Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 86 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A48
Završeno
Mihai PALAGHIA
ROUMANIE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Clayton PYE CANADA
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B50
Završeno
George BUCUR
ROUMANIE
Georges KOLIEV BELARUSSIE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A49
Završeno
Massoud KHALED
EGYPTE
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Abdimanap BAIGENZHEYEV Kazakhstan
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B51
Završeno
Haji Mohamad ALI
BAHREIN
Evan HENDERSON USA Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A50
Završeno
Stefan REICHMUTH
SUISSE
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Raman CHYTADZE BELARUSSIE
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B52
Završeno
Marwane YEZZA
FRANCE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Magzhan BAIMUKHAMETOV Kazakhstan
LIBRE SENIOR / 97 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A51
Završeno
Tarik AZZOUZI
BELGIQUE
Richard DESCHATELETS CANADA Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B53
Završeno
Ilman MUKHTAROV
FRANCE
Dean HEIL USA Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A52
Završeno
Sven ENGSTRÖM
SUEDE
Alejandro CAÑADA ESPAGNE Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:29 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A53
Završeno
Mohamed HOSAM
EGYPTE
Albert SARITOV ROUMANIE Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 04:11 - Round 2
LIBRE SENIOR / 70 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B54
Završeno
Ramdi ULBAEV
BELGIQUE
Tim STADELMANN ALLEMAGNE Pobeda povredom - Round 1
LIBRE SENIOR / 61 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B55
Završeno
Djabrail TSIKIEV
FRANCE
Shelton MACK USA Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 04:32 - Round 2
LIBRE SENIOR / 125 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A54
Završeno
Dzianis KHRAMIANKOU
BELARUSSIE
Pobeda po padu - 03:49
- Round 2
Fardin ANOSHEH SUEDE
LIBRE SENIOR / 61 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B56
Završeno
Ayoub MUSAEV
BELGIQUE
Uladzislau ANDREYEU BELARUSSIE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 125 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A55
Završeno
Jose CUBA
ESPAGNE
Ibragim SAIDOV BELARUSSIE Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 70 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B57
Završeno
Tobias PORTMANN
SUISSE
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Nicolae COJOCARU GRANDE BRETAGNE
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A56
Završeno
Zurab KAPRAEV
ROUMANIE
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Charles AFA FRANCE
LIBRE SENIOR / 70 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B58
Završeno
Viktar SERADA
BELARUSSIE
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 06:00
- Round 2
Marc DIETSCHE SUISSE
LIBRE SENIOR / 74 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A57
Završeno
Maxim VASILIOGLO
ROUMANIE
Pobeda po padu - 03:52
- Round 2
Madalin MINZALA ROUMANIE
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B59
Završeno
Juan Pablo GONZALEZ
ESPAGNE
George BUCUR ROUMANIE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A58
Završeno
Valentin DAMOUR
FRANCE
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Ligrit SADIKU CANADA
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B60
Završeno
George RAMM
GRANDE BRETAGNE
Haji Mohamad ALI BAHREIN Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A59
Završeno
Arman ELOYAN
ARMENIE
Horst LEHR ALLEMAGNE Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B61
Završeno
Saba BOLAGHI
ALLEMAGNE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Magzhan BAIMUKHAMETOV Kazakhstan
LIBRE SENIOR / 86 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A60
Završeno
Akhmed AIBUEV
FRANCE
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:49
- Round 1
Ville HEINO FINLANDE
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B62
Završeno
Niurgun SKRIABIN
BELARUSSIE
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 03:31
- Round 2
Ilman MUKHTAROV FRANCE
LIBRE SENIOR / 86 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A61
Završeno
Myles MARTIN
USA
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 04:59
- Round 2
Rasul TSIKHAYEU BELARUSSIE
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B63
Završeno
Georges KOLIEV
BELARUSSIE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Evan HENDERSON USA
LIBRE SENIOR / 97 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A62
Završeno
Derek WHITE
USA
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Richard DESCHATELETS CANADA
LIBRE SENIOR / 65 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
B64
Završeno
Marwane YEZZA
FRANCE
Dean HEIL USA Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A63
Završeno
Alejandro CAÑADA
ESPAGNE
Albert SARITOV ROUMANIE Pobeda po padu - 01:19 - Round 1
LIBRE SENIOR / 125 KG
(DEGLANE LIBRE 2020)
A64
Završeno
Jose CUBA
ESPAGNE
Dzianis KHRAMIANKOU BELARUSSIE Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 04:45 - Round 2