Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D30
Закінчено
Apti YOUSSOUPOV
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by fall - 01:33
- Round 1
Wahid ILYASOV HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B31
Закінчено
Shain BRIKI
IDF - Creteil
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 00:36 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C29
Закінчено
Kyliane EDDOUH
GES - Sarreguemines AS
Victory by fall - 00:49
- Round 1
Areg PARONIKYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B32
Закінчено
Saadi DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Abdoulkadir DAPAEV GES - Reims CL Victory by technical superiority (VSU) - 00:35 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D8
Закінчено
Achraf KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 02:54
- Round 2
Raphael LESADE OCC - Font-Romeu
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A9
Закінчено
Amar KHITER
HDF - Tourcoing LC
Ali KUKARHOEV PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 02:27 - Round 2
LIBRE U17 / +92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B39
Закінчено
Ouail BOUGHLAM
HDF - Tourcoing LC
Levan LAGVILAVA GES - Colmar Victory by injury - 00:22 - Round 1
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C24
Закінчено
Oubaypa ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by fall - 01:07
- Round 1
Axel AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C25
Закінчено
Gaspard CHEYNOUX
ARA - Chamalieres
Victory by fall - 01:32
- Round 1
Mohamed BABOUEV ARA - Grenoble OL
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D9
Закінчено
Movsar DACHAEV
BFC - Dijon LC
Albert ADISSON BFC - Besancon CPB Victory by fall - 00:45 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B15
Закінчено
Abdou-Rahman ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:20
- Round 2
Abdoul-Malek NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A38
Закінчено
Joanes DESBOVES
IDF - Creteil
Victory by fall - 03:10
- Round 2
Djalidson MADI ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 45 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D41
Закінчено
Ibraguim KOURKAEV
GES - Reims CL
Adam DZEITOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU1) - 03:10 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C13
Закінчено
Rayanne ESSAIDI
GES - Colmar
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B26
Закінчено
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by injury - 00:12
- Round 1
Hamzat SHIDAEV BFC - Besancon CPB
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B16
Закінчено
Orian VINET
PAC - St Laurent du Var
Victory by technical superiority (VSU) - 01:29
- Round 1
Titouan ROBIN BFC - Champforgeuil
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D42
Закінчено
Maxime ROULIN
BFC - Jussey
Alikhan KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 01:00 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C30
Закінчено
Adam KHATCHOUKAEV
HDF - Tourcoing LC
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU1) - 02:16 - Round 2
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A24
Закінчено
Ilman ILYASOV
HDF - Wattrelos Lutte
Askhab GATAGAJEV GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 02:17 - Round 2
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B40
Закінчено
Azamat ABOUKHANOV
IDF - Creteil
Victory by injury - 00:09
- Round 1
Peio CORDIER HDF - E.L.C.O.
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D31
Закінчено
Abourachid KHADJIMOUSSAEV
GES - Reims CL
Wahid ILYASOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 01:32 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C14
Закінчено
Mohamed-Amin KHABIZAEV
ARA - Grenoble OL
Victor ROUX NAQ - Le Palais/Vienne Victory by fall - 01:53 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D10
Закінчено
Aissa HAMDOUCHY
IDF - Meaux
Ilyes BELAZZOUG NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU1) - 02:16 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A39
Закінчено
Joanes DESBOVES
IDF - Creteil
Ilyes BENHAMMOU NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 02:31 - Round 2
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B33
Закінчено
Akmad BABOUEV
ARA - Grenoble OL
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU1) - 02:35 - Round 2
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D21
Закінчено
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 00:34
- Round 1
Ilyes FEHIM NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A8
Закінчено
Eduan COETZEE
ARA - Chambery CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:41
- Round 1
Mathis DELEPIERRE HDF - E.L.C.O.
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C39
Закінчено
Ismael DERBALI
HDF - Tourcoing LC
Victory by fall - 00:33
- Round 1
Ibragim ELZHURKAYEV BFC - Dijon LC
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B34
Закінчено
Adam KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Mael GAZILLOT BFC - Jussey
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D43
Закінчено
Bayssangour BITMURZAEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:35
- Round 1
Roni CELIN IDF - Creteil
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C40
Закінчено
Akhmed GANIGEV
GES - Reims CL
Victory by points (VPO) - 04:00
- Round 2
Arthur AIRAPETOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A10
Закінчено
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Victory by points (VPO) - 04:00
- Round 2
Magomed ABKAROV PAC - Nice LC