Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BOYS GRECO ROMAN / 55 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A13
Finito
Aitbekov AIBEK
Kazakhstan
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
- Round 1
Luan BORGES NOGUEIRA LIMA Brazil
BOYS GRECO ROMAN / 65 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C9
Finito
Vahe HOVHANNISYAN
ARMENIA
Victory by technical superiority (VSU) - 02:00
- Round 2
Zemadj MOHAMED ABDELBARI ALGERIA
BOYS GRECO ROMAN / 80 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B11
Finito
Ignatescu NICOLAOS GAVRIL
ROMANIA
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Haik SARGSYAN FRANCE
BOYS GRECO ROMAN / 80 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B12
Finito
Yevloyev ISLAM
Kazakhstan
Victory by technical superiority (VSU) - 00:21
- Round 1
Haddad YOUCEF ALGERIA
BOYS GRECO ROMAN / 65 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C10
Finito
Ykylassov AKZHAN
Kazakhstan
Victory by fall - 01:24
- Round 1
Pavlo POSHUTYLOV Ukraine
BOYS GRECO ROMAN / 92 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C11
Finito
Emir Ömer BOZDAĞ
TURKEY
Leevi SIMOJOKI Finland Victory by forfeit - 00:49 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 80 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B13
Finito
Kaio HENRIQUE MARTINS DE SOUSA
Brazil
Pavlo TORIANYK Ukraine Victory by technical superiority (VSU) - 00:12 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 92 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C12
Finito
Grisha VOSKANYAN
ARMENIA
Victory by technical superiority (VSU) - 01:07
- Round 1
Ruben Dario MARTIN SPAIN
BOYS GRECO ROMAN / 55 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A14
Finito
Ilian AINAOUI
FRANCE
Berati İNAÇ TURKEY Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 80 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B14
Finito
Jesper HÄRKÄNEN
Finland
Victory by fall - 01:11
- Round 2
Emirhan Yiğit ARSLAN TURKEY
BOYS GRECO ROMAN / 92 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C13
Finito
Nurbolat TEMIRLAN
Kazakhstan
Victory by technical superiority (VSU) - 01:20
- Round 1
Jose LEANDRO SARAIVA PUREZA Brazil
BOYS GRECO ROMAN / 92 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C14
Finito
Nikita GOUBARETS
Israel
Manolache FLORIN IONUT ROMANIA Victory by technical superiority (VSU) - 00:22 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 55 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A15
Finito
James CASTAÑO
SPAIN
Victory by points (VPO1) - 04:00
- Round 2
Melliti HAROUNE ALGERIA
BOYS GRECO ROMAN / 48 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B15
Finito
Islam TURAN
TURKEY
Tursymat AKAN Kazakhstan Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 110 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C15
Finito
Uzarov JOKHAR
Kazakhstan
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:48
- Round 2
Cemal Yusuf BAKIR TURKEY
BOYS GRECO ROMAN / 48 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B16
Finito
Tigran GALSTYAN
ARMENIA
Victory by technical superiority (VSU) - 00:48
- Round 1
Pedro HENRIQUE DE SOUZA RODRIGUES Brazil
BOYS GRECO ROMAN / 110 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C16
Finito
Tripon GEORGIAN FLORIN
ROMANIA
Koppany Simon LÁSZLÓ HUNGARY Victory by forfeit - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 45 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C17
Finito
Mukan BEKNUR
Kazakhstan
Victory by technical superiority (VSU) - 01:05
- Round 1
Christopher RAFAEL SEGURA Brazil
BOYS GRECO ROMAN / 51 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A16
Finito
Jaison LEITE DA SILVA
Brazil
Veli Kağan SEĞMEN TURKEY Victory by points (VPO1) - 04:00 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 71 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B17
Finito
Cris BENČEK
CROATIA
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:07
- Round 2
Matheus VITAL GOMES Brazil
BOYS GRECO ROMAN / 65 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C18
Finito
Batuhan ÇAKMAK
TURKEY
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Jonata DA SILVA DE SOUZA Brazil
BOYS GRECO ROMAN / 51 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A17
Finito
Bekimov RAUAN
Kazakhstan
Armen GEVORGYAN ARMENIA Victory by points (VPO) - 04:00 - Round 2
BOYS GRECO ROMAN / 60 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A18
Finito
Buribay KOBEN
Kazakhstan
Victory by technical superiority (VSU) - 00:19
- Round 1
Djaafri TAMER ALGERIA
BOYS GRECO ROMAN / 71 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B19
Finito
Onni MÄKELÄ
Finland
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Daniel CAMPOS SPAIN
BOYS GRECO ROMAN / 80 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B20
Finito
Andrija GUŽVINEC
CROATIA
Haddad YOUCEF ALGERIA Victory by fall - 00:52 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 60 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A20
Finito
Nikita VORONTSOV
Israel
Victory by fall - 02:49
- Round 2
Mario TRUJILLO SPAIN
BOYS GRECO ROMAN / 65 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C19
Finito
Alexe PAVEL MARIAN
ROMANIA
Victory by points (VPO1) - 01:59
- Round 2
Pavlo POSHUTYLOV Ukraine
BOYS GRECO ROMAN / 80 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
B26
Finito
Pavlo TORIANYK
Ukraine
Jesper HÄRKÄNEN Finland Victory by technical superiority (VSU) - 01:51 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 55 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A21
Finito
Luan BORGES NOGUEIRA LIMA
Brazil
Ilian AINAOUI FRANCE Victory by technical superiority (VSU) - 01:53 - Round 1
BOYS GRECO ROMAN / 92 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C20
Finito
Dmytro KURYLIUK
Ukraine
Victory by technical superiority (VSU) - 00:55
- Round 2
Ruben Dario MARTIN SPAIN
BOYS GRECO ROMAN / 55 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
A22
Finito
Aitbekov AIBEK
Kazakhstan
Victory by fall - 03:29
- Round 2
Berati İNAÇ TURKEY
BOYS GRECO ROMAN / 110 KG
(SATURDAY - BOYS GRECO ROMAN)
C23
Finito
Cemal Yusuf BAKIR
TURKEY
Dmytro STRYZHEKOZIN Ukraine Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2