSU) - 00:34 - Round 2
LIBRE U15 / 44 KG
(DIMANCHE - U15)
B21
Färdig
Bilal MADIYEV
OCC - Tarbes TPLG
Vann via VT (brottning) - 00:32
- Round 2
Nolann CANDELIER HDF - E.L.C.O.
LIBRE U15 / 38 KG
(DIMANCHE - U15)
A41
Färdig
Firass CHEHADE
OCC - Toulouse LC
Asadoullakh TUKAEV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by injury - Round 1