Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A71
Finito
SION Celeste
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 02:50
- Round 1
MAANFOU Tania REU - St Joseph LC
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C79
Finito
BARRAJ Ayoub
NOR - Rouen ASPTT
RASOOLI Maher Rahman IDF - Paris LO Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C80
Finito
MORNAT Antoine
BFC - Torcy ZL
KAKHRIEV Adam HDF - Roubaix Victory by technical superiority (VSU) - 00:46 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A72
Finito
TOMOV Abdulla
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
UMKHADJIEV Abdul Hakim GES - Sarreguemines AS
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C81
Finito
IRAZBIEV Sayfulla
HDF - Tourcoing LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
KHABIZAEV Mouhadin GES - Sarreguemines AS
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B77
Finito
MALFOY Candice
HDF - E.L.C.O.
SIERRA Leana BFC - Jussey Victory by fall - 01:29 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B78
Finito
CARRE Allison
GES - Chalons en Champagne
HEBERT Nolwenn NAQ - Ludon Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C82
Finito
ADILOVSKI Yacine
IDF - Bagnolet
GARDETTE Jules ARA - Aulnat Victory by technical superiority (VSU) - 02:30 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A73
Finito
HAFEZ Yehia
IDF - Bagnolet
SANGARIEV Moukhammad Amine GES - Sarreguemines AS Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B79
Finito
SAHLAOUI Nina
ARA - Bron
LESAFFRE Laurie HDF - E.L.C.O. Victory by forfeit - Round 1
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C83
Finito
MOUGIN Stevan
PDL - Aigrefeuille
THIEBAUX Gaspard BFC - Besancon CPB Victory by fall - 03:22 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 50 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B80
Finito
VIGOUROUX Justine
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by points (VPO) - 06:00
- Round 2
BOUAZERIA Jasmine GES - Maizieres les Metz
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C84
Finito
BRAHMI Achraf
IDF - Montreuil RS
CILVELI Dennis BFC - Chenove Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A74
Finito
BENHAMED Fares
IDF - Bagnolet
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
BADASHEV Abdoumalik OCC - Toulouse LC
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B81
Finito
SELLOUM Mustapha
IDF - Creteil
STE MARIE David REU - St Joseph LC Victory by fall - 02:52 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B82
Finito
MONTEIRO FURTADO Matteo
IDF - Rueil-Malmaison RAC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:11
- Round 1
BINYET Emmanuel NAQ - Lormont
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B83
Finito
FABBRIZZI Enzo
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 02:40
- Round 1
BOULANGER Thomas NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A76
Finito
UMKHADJIEV Zelimkhan
GES - Sarreguemines AS
Victory by technical superiority (VSU) - 05:46
- Round 2
NAIMI Muhammad Fahim IDF - Ste Genevieve Bois
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B84
Finito
DJEFFAL Rida
ARA - Lyon St Priest
GUILLOT Theo NOR - Rouen ASPTT Victory by fall - 03:59 - Round 2
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A75
Finito
BESSEGHIER Badis
ARA - Meysse
MIRANDANI Djali CVL - Dreux OL Atlas Victory by technical superiority (VSU) - 01:21 - Round 1
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A77
Finito
ISTAPAYEV Chadzji-Murad
HDF - Tourcoing LC
Victory by technical superiority (VSU) - 01:48
- Round 1
GAZIEV Khalid GES - OL Schiltigheim
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A78
Finito
DUBARY SITOUZE Clacidy
REU - St Joseph LC
GUEDON Mathilde BFC - Genlis Victory by technical superiority (VSU) - 00:30 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A79
Finito
FILLEUL Amandine
NOR - L'Aigle
DOUARRE Ameline IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU) - 01:07 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A80
Finito
MAZOYER-VEAUTIER Theo
IDF - Bagnolet
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
AHMADI Oumid IDF - Ivry/Seine
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A81
Finito
ABDULKADYROV Tourpal Ali
OCC - Toulouse LC
ISSAYEV Daoud GES - OL Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU1) - 02:37 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B85
Finito
RENAUT Clara
HDF - Mons en Baroeul
DELATTRE Marie HDF - E.L.C.O. Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A82
Finito
DURIEZ Coraline
HDF - E.L.C.O.
OUATTARA Assita IDF - Chelles FOX TEAM Victory by fall - 02:30 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A83
Finito
OLIVIER Kylliane
IDF - Villejuif
SION Celeste HDF - E.L.C.O. Victory by fall - 00:41 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B86
Finito
BURLET Camille
PAC - St Laurent du Var
Victory by points (VPO) - 06:00
- Round 2
HAJA Hasnaa IDF - Villejuif
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A84
Finito
TEILLAIS Johan
PDL - Aigrefeuille
BONITEAU Enzo NOR - Val de Reuil Victory by fall - 00:35 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A85
Finito
DJEDID Yaya
HDF - Fives
Victory by fall - 03:57
- Round 2
NIEL Gabin NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE SENIOR / +125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A96
Finito
GEISSLER Eric
GES - OL Schiltigheim
ABD EL NABEY Nabil IDF - Paris LO Victory by forfeit - Round 1