Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C58
Finished
Thomas REBOURG
BFC - Genlis
Gadjibek SOULEYMANOV ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A69
Finished
Akhmed MACHUKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Aslan EDILSOULTANOV OCC - Nimes L Victory by fall - 01:48 - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B98
Finished
David SAHRADYAN
BFC - Chalon/Saone AC
Giorgi KARCHAIDZE ARA - Villeurbanne AS Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C75
Finished
Nino COHEN
GES - Colmar FLC
Mokhmad KHOUNKAEV OCC - Toulouse LC Victory by fall - 02:20 - Round 2
LIBRE U20 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B24
Finished
Charlie LOUZOUN
IDF - Paris LO
Karim GUEREHANOV CVL - Orleans la Source Victory by fall - 01:02 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A37
Finished
Saifullah SAIPOV
HDF - Wattrelos Lutte
Ahmed KHALOUKHOEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D84
Finished
Loan PAPADOPOULOS
OCC - Nimes L
Messadi RHAIMIA ARA - Lyon St Priest Victory by fall - 01:23 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B83
Finished
Chamil KHALIDOV
PAC - Marseille LOM
Victory by fall - 01:35
- Round 1
Amanullah RASSOOLI IDF - Paris LO
LIBRE U20 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A52
Finished
Ilyes BENSEGHIR
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:54
- Round 1
Abdallah BRAHIM ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C26
Finished
Arbi ALARKHANOV
GES - Sarreguemines AS
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D73
Finished
Armen BAGHRAMYAN
BFC - Chenove
Hamza ABED PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:23 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A75
Finished
Valentin BALIKA
HDF - Escautpont
Victory by fall - 01:17
- Round 1
Nahim HAJJEM NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C28
Finished
Djafar DEHMANE
HDF - Wattrelos Lutte
Imran DELKIC GES - Sausheim Mempapeurs Victory by fall - 01:19 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D26
Finished
Sarkis VOSKANIAN
BFC - Macon
Halil DZABRAILOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:49 - Round 1
LIBRE U20 / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C83
Finished
Bekran OUMARSOULTANOV
OCC - Montauban CL
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 01:13 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A92
Finished
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 01:02
- Round 1
Said ZAGIDOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D89
Finished
Adrien CLAEYMAN-BEAULIEUX
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:11
- Round 2
Mael JACOB HDF - Calonne Ricouart
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B53
Finished
Saber DJAMAT-DUBOIS
CVL - Orleans la Source
Yanis BOUCHAIB CVL - Dreux OL Atlas Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A38
Finished
Wahid ILYASOV
HDF - Wattrelos Lutte
Movsar CHUPALAEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 03:13 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A93
Finished
Hlib BEZVHLYI
BFC - Dijon LC
Victory by fall - 00:55
- Round 1
Ayoub NEKAZ GES - Chalons en Champagne
LIBRE U20 / 79 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C84
Finished
Muhammadullah RAHMANI
IDF - Paris LO
Christ GREMOKOLINI CVL - Orleans la Source Victory by technical superiority (VSU1) - 05:12 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D28
Finished
Saifoula KARIMOV
IDF - Bagnolet
Areg PARONIKYAN ARA - Villeurbanne AS Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A72
Finished
Aaron BRIE
GES - Chalons en Champagne
Yacine ADILOVSKI IDF - Bagnolet Victory by fall - 01:13 - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B94
Finished
Zohrap AMARIAN
BFC - Chalon/Saone AC
Victory by fall - 03:00
- Round 2
Clement JONCQUEL HDF - Calonne Ricouart
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C57
Finished
Francesco SICARI
ITA - Genova
Tahar DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 03:11 - Round 2
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D61
Finished
Abdurrahman IBRAGIMOV
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:35
- Round 2
Noel KABOUB ARA - St Etienne
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A39
Finished
Aram MARGARYAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:09
- Round 2
Mairbek ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B82
Finished
Oumar IRBAIKHANOV
GES - Sarreguemines AS
Abdoumalik BADASHEV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C59
Finished
Hichem HABBAZ
CVL - Dreux OL Atlas
Victory by technical superiority (VSU1) - 03:18
- Round 2
Roni CELIN IDF - Creteil
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D55
Finished
Mario CALOGIURI
ITA - Genova
Lucas LAGVILAVA GES - Colmar FLC Victory by technical superiority (VSU) - 01:38 - Round 2
LIBRE U17 / 92 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C76
Finished
Magomedkhabib GAMZATKHANOV
BFC - Chenove
Magomed-Amin MURTAZOV OCC - Montauban CL Victory by fall - 00:44 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A94
Finished
Farid QAYOUMI
IDF - Paris LO
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Muhammed Yasin YAZICI GES - Charleville-Mezieres