Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BOYS GRECO ROMAN / 60 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C34
Finito
Nikita VORONTSOV
Israel
Berat KESKİN TURKEY Victory by technical superiority (VSU) - 01:04 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 55 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A32
Finito
Melliti HAROUNE
ALGERIA
James CASTAÑO SPAIN Victory by technical superiority (VSU1) - 02:52 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 60 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B31
Finito
Buribay KOBEN
Kazakhstan
Victory by fall - 00:51
- Round 2
Sviatoslav LIEBIEDIEV Ukraine
BOYS GRECO ROMAN / 71 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C35
Finito
Onni MÄKELÄ
Finland
Ismagul ZHARMAN Kazakhstan Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 65 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A33
Finito
Batuhan ÇAKMAK
TURKEY
Vahe HOVHANNISYAN ARMENIA Victory by technical superiority (VSU) - 03:21 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 65 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B32
Finito
Alexe PAVEL MARIAN
ROMANIA
Victory by technical superiority (VSU) - 01:59
- Round 2
Pablo Manuel GOMEZ SPAIN
BOYS GRECO ROMAN / 71 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A34
Finito
Ionescu IOSIF ALEXANDRU
ROMANIA
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:43
- Round 1
Chih-Chi LU CHINESE TAIPEI
BOYS GRECO ROMAN / 92 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B33
Finito
Nikita GOUBARETS
Israel
Leevi SIMOJOKI Finland Victory by fall - 01:41 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 92 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A35
Finito
Dmytro KURYLIUK
Ukraine
Nurbolat TEMIRLAN Kazakhstan Victory by fall - 01:47 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 80 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C36
Finito
Emirhan Yiğit ARSLAN
TURKEY
Ignatescu NICOLAOS GAVRIL ROMANIA Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 110 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C37
Finito
Gustavo DUARTE CONSTANTINO
Brazil
Koppany Simon LÁSZLÓ HUNGARY Victory by fall - 01:11 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 80 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B34
Finito
Haik SARGSYAN
FRANCE
Pavlo TORIANYK Ukraine Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 55 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B35
Finito
Aitbekov AIBEK
Kazakhstan
Victory by fall - 01:52
- Round 2
Berati İNAÇ TURKEY
BOYS GRECO ROMAN / 60 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B36
Finito
Gaspar TERTERYAN
ARMENIA
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00
- Round 2
Lucas LO GRASSO FRANCE
BOYS GRECO ROMAN / 65 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B37
Finito
Ronen KOLESNIK
Israel
Ykylassov AKZHAN Kazakhstan Victory by technical superiority (VSU) - 00:29 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 71 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B38
Finito
Ararat VARDERESYAN
ARMENIA
Magomed GATAGAJEV FRANCE Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 80 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B39
Finito
Yevloyev ISLAM
Kazakhstan
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Jesper HÄRKÄNEN Finland
BOYS GRECO ROMAN / 92 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B40
Finito
Grisha VOSKANYAN
ARMENIA
Manolache FLORIN IONUT ROMANIA Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 110 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B41
Finito
Uzarov JOKHAR
Kazakhstan
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Dmytro STRYZHEKOZIN Ukraine