Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A57
Završeno
Bayssangour BITMURZAEV
PAC - Nice LC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:37
- Round 1
Fabio BARALLA BFC - Torcy ZL
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B56
Završeno
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po padu - 00:36
- Round 1
Elias CHFIRI ARA - Bourg en Bresse
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A61
Završeno
Doman MOHAMMED HUSSEIN
OCC - Montauban CL
Pobeda po padu - 00:32
- Round 1
Houssine MIHOUBI ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A62
Završeno
Haik SARGSYAN
PAC - Nice LC
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Aram AIRAPETOV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B32
Završeno
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:55
- Round 1
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C34
Završeno
Roulsan MOUSSAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Simon AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:45 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A67
Završeno
Aaron BRIE
GES - Chalons en Champagne
Said Bek ABUKHADJIEV PAC - Nice LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:36 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B53
Završeno
Sayfulla IRAZBIEV
HDF - Tourcoing LC
Issa AKHMADOV OCC - Toulouse LC Pobeda po odustajanju drugog igrača - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C35
Završeno
Marat MARKOCIAN
ARA - Villeurbanne AS
Pobeda po padu - 00:36
- Round 1
Eldar KHALIMOV OCC - Montauban CL
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B16
Završeno
Robert REPNICOV
GES - Chalons en Champagne
Ali MAAMATOU ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po padu - 01:10 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A16
Završeno
Faisal Ahmad RAHIMI
IDF - Paris LO
Mossa AKHMADOV OCC - Toulouse LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:55 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C13
Završeno
Julien TORRES-GARCIA
ARA - Cluses LO
Pobeda po odustajanju drugog igrača - Round 1
Arsene ZAGIDOV ARA - Cluses LO
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C14
Završeno
Anas SAMIR
HDF - Tourcoing LC
Pobeda po padu - 01:52
- Round 1
Hussein MOURTAZALIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B42
Završeno
Kais MEBASTI
IDF - Creteil
Saifullah SAIPOV HDF - Wattrelos Lutte Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C57
Završeno
Michel ALIEV
OCC - Toulouse LC
Said ZAGIDOV ARA - Cluses LO Pobeda po padu - 01:30 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A15
Završeno
Pierre Yves MISERERE
BFC - Champforgeuil
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:40
- Round 1
Anton RECKI HDF - Tourcoing LC
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A33
Završeno
Rida DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:49
- Round 1
Philippe AZA GNANDJI GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C40
Završeno
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Marat MARKOCIAN ARA - Villeurbanne AS Pobeda po bodovima (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B57
Završeno
Abdoul-Malek NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Minkail GEZEMIYEV ARA - Lyon St Priest Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A44
Završeno
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Pobeda po bodovima (VPO1) - 01:59
- Round 2
Magomed-Amin MURTAZOV OCC - Montauban CL
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C58
Završeno
Abdellatif KAOUANE
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:55
- Round 1
Nadir BENSALEM ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A53
Završeno
Axel EYMARD
ARA - Issoire
Mohammed Hamza BOUZID ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B58
Završeno
Abdoul-Malik BOLOTBAEV
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:06
- Round 1
Abdel-Malak BOUCHOUKH NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE SENIOR / 97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C63
Završeno
Tarik AZZOUZI
HDF - Tourcoing LC
Adlan VISKHANOV PAC - Nice LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:01 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B17
Završeno
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Kassim KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C52
Završeno
Alikhan KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Pobeda po padu - 01:46
- Round 1
Gueorgui GUIGOLAEV IDF - Bagnolet
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A58
Završeno
Nolann CANDELIER
HDF - E.L.C.O.
Fabio BARALLA BFC - Torcy ZL Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C65
Završeno
Axel AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Gaspard CHEYNOUX ARA - Chamalieres Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:32 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C16
Završeno
Aylian GIRONDE
ARA - Aulnat
Antonin CLAVERIE ARA - Aulnat Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A68
Završeno
Ben Hachen TARIK
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:41
- Round 2
Orian VINET PAC - St Laurent du Var
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B28
Završeno
Sayed Mohammad AMIRI
PAC - La Garde KCM
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:36
- Round 1
Anthony TETARD BFC - Torcy ZL
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B63
Završeno
Jules FOURVEL
ARA - Beaumont AS
Aslanbek ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne Pobeda po padu - 01:04 - Round 1