Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U20 / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C79
Finished
Raffaele MATRULLO
ITA - New Popeye
Victory by fall - 01:14
- Round 1
Christ GREMOKOLINI CVL - Orleans la Source
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A62
Finished
Ibraguim KOURKAEV
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:54
- Round 2
Kais MEBASTI IDF - Creteil
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C21
Finished
Enzo FABBRIZZI
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 00:28
- Round 1
Moustafa EL KARCHOUH CVL - Orleans la Source
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D69
Finished
Mathys JACOB
HDF - Calonne Ricouart
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:04
- Round 1
Armen BAGHRAMYAN BFC - Chenove
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A29
Finished
Miscael NKUNGA
ARA - Lyon St Priest
Abdulrahman MATUEV PAC - Nice LC Victory by fall - 01:14 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D21
Finished
Maiss GRIGORIAN
BFC - Chenove
Kyryll DANDAN HDF - Escautpont Victory by fall - 00:47 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C23
Finished
Mohamed ABDELLAOUI
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU) - 01:31
- Round 1
Philippe AZA GNANDJI GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D70
Finished
Hamza ABED
PAC - Nice LC
Gaspard CHEYNOUX ARA - Chamalieres Victory by fall - 00:22 - Round 1
LIBRE U20 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A49
Finished
Abdallah BRAHIM
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by forfeit - Round 1
Gaspard THIEBAUX BFC - Besancon CPB
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C72
Finished
Mohammad UMKHADJIEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:23
- Round 1
Mokhmad KHOUNKAEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D23
Finished
David UNUSIAN
GES - Maizieres les Metz
Victory by technical superiority (VSU) - 01:04
- Round 1
Simon TRAN BFC - Champforgeuil
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C73
Finished
Anli HASSANI
BFC - Macon
Nino COHEN GES - Colmar FLC Victory by fall - 01:17 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A65
Finished
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Yacine ADILOVSKI IDF - Bagnolet
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A31
Finished
Azaria NKUNGA
ARA - Lyon St Priest
Victory by fall - 00:39
- Round 1
Hamzat JEMBIEV CVL - Orleans la Source
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D56
Finished
Nour KENZARI
ARA - Bron
Abdurrahman IBRAGIMOV GES - Reims CL Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D50
Finished
Islam TSUTSASHVILI
PAC - Nice LC
Victory by fall - 01:18
- Round 1
Houdhayfa EL MESOUDY BFC - Chenove
LIBRE U20 / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C80
Finished
Sami RANDJA
IDF - Paris LO
Bekran OUMARSOULTANOV OCC - Montauban CL Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D78
Finished
Messadi RHAIMIA
ARA - Lyon St Priest
Imam-Ali MAGOMEDOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 01:10 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A66
Finished
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Axel GRAFF GES - Sausheim Mempapeurs Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A83
Finished
Hlib BEZVHLYI
BFC - Dijon LC
Khamzat ADAMOV ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 01:04 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A67
Finished
Abdoullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Victory by fall - 00:55
- Round 1
Ibraguim KOURKAEV GES - Reims CL
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D79
Finished
Loan PAPADOPOULOS
OCC - Nimes L
Oubayda ITAEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU1) - 00:42 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A64
Finished
Said Bek ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Victory by fall - 01:18
- Round 1
Akram BIBOULATOV OCC - Montauban CL
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B55
Finished
Mourad ERBIEV
PDL - Le Mans AFT
Lucas SANTA MARIA ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU1) - 05:38 - Round 2
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D74
Finished
Mathys JACOB
HDF - Calonne Ricouart
Adam DZEITOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:34 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B76
Finished
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Doman MOHAMMED HUSSEIN OCC - Montauban CL
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A30
Finished
Djabrail TAIMASOV
IDF - Bagnolet
Victory by points (VPO1) - 03:59
- Round 2
Arion RAHMANI IDF - Creteil
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D22
Finished
Sarkis VOSKANIAN
BFC - Macon
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Come LEGAL ARA - Chamalieres
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B54
Finished
Mouhadin KHABIZAEV
ARA - Grenoble OL
Jebran HAIDARI IDF - Bagnolet Victory by fall - 00:50 - Round 1
LIBRE U20 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A53
Finished
Joanes DESBOVES
IDF - Creteil
Nur-Ali MALITSAEV PAC - Nice KCN Victory by fall - 02:17 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C52
Finished
Akhmed DOSKOUEV
BFC - Besancon CPB
Abdessamad EL QEMMAHE ARA - Villeurbanne AS Victory by technical superiority (VSU1) - 02:27 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A84
Finished
Ayoub NEKAZ
GES - Chalons en Champagne
Enzo GUYOT IDF - Meaux Victory by technical superiority (VSU) - 00:23 - Round 1