Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 97 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A17
Ferdig
Derek WHITE
USA
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Mohamed HOSAM EGYPTE
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B17
Ferdig
Ilman MUKHTAROV
FRANCE
Seier på poeng (VPO) - 06:00
- Round 2
Ramzan AWTAEW ALLEMAGNE
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A18
Ferdig
Parveen MALIK
INDE
Daniel SARTAKOV ALLEMAGNE Seier på poeng (VPO1) - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A19
Ferdig
Reda AMR
EGYPTE
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Pablo GARCIA ESPAGNE
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B18
Ferdig
Juan Pablo GONZALEZ
ESPAGNE
Dean HEIL USA Seier på poeng (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B19
Ferdig
Tanguy DARBELLAY
SUISSE
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:44
- Round 1
Kevin LUCHT ALLEMAGNE
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A20
Ferdig
Charlie BOWLING
GRANDE BRETAGNE
Ergün AYDIN ALLEMAGNE Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B20
Ferdig
Erik REINBOK
ESTONIE
Seier på tap - Round 1
Mansour GAZGUIRIEV BELGIQUE
LIBRE SENIOR / 79 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B21
Ferdig
Saifedine ALEKMA
FRANCE
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Andreas WALTER ALLEMAGNE
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A21
Ferdig
Johann STEINFORTH
ALLEMAGNE
Seier på poeng (VPO) - 06:00
- Round 2
Jonathan ALVAREZ ESPAGNE
LIBRE SENIOR / 125 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A22
Ferdig
Kamal DIAALDIN
EGYPTE
Dzianis KHRAMIANKOU BELARUSSIE Seier på poeng (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B22
Ferdig
Nino LEUTERT
SUISSE
Djabrail TSIKIEV FRANCE Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B23
Ferdig
Shelton MACK
USA
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 06:00
- Round 2
Nico ZARCONE ALLEMAGNE
LIBRE SENIOR / 57 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A24
Ferdig
Eddie KLIMARA
USA
Valentin DAMOUR FRANCE Seier på poeng (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B24
Ferdig
Alibeg ALIBEGOV
BAHREIN
Ayoub MUSAEV BELGIQUE Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A25
Ferdig
Ligrit SADIKU
CANADA
Seier på poeng (VPO) - 06:00
- Round 2
Nikolai OKHLOPKOV ROUMANIE
LIBRE SENIOR / 61 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B25
Ferdig
Temerlan AZIZOV
FRANCE
Uladzislau ANDREYEU BELARUSSIE Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A26
Ferdig
Arman ELOYAN
ARMENIE
Seier på poeng (VPO) - 06:00
- Round 2
Razvan KOVACS ROUMANIE
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B26
Ferdig
Tarek FATHI
EGYPTE
Juan Pablo GONZALEZ ESPAGNE Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A27
Ferdig
Adam BIBOULATOV
FRANCE
Horst LEHR ALLEMAGNE Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:57 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A28
Ferdig
Lennard WICKEL
ALLEMAGNE
Zurab KAPRAEV ROUMANIE Seier på poeng (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B27
Ferdig
Maxime FIQUET
FRANCE
Seier på poeng (VPO1) - 05:46
- Round 2
Ramzan AWTAEW ALLEMAGNE
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A29
Ferdig
Charles AFA
FRANCE
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:42
- Round 1
Martin OBST ALLEMAGNE
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A30
Ferdig
Andrei KARPACH
BELARUSSIE
Maxim VASILIOGLO ROUMANIE Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A31
Ferdig
Madalin MINZALA
ROUMANIE
Seier på poeng (VPO1) - 06:00
- Round 2
Brian BLIEFNER ALLEMAGNE
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B28
Ferdig
Quentin STICKER
FRANCE
George RAMM GRANDE BRETAGNE Seier på poeng (VPO1) - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B29
Ferdig
Ivan GUIDEA
ROUMANIE
Rifat SAIBOTALOV Kazakhstan Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A32
Ferdig
Akhmed AIBUEV
FRANCE
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 02:40
- Round 1
Taimuraz FRIEV ESPAGNE
LIBRE SENIOR / 125 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A23
Ferdig
Chadzjimurad ISTAPAYEV
BELGIQUE
Jose CUBA ESPAGNE Seier på tap - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A33
Ferdig
Raman CHYTADZE
BELARUSSIE
Ville HEINO FINLANDE Seier på poeng (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B30
Ferdig
Niurgun SKRIABIN
BELARUSSIE
Seier på poeng (VPO1) - 02:17
- Round 1
Florian POHL ALLEMAGNE
LIBRE SENIOR / 70 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B31
Ferdig
Dillon WILLIAMS
CANADA
Tobias PORTMANN SUISSE Seier på poeng (VPO1) - 06:00 - Round 2