Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A15
Gotowy
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:36
- Round 1
Saifoula KARIMOV IDF - Bagnolet
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B20
Gotowy
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 01:25 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D25
Gotowy
Kyliane EDDOUH
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:29
- Round 1
Maxime RUIZ BFC - Chagny
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C17
Gotowy
Alimkhan CHAMANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A16
Gotowy
Malik KHADYROV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:09
- Round 1
Leon GAY-SUBRA ARA - Chamalieres
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B24
Gotowy
Khizir DASIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 1
Mathis LELONG PAC - St Laurent du Var
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D26
Gotowy
Nassim ROUDANI
BFC - Besancon CPB
Victory by forfeit - Round 1
Orian VINET PAC - St Laurent du Var
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D27
Gotowy
Rassoul GALBOURAEV
GES - Sarreguemines AS
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:50
- Round 2
Adam DZEITOV HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE U23 / 97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A17
Gotowy
Fares BENHAMED
IDF - Bagnolet
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
- Round 1
Djalil OUDJANI ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B25
Gotowy
Ibraguim ABDOULAEV
GES - Reims CL
Nick SCHERRER SUI - RLZ Zentralschweiz Victory by technical superiority (VSU) - 00:43 - Round 1
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A18
Gotowy
Akhmed ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Mouhadin KHABIZAEV ARA - Grenoble OL Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:11 - Round 2
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C18
Gotowy
Abdoumalik BADASHEV
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Azat NIKOGHOSYAN BFC - Talant
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B26
Gotowy
Abdoul-Malek NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Minkail GEZEMIYEV ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D28
Gotowy
Gaspard THIEBAUX
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 01:10
- Round 1
Ilyes BENSEGHIR ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D29
Gotowy
Eduan COETZEE
ARA - Chambery CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:30
- Round 2
Vlad MITU HDF - Escautpont
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A19
Gotowy
Askhab GATAGAJEV
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 01:15
- Round 1
Ali MAAMATOU ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C19
Gotowy
Souleymane KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Michel SARGSYAN PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:17 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D30
Gotowy
Oubayda ITAEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 00:48
- Round 1
Ahmed DJAFEL OCC - Toulouse LC
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A21
Gotowy
Theo MAZOYER-VEAUTIER
IDF - Bagnolet
Victory by points (VPO1) - 03:00
- Round 2
Stephane SINE REU - St Joseph LC
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B27
Gotowy
Robert REPNICOV
GES - Chalons en Champagne
Apti YOUSSOUPOV BFC - Chalon/Saone AC Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:37 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D31
Gotowy
Lom-Ali ABDULKADYROV
OCC - Toulouse LC
Abdou-Rahman ITAEV GES - Sarreguemines AS Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:52 - Round 1
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C20
Gotowy
Hllel ET TELLAH
BFC - Talant
Nino COHEN GES - Colmar FLC Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:43 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D32
Gotowy
Kyliane EDDOUH
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Abdoulkadir DAPAEV GES - Reims CL
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B28
Gotowy
Ryan GAIOLA-HAINAUD
BFC - Macon
Ilyes BELAZZOUG NOR - Sotteville les Rouen Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - 01:44 - Round 2
LIBRE U23 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A23
Gotowy
Theo GUILLOT
NOR - Rouen ASPTT
Victory by technical superiority (VSU) - 02:39
- Round 1
Lucas SANTA MARIA ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D33
Gotowy
Ali KUKARHOEV
PAC - Nice LC
Amir ALIEV OCC - Toulouse LC Zwycięstwo przez VS1 (zapasy) - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B29
Gotowy
Ilman ILYASOV
HDF - Wattrelos Lutte
Samuel HOVHANNISYAN NAQ - Le Palais/Vienne Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:17 - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A25
Gotowy
Sos USUBYAN
NAQ - Le Palais/Vienne
Gocha KUPREISHVILI ARA - Lyon St Priest Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 00:48 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B30
Gotowy
Khizir DASIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:09
- Round 1
Abdoul-Malek NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D34
Gotowy
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:20
- Round 2
Temirlan TAIMASOV IDF - Bagnolet
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C29
Gotowy
Michel SARGSYAN
PAC - Nice LC
Zwycięstwo przez VT (zapasy) - 01:30
- Round 1
Nino COHEN GES - Colmar FLC
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A26
Gotowy
Kassim KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Rakhman MAGAMADOV OCC - Montauban CL Victory by technical superiority (VSU) - 00:23 - Round 2