Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A21
Ferdig
DE SOUSA Frederic
IDF - Alfortville
EL HAMEL Anyss GES - Chalons en Champagne Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:32 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A22
Ferdig
GIGOLIAN Garik
NOR - Sotteville les Rouen
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:22
- Round 1
DE DEUS Tadeu ARA - Lyon Milo's
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A23
Ferdig
CONVERS Anthony
BFC - Besancon CPB
THABET Youssef NAQ - St Yrieix CAL Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:56 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B21
Ferdig
POGOSYAN Sergo
NOR - Sotteville les Rouen
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
TANTINI Anthony GES - Maizieres les Metz
FÉMININE SENIOR / 76 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A24
Ferdig
BRACHET Emma
HDF - E.L.C.O.
Seier ved fall - 03:15
- Round 2
BOUZILLARD Ambre HDF - E.L.C.O.
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C25
Ferdig
HANINE Ayoub
GES - OL Schiltigheim
OZAY Yasin NAQ - St Yrieix CAL Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 04:43 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B22
Ferdig
KARAPETYAN Arman
PAC - Marseille LOM
SNJOYAN Gagik NAQ - St Yrieix CAL Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A25
Ferdig
EL HAMEL Anyss
GES - Chalons en Champagne
REGENT David HDF - Tourcoing LC Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C26
Ferdig
ADAMOV Khamzat
ARA - Clt Ferrand ASM
MIKAELYAN Zaven GES - Sarreguemines AS Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:10 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B23
Ferdig
BACHSCHMIDT Gautier
IDF - Bagnolet
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:16
- Round 1
CAILLIER Loic BFC - Pontarlier
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B24
Ferdig
AZA GNANDJI Philippe
GES - Chalons en Champagne
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:19
- Round 1
PINTO Harryson ARA - Bourg en Bresse
GRÉCO SENIOR / 63 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C27
Ferdig
FOUACHE Aywil
NOR - Le Havre CL
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:40
- Round 1
LOUARN AZAIZ Axel BFC - Champforgeuil
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A26
Ferdig
UMKHADJIEV Zelimkhan
GES - Sarreguemines AS
Seier ved fall - 01:05
- Round 1
DE SOUSA Frederic IDF - Alfortville
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B25
Ferdig
KHATCHOUKAEV Ibragim
HDF - Tourcoing LC
MBODJ Mamadou IDF - Meaux Seier ved fall - 00:47 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 63 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C28
Ferdig
ATTOUMANI Ben-Toiher
ARA - Bourg en Bresse
DAUCHEZ Mickael HDF - Calonne Ricouart Seier på tap - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A27
Ferdig
AMIRI Sayed Mohammad
PAC - La Seyne/Mer OL
SARTI Salim GES - Stiring-Wendel Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:54 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C29
Ferdig
COJOCARU Dumitras
IDF - Rosny sous Bois
Seier ved fall - 00:47
- Round 1
MAVOS KABI Benjy IDF - Creteil
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B26
Ferdig
RACHDI Chamsdine
HDF - Tourcoing LC
Seier ved fall - 00:12
- Round 1
GUERROUDJ Mehdi ARA - Lyon Milo's
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C30
Ferdig
MAAFI Amjed
ARA - Bron
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:40
- Round 1
TANTINI Quentin GES - Maizieres les Metz
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B27
Ferdig
CLEMENT Stefan
BFC - Besancon CPB
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:18
- Round 1
KHERBOUCHE Kassim IDF - Ivry/Seine
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A28
Ferdig
DAHMANI Abdallah
IDF - Meaux
DAVIDOVI Givi BFC - Besancon CPB Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 05:30 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B28
Ferdig
DOUBACH Ilian
BFC - Besancon CPB
AKLI BERC Hocine IDF - Creteil Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:32 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C31
Ferdig
DURAND Matisse
ARA - Bourg en Bresse
KHERBOUCHE Souleymane IDF - Ivry/Seine Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 02:44 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B29
Ferdig
YOUSSOUPOV Apti
GES - OL Schiltigheim
BELALIA Mohamed IDF - Montreuil RS Seier ved fall - 02:31 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 76 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A29
Ferdig
BOUZILLARD Ambre
HDF - E.L.C.O.
CHEVREAU Ambre HDF - Belleu - Soissons Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:26 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 72 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C32
Ferdig
KHATCHOUKAEV Adam
HDF - Tourcoing LC
Seier ved fall - 01:33
- Round 1
HASSANI Yazid ARA - Lyon Milo's
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B30
Ferdig
NIKOGHOSYAN Evrik
NOR - Sotteville les Rouen
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 03:42
- Round 2
CHIGUER Elias BFC - Besancon CPB
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A30
Ferdig
NKUNGA Francisco
ARA - Lyon Milo's
UMKHADJIEV Zelimkhan GES - Sarreguemines AS Seier ved fall - 00:52 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
A31
Ferdig
REGENT David
HDF - Tourcoing LC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:46
- Round 1
DE SOUSA Frederic IDF - Alfortville
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B31
Ferdig
LOUAFI Mohamed Hichem
NOR - Sotteville les Rouen
SAMEN Loic NOR - Sotteville les Rouen Seier på poeng (VPO) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
B32
Ferdig
DJAVAKHICHVILI Saba
NOR - Sotteville les Rouen
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:52
- Round 1
HEITZ Luka GES - Gries
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(J2 - GRÉCO & FÉMININE)
C33
Ferdig
SARTI Salim
GES - Stiring-Wendel
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:20
- Round 1
DE DEUS Tadeu ARA - Lyon Milo's