Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FÉMININE U15 / 50 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B15
Ferdig
Zoe SCANNAPIECO
GES - Creutzwald
Elsa DUPERE GES - Lorquin Seier ved fall - 01:13 - Round 1
GRÉCO U15 / 52 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C16
Ferdig
Mael BELAIDI
HDF - Tourcoing LC
Seier på poeng (VPO) - 01:27
- Round 1
Faris ZAATOUT BFC - Chagny
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D11
Ferdig
Djalidson MADI
ARA - Lyon St Priest
Seier ved fall - 01:49
- Round 2
Ibrahim LEIMOEV GES - Stiring-Wendel
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A17
Ferdig
Narek TATOYAN
NOR - Dieppe
Lev ZARIPOV ARA - Bron Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:25 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D12
Ferdig
Syfax DAOUDI
GES - Stiring-Wendel
Sabri ELAIRECH HDF - Tourcoing LC Seier ved fall - 00:28 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C29
Ferdig
Naty HOARAU
REU - St Joseph LC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:21
- Round 1
Isaac BOUNAB HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D25
Ferdig
Shemsi SANTOU
BFC - Besancon CPB
Apti YOUSSOUPOV BFC - Chalon/Saone AC Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:32 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A18
Ferdig
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Akram BIBOULATOV OCC - Montauban CL Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:29 - Round 2
FÉMININE U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B33
Ferdig
Maryam MARYAM
IDF - Ivry/Seine
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:23
- Round 2
Lola BAMFORD OCC - Sete
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A19
Ferdig
David BULIGA
PAC - Monaco
Lucas LO GRASSO GES - Sarreguemines AS Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:13 - Round 1
FÉMININE U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B34
Ferdig
Amina BCHAINIA
ARA - Cluses LO
Charlotte BICLOT GES - Sausheim Mempapeurs Seier på tap - 01:07 - Round 1
GRÉCO U15 / 52 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C17
Ferdig
Yann NATIVEL
REU - St-Joseph LTDDR
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:36
- Round 1
Mouhamed OUMAROV BFC - MJC Dole
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A35
Ferdig
Abdallah DAHMANI
IDF - Aulnay CMASA
Iliane AINAOUI IDF - Creteil Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:37 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C30
Ferdig
Aissa ZAATOUT
BFC - Chagny
Rayhan LAMBRE HDF - Tourcoing LC Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:28 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D13
Ferdig
Saifedine SAIDANE
IDF - Rosny sous Bois
Philippe AZA GNANDJI GES - Chalons en Champagne Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
FÉMININE U15 / 50 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B17
Ferdig
Alycia CLAEYMAN-BEAULIEUX
HDF - E.L.C.O.
Seier ved fall - 00:45
- Round 2
Amelia SANCHO OCC - Vic en Bigorre
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C31
Ferdig
Mohamed BERJAOUI
IDF - Creteil
Souleyman LAKHDARI HDF - WCVENIZEL Seier ved fall - 01:17 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D26
Ferdig
Henzo VIENNE
REU - St Joseph LC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:10
- Round 1
Hamza BOUAFIA HDF - Fives
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A20
Ferdig
Yacine ADILOVSKI
IDF - Aulnay CMASA
Seier på poeng (VPO1) - 02:00
- Round 2
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D14
Ferdig
Nadhir TOUATI
IDF - Rosny sous Bois
Ramzan TOURGAEV ARA - Clt Ferrand ASM Seier på tap - 01:01 - Round 1
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A36
Ferdig
Khoussein ALDAMOV
PAC - Monaco
Kais MEBASTI IDF - Creteil Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:35 - Round 1
FÉMININE U15 / 46 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B30
Ferdig
Anais MARTIN
GES - Chalons en Champagne
Diana TORBIN GES - Sausheim Mempapeurs Seier ved fall - 01:24 - Round 2
FÉMININE U15 / 46 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B28
Ferdig
Cecile ASTIER-NOIR
ARA - Beaumont AS
Yeva ROUSSEAU-MELKONIAN NAQ - Le Barp Seier ved fall - 00:29 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C32
Ferdig
Zyed OUMASST
GES - Stiring-Wendel
Abdurrahman IBRAGIMOV GES - Reims CL Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D27
Ferdig
Achraf KOUAINSO
GES - Maizieres les Metz
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:41
- Round 1
Mohamed SOULIMANI IDF - Aulnay CMASA
FÉMININE U15 / 50 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B16
Ferdig
Emma RINGENBACH
GES - Moosch E
Seier ved fall - 00:50
- Round 1
Chloe LETAILLEUR NOR - Sotteville les Rouen
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A37
Ferdig
Aslanbek ZAOURBEKOV
GES - Chalons en Champagne
Seier på poeng (VPO1) - 02:00
- Round 2
Amir CHURAYEV NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U15 / 52 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C19
Ferdig
Selmane HAYEK
HDF - Fives
Shain BRIKI IDF - Creteil Seier ved fall - 01:04 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D28
Ferdig
Timeo QUERO
PAC - St Laurent du Var
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:31 - Round 1
FÉMININE U15 / 58 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B39
Ferdig
Ambre DONNART
BFC - Jussey
Seier ved fall - 00:53
- Round 1
Celia VERCRUYSSE HDF - E.L.C.O.
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C33
Ferdig
Naty HOARAU
REU - St Joseph LC
Seier ved fall - 00:58
- Round 1
Zakariya LAKHDARI HDF - WCVENIZEL
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D15
Ferdig
Sabri ELAIRECH
HDF - Tourcoing LC
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:33
- Round 1
Reda FEDDAL HDF - Fives