Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A57
終了
Bayssangour BITMURZAEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU) - 00:37
- Round 1
Fabio BARALLA BFC - Torcy ZL
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B56
終了
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 00:36
- Round 1
Elias CHFIRI ARA - Bourg en Bresse
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A61
終了
Doman MOHAMMED HUSSEIN
OCC - Montauban CL
Victory by fall - 00:32
- Round 1
Houssine MIHOUBI ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A62
終了
Haik SARGSYAN
PAC - Nice LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Aram AIRAPETOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B32
終了
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Victory by technical superiority (VSU) - 02:55
- Round 1
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C34
終了
Roulsan MOUSSAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Victory by technical superiority (VSU1) - 01:45 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A67
終了
Aaron BRIE
GES - Chalons en Champagne
Said Bek ABUKHADJIEV PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 00:36 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B53
終了
Sayfulla IRAZBIEV
HDF - Tourcoing LC
Issa AKHMADOV OCC - Toulouse LC Victory by forfeit - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C35
終了
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Victory by fall - 00:36
- Round 1
Eldar KHALIMOV OCC - Montauban CL
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B16
終了
Robert REPNICOV
GES - Chalons en Champagne
Ali MAAMATOU ARA - Clt Ferrand ASM Victory by fall - 01:10 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A16
終了
Faisal Ahmad RAHIMI
IDF - Paris LO
Mossa AKHMADOV OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU1) - 02:55 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C13
終了
Julien TORRES-GARCIA
ARA - Cluses LO
Victory by forfeit - Round 1
Arsene ZAGIDOV ARA - Cluses LO
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C14
終了
Anas SAMIR
HDF - Tourcoing LC
Victory by fall - 01:52
- Round 1
Hussein MOURTAZALIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B42
終了
Kais MEBASTI
IDF - Creteil
Saifullah SAIPOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C57
終了
Michel ALIEV
OCC - Toulouse LC
Said ZAGIDOV ARA - Cluses LO Victory by fall - 01:30 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A15
終了
Pierre Yves MISERERE
BFC - Champforgeuil
Victory by technical superiority (VSU) - 00:40
- Round 1
Anton RECKI HDF - Tourcoing LC
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A33
終了
Rida DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU) - 00:49
- Round 1
Philippe AZA GNANDJI GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C40
終了
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Marat MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Victory by points (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B57
終了
Abdoul-Malek NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Minkail GEZEMIYEV ARA - Lyon St Priest Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A44
終了
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Victory by points (VPO1) - 01:59
- Round 2
Magomed-Amin MURTAZOV OCC - Montauban CL
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C58
終了
Abdellatif KAOUANE
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 00:55
- Round 1
Nadir BENSALEM ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A53
終了
Axel EYMARD
ARA - Issoire
Mohammed Hamza BOUZID ARA - Clt Ferrand ASM Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B58
終了
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 01:06
- Round 1
Abdel-Malak BOUCHOUKH NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE SENIOR / 97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C63
終了
Tarik AZZOUZI
HDF - Tourcoing LC
Adlan VISKHANOV PAC - Nice LC Victory by technical superiority (VSU) - 02:01 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B17
終了
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C52
終了
Alikhan KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by fall - 01:46
- Round 1
Gueorgui GUIGOLAEV IDF - Bagnolet
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A58
終了
Nolann CANDELIER
HDF - E.L.C.O.
Fabio BARALLA BFC - Torcy ZL Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C65
終了
Axel AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Gaspard CHEYNOUX ARA - Chamalieres Victory by technical superiority (VSU) - 00:32 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C16
終了
Aylian GIRONDE
ARA - Aulnat
Antonin CLAVERIE ARA - Aulnat Victory by points (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A68
終了
Ben Hachen TARIK
ARA - Lyon St Priest
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:41
- Round 2
Orian VINET PAC - St Laurent du Var
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B28
終了
Sayed Mohammad AMIRI
PAC - La Garde KCM
Victory by technical superiority (VSU) - 00:36
- Round 1
Anthony TETARD BFC - Torcy ZL
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B63
終了
Jules FOURVEL
ARA - Beaumont AS
Aslanbek ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne Victory by fall - 01:04 - Round 1