Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B13
Završeno
Demeu ZHADRAYEV
Kazakhstan
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Davit SOLOGHASHVILI GEORGIE
GRÉCO SENIOR / 97 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A14
Završeno
Choukri ATAFI
MAROC
Yerulan ISKAKOV Kazakhstan Pobeda po bodovima (VPO1) - 01:59 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A15
Završeno
Murad MAMMADOV
AZERBAIDJAN
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Irakli DZIMISTARISHVILI GEORGIE
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B14
Završeno
Pavel LIAKH
BIELORUSSIE
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - Round 1
Thomas DACHER FRANCE
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A16
Završeno
Leo TUDEZCA
FRANCE
Dato CHKHARTISHVILI GEORGIE Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:14 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B15
Završeno
Dias KALEN
Kazakhstan
Demur KAVTARADZE GEORGIE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A17
Završeno
Dastan ZARLYKHANOV
Kazakhstan
Gizo MELADZE GEORGIE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B16
Završeno
Karapet CHALYAN
ARMENIE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Evrik NIKOGHOSYAN FRANCE
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A18
Završeno
Latuf MADI
FRANCE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Dimitar SANDOV SUISSE
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B17
Završeno
Askhat DILMUKHAMEDOV
Kazakhstan
Gela BOLKVADZE GEORGIE Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A19
Završeno
Yernar FIDAKHMETOV
Kazakhstan
Pobeda povredom - Round 1
Nugzari TSURTSUMIA GEORGIE
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A20
Završeno
Raymond LANGLET
FRANCE
Gevorg GHARIBYAN ARMENIE Pobeda po bodovima (VPO) - 01:01 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A21
Završeno
Yazid GHARBI
FRANCE
Amiran SHAVADZE GEORGIE Pobeda po bodovima (VPO1) - 04:45 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B18
Završeno
Viktar SASUNOUSKI
BIELORUSSIE
Pobeda po bodovima (VPO1) - Round 1
Giorgi POTSHKERASHVILI GEORGIE
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A22
Završeno
Maksim KAZHARSKI
BIELORUSSIE
Pobeda po bodovima (VPO) - 01:39
- Round 1
Daniel BOBILLO ESPAGNE
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A23
Završeno
Levan ARABULI
GEORGIE
Beka KANDELAKI AZERBAIDJAN Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B19
Završeno
Askhat ZHANBIROV
Kazakhstan
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Beka MAMUKASHVILI GEORGIE
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A24
Završeno
David OVASAPYAN
ARMENIE
Nurmakhan TINALIYEV Kazakhstan Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 82 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B20
Završeno
Rafig HUSEYNOV
AZERBAIDJAN
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Aivengo RIKADZE GEORGIE
GRÉCO SENIOR / 130 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A25
Završeno
Giorgi BARBAKADZE
GEORGIE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Delian ALISHAHI SUISSE
GRÉCO SENIOR / 82 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B21
Završeno
Miras BARSHYLYKOV
Kazakhstan
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Vlad MARIEA ROUMANIE
GRÉCO SENIOR / 55 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A26
Završeno
Amangali BEKBOLATOV
Kazakhstan
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 04:22
- Round 2
Rudik MKRTCHYAN ARMENIE
GRÉCO SENIOR / 82 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B22
Završeno
Manfred EDSBERG
SUEDE
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - Round 1
Nicolae POPA ROUMANIE
GRÉCO SENIOR / 82 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B23
Završeno
Ruben GHARIBYAN
ARMENIE
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 06:00
- Round 2
Marc WEBER SUISSE
GRÉCO SENIOR / 55 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A27
Završeno
Zhanserik SARSENBIYEV
Kazakhstan
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:05
- Round 1
Zurab MATCHARASHVILI GEORGIE
GRÉCO SENIOR / 63 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B24
Završeno
Yernur FIDAKHMETOV
Kazakhstan
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Leri ABULADZE GEORGIE
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A28
Završeno
Albert BAGUMYAN
ESPAGNE
Daniel BOBILLO ESPAGNE Pobeda po bodovima (VPO1) - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A29
Završeno
Hassan MOSTAFA
EGYPTE
Pobeda po bodovima (VPO) - 06:00
- Round 2
Dimitar SANDOV SUISSE
GRÉCO SENIOR / 63 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B25
Završeno
Mirambek AINAGULOV
Kazakhstan
Kerim MACHALIKASHVILI GEORGIE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A30
Završeno
Shalva KHACHIDZE
GEORGIE
Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00
- Round 2
Jesus GASCA ESPAGNE
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
B26
Završeno
Nicolas CHRISTEN
SUISSE
Beka MAMUKASHVILI GEORGIE Pobeda po bodovima (VPO1) - 06:00 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(DEGLANE GRÉCO 2020)
A31
Završeno
Guram KHETSURIANI
GEORGIE
Pobeda povredom - Round 1
Maksim MANUKYAN ARMENIE