Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C85
Finito
THIEBAUX Gaspard
BFC - Besancon CPB
TCHERGUIZBIEV Islam PAC - Marseille LOM Victory by fall - 04:12 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B87
Finito
AKHMADOV Issa
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
GALBOURAEV Rassoul GES - Sarreguemines AS
LIBRE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A86
Finito
CILVELI Dennis
BFC - Chenove
CHEYNOUX Gaspard ARA - Chamalieres Victory by technical superiority (VSU) - 00:51 - Round 1
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A87
Finito
GARDETTE Jules
ARA - Aulnat
Victory by technical superiority (VSU) - 02:37
- Round 1
GAGAEV Saifoullah ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A88
Finito
BERTHENET Maily
BFC - Genlis
Victory by technical superiority (VSU) - 00:30
- Round 1
MAGNANT Maeva NOR - Rouen ASPTT
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C86
Finito
IRAZBIEV Sayfulla
HDF - Tourcoing LC
DAVIDOVI Givi BFC - Besancon CPB Victory by technical superiority (VSU) - 05:11 - Round 2
LIBRE SENIOR / 61 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B88
Finito
ITAEV Oubayda
GES - Sarreguemines AS
ELOYAN Arman GES - Maizieres les Metz Victory by technical superiority (VSU) - 05:22 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A89
Finito
FABBRIZZI Enzo
HDF - E.L.C.O.
MOHAMED Ahmed GES - OL Schiltigheim Victory by points (VPO) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 53 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B89
Finito
CHATEAU Marion
BFC - Besancon CPB
PROFATILOVA Tetiana GES - Maizieres les Metz Victory by fall - 00:47 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C87
Finito
GUILLOT Theo
NOR - Rouen ASPTT
STICKER Quentin GES - OL Schiltigheim Victory by technical superiority (VSU) - 01:35 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A90
Finito
MAZOYER-VEAUTIER Theo
IDF - Bagnolet
HAFEZ Yehia IDF - Bagnolet Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B90
Finito
DASIYEV Khizir
GES - Maizieres les Metz
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
YEZZA Marwane GES - Sarreguemines AS
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C88
Finito
ISSAYEV Daoud
GES - OL Schiltigheim
UMKHADJIEV Abdul Hakim GES - Sarreguemines AS Victory by fall - 01:39 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C89
Finito
DURIEZ Coraline
HDF - E.L.C.O.
Victory by technical superiority (VSU) - 00:57
- Round 1
OLIVIER Kylliane IDF - Villejuif
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A91
Finito
KAKHRIEV Adam
HDF - Roubaix
Victory by points (VPO) - 06:00
- Round 2
YOUSSOUPOV Apti GES - OL Schiltigheim
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C90
Finito
RASOOLI Maher Rahman
IDF - Paris LO
ITAEV Abdou-Rahman GES - Sarreguemines AS Victory by fall - 00:28 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C91
Finito
STE MARIE David
REU - St Joseph LC
TIGISHVILI Giorgi ARA - Lyon St Priest Victory by technical superiority (VSU) - 01:55 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B91
Finito
TOMOV Abdulla
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
SANGARIEV Moukhammad Amine GES - Sarreguemines AS
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C92
Finito
DJEDID Yaya
HDF - Fives
BESSEGHIER Badis ARA - Meysse Victory by fall - 01:38 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A92
Finito
MONTEIRO FURTADO Matteo
IDF - Rueil-Malmaison RAC
STATNYK Dan PAC - Marseille LOM Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C93
Finito
NAIMI Muhammad Fahim
IDF - Ste Genevieve Bois
GAZIEV Khalid GES - OL Schiltigheim Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 57 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B92
Finito
OUATTARA Assita
IDF - Chelles FOX TEAM
SION Celeste HDF - E.L.C.O. Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A93
Finito
DUBARY SITOUZE Clacidy
REU - St Joseph LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:51
- Round 1
FILLEUL Amandine NOR - L'Aigle
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A94
Finito
BONITEAU Enzo
NOR - Val de Reuil
BADASHEV Abdoumalik OCC - Toulouse LC Victory by fall - 02:23 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
C94
Finito
DELATTRE Marie
HDF - E.L.C.O.
MALFOY Candice HDF - E.L.C.O. Victory by technical superiority (VSU) - 05:42 - Round 2
LIBRE SENIOR / 79 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B93
Finito
ALEKMA Saifedine
GES - Sarreguemines AS
KHADJIEV Zelimkhan IDF - Bagnolet Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
A95
Finito
BURLET Camille
PAC - St Laurent du Var
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
CARRE Allison GES - Chalons en Champagne
LIBRE SENIOR / 86 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B94
Finito
AIBUEV Akhmed
GES - Sarreguemines AS
Victory by points (VPO1) - 06:00
- Round 2
UMKHADJIEV Mohammad GES - Sarreguemines AS
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B95
Finito
GUEDON Mathilde
BFC - Genlis
DOUARRE Ameline IDF - Bagnolet Victory by technical superiority (VSU) - 00:59 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B96
Finito
BENHAMED Fares
IDF - Bagnolet
Victory by fall - 02:10
- Round 1
MIRANDANI Djali CVL - Dreux OL Atlas
LIBRE SENIOR / 125 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B97
Finito
UMKHADJIEV Zelimkhan
GES - Sarreguemines AS
Victory by injury - Round 1
ISTAPAYEV Chadzji-Murad HDF - Tourcoing LC
FÉMININE SENIOR / 65 KG
(J1 - LIBRE & FÉMININE)
B98
Finito
SIERRA Leana
BFC - Jussey
HEBERT Nolwenn NAQ - Ludon Victory by points (VPO1) - 06:00 - Round 2