Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B10
انتهى
TANTINI Anthony
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 01:57
- Round 1
ATCHIBA Yamine IDF - Ivry/Seine
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A12
انتهى
THABET Youssef
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:27
- Round 1
JERBI Tahar NOR - Rouen ASPTT
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C13
انتهى
DURAND Matisse
ARA - Bourg en Bresse
MIKAELYAN Zaven GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 00:34 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B11
انتهى
MARTIROSYAN Karen
NAQ - Le Palais/Vienne
KARAPETYAN Arman PAC - Marseille LOM Victory by technical superiority (VSU) - 00:31 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A13
انتهى
UMKHADJIEV Zelimkhan
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:31
- Round 1
EL HAMEL Anyss GES - Chalons en Champagne
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C14
انتهى
HASSANI Yazid
ARA - Lyon Milo's
HANINE Ayoub GES - OL Schiltigheim Victory by fall - 00:51 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B12
انتهى
YOUSSOUPOV Apti
GES - OL Schiltigheim
SNJOYAN Gagik NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU) - 00:14 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A14
انتهى
NKUNGA Francisco
ARA - Lyon Milo's
Victory by technical superiority (VSU) - 01:00
- Round 1
DE SOUSA Frederic IDF - Alfortville
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C15
انتهى
OZAY Yasin
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:20
- Round 1
KHATCHOUKAEV Adam HDF - Tourcoing LC
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B13
انتهى
LOUAFI Mohamed Hichem
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 00:32
- Round 1
KHATCHOUKAEV Ibragim HDF - Tourcoing LC
FÉMININE SENIOR / 76 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A15
انتهى
BRACHET Emma
HDF - E.L.C.O.
CHEVREAU Ambre HDF - Belleu - Soissons Victory by fall - 02:00 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C16
انتهى
KHERBOUCHE Souleymane
IDF - Ivry/Seine
ADAMOV Khamzat ARA - Clt Ferrand ASM Victory by technical superiority (VSU1) - 01:46 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B14
انتهى
SAMEN Loic
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by technical superiority (VSU) - 05:24
- Round 2
MBODJ Mamadou IDF - Meaux
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A16
انتهى
ROBIN Titouan
BFC - Champforgeuil
DAVIDOVI Givi BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 02:11 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 63 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C17
انتهى
FOUACHE Aywil
NOR - Le Havre CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:36
- Round 1
VISAEV Yakhya BFC - Besancon CPB
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A17
انتهى
DAHMANI Abdallah
IDF - Meaux
Victory by injury - Round 1
CAPAR Mikael IDF - Aulnay CMASA
GRÉCO SENIOR / 63 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C18
انتهى
DAUCHEZ Mickael
HDF - Calonne Ricouart
Victory by injury - Round 1
TANGO Anwar GES - OL Schiltigheim
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B15
انتهى
DJAVAKHICHVILI Saba
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by points (VPO) - 06:00
- Round 2
RACHDI Chamsdine HDF - Tourcoing LC
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A18
انتهى
EL MAHADALI Mohamed Ali
HDF - Belleu - Soissons
SARTI Salim GES - Stiring-Wendel Victory by technical superiority (VSU) - 01:00 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C19
انتهى
GIACOMAZZI Tristan
ARA - Meysse
COJOCARU Dumitras IDF - Rosny sous Bois Victory by technical superiority (VSU1) - 01:38 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A19
انتهى
AMIRI Sayed Mohammad
PAC - La Seyne/Mer OL
Victory by fall - 03:44
- Round 2
JERBI Tahar NOR - Rouen ASPTT
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C20
انتهى
HASANOV Mirdamed
PDL - Vallet
DURAND Matisse ARA - Bourg en Bresse Victory by forfeit - Round 1
GRÉCO SENIOR / 63 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C21
انتهى
NURIYEV Zaur
IDF - Bagnolet
Victory by technical superiority (VSU) - 00:25
- Round 1
MINASIANI Valeri PDL - Nantes L
GRÉCO SENIOR / 63 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C22
انتهى
GRIGORYAN Razmik
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
AINAOUI Ilian IDF - Creteil
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B16
انتهى
HEITZ Luka
GES - Gries
Victory by fall - 01:19
- Round 1
GUERROUDJ Mehdi ARA - Lyon Milo's
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A20
انتهى
NKUNGA Francisco
ARA - Lyon Milo's
REGENT David HDF - Tourcoing LC Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B17
انتهى
NIKOGHOSYAN Evrik
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by fall - 02:27
- Round 1
ATCHIBA Yamine IDF - Ivry/Seine
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B18
انتهى
BELALIA Mohamed
IDF - Montreuil RS
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
- Round 1
MARTIROSYAN Karen NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C23
انتهى
SARGSYAN Haik
PAC - Nice LC
BUR Johnny NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU) - 03:58 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B19
انتهى
ABIDI Khalil
OCC - Beziers
YOUSSOUPOV Apti GES - OL Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU) - 00:22 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B20
انتهى
CHIGUER Elias
BFC - Besancon CPB
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
USUBYAN Sos NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C24
انتهى
GUIADEM KAMDEM Yvan Brandon
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
CHAKAY Sofian HDF - Roubaix