Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B92
Finished
Zohrap AMARIAN
BFC - Chalon/Saone AC
Atilla YOVCHEV HDF - Escautpont Victory by technical superiority (VSU1) - 02:35 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C25
Finished
Enzo FABBRIZZI
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 00:30
- Round 1
Artur SHAVERSHYAN GES - Charleville-Mezieres
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A68
Finished
Nael SEFOUANE
ARA - Chamalieres
Aaron BRIE GES - Chalons en Champagne Victory by fall - 01:05 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C27
Finished
Mohamed ABDELLAOUI
GES - Reims CL
Victory by technical superiority (VSU) - 00:45
- Round 1
Saifoullah GAGAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D82
Finished
Imam-Ali MAGOMEDOV
HDF - Wattrelos Lutte
Oubayda ITAEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU1) - 01:29 - Round 2
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B49
Finished
Yanisse MADI
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 02:04
- Round 1
Bekkhan AIKHASTOV IDF - Rueil-Malmaison RAC
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D72
Finished
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU) - 01:09
- Round 1
Hamza ABED PAC - Nice LC
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C89
Finished
Elyes MEBASTI
IDF - Creteil
Islam KHUTSAEV GES - Strasbourg JSK Victory by technical superiority (VSU) - 00:59 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D25
Finished
Kyryll DANDAN
HDF - Escautpont
Victory by fall - 00:22
- Round 1
Cristian VLASOV ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B51
Finished
Nicolas ALEKSANDROV
ARA - Villeurbanne AS
Theo VANDEN ABEELE NOR - Rouen ASPTT Victory by fall - 02:09 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A34
Finished
Djabrail TAIMASOV
IDF - Bagnolet
Mairbek ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D88
Finished
Abdul-Malik TOMOV
OCC - Toulouse LC
Rinat ABUKHADZHIEV PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 01:41 - Round 1
LIBRE U20 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B21
Finished
Lucas CORNILLIE
BFC - Chenove
Khaled KHATAEV PDL - Le Mans AFT Victory by technical superiority (VSU) - 00:37 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D27
Finished
David UNUSIAN
GES - Maizieres les Metz
Michel ALIEV OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:29 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A74
Finished
Elias CHFIRI
ARA - Lyon St Priest
Ibraguim KOURKAEV GES - Reims CL Victory by technical superiority (VSU) - 02:34 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C90
Finished
Kylian BIDAULT LEAL
PAC - Nice LC
Victory by fall - 03:40
- Round 2
Nolann CANDELIER HDF - E.L.C.O.
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D59
Finished
Mohamed BERJAOUI
IDF - Creteil
Victory by fall - 01:11
- Round 1
Omer SAHIN ARA - Cluses LO
LIBRE U20 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B23
Finished
Luka TARBA
ARA - St Etienne
Charles PIN BFC - Besancon CPB Victory by fall - 02:27 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A88
Finished
Gocha KUPREISHVILI
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00
- Round 1
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A89
Finished
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Enzo GUYOT IDF - Meaux Victory by fall - 01:03 - Round 1
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B52
Finished
Junior GAMES GARCIA
IDF - Creteil
Rida DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU1) - 01:28 - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B93
Finished
Ali MAAMATOU
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 00:18
- Round 1
Clement JONCQUEL HDF - Calonne Ricouart
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C91
Finished
Islem MEDJEBER
IDF - Creteil
Mohamed CHAIBI ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A36
Finished
Saadi DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 03:26
- Round 2
Ahmed DJAFEL OCC - Toulouse LC
LIBRE U20 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B50
Finished
Mathis PERRET LAROCHE
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 00:58
- Round 1
Alikhan ZABIKH IDF - Paris LO
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D54
Finished
Islam TSUTSASHVILI
PAC - Nice LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Metin KEMAL IDF - Paris LO
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B81
Finished
Anzor KAIRBEKOV
GES - Reims CL
Arthur GIACOMAZZI ARA - Meysse Victory by technical superiority (VSU) - 00:29 - Round 1
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C56
Finished
Abdessamad EL QEMMAHE
ARA - Villeurbanne AS
Sayfullah NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Victory by technical superiority (VSU) - 02:38 - Round 2
LIBRE U20 / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B22
Finished
Mael LEMKECHER
GES - Reims CL
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU) - 01:26 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
D80
Finished
Abdoulkadir DAPAEV
GES - Reims CL
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Zhabrail AIKHASTOV IDF - Rueil-Malmaison RAC
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A90
Finished
Kaan KADOVLUEV
HDF - Escautpont
Tourpal Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A91
Finished
Abdul Hakim UMKHADJIEV
GES - Sarreguemines AS
Victory by fall - 00:26
- Round 1
Robert REPNICOV GES - Chalons en Champagne