Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D18
Ferdig
Messaoud ALLALOU
HDF - Fives
Seier ved fall - 01:12
- Round 2
Lilian HOUZE HDF - Escautpont
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A43
Ferdig
Akhmed MACHUKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Seier på poeng (VPO) - 01:17
- Round 2
Matteo DEON HDF - Calonne Ricouart
GRÉCO U15 / 52 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C22
Ferdig
Aram MARGARYAN
ARA - Villeurbanne AS
Seier på poeng (VPO) - 02:00
- Round 2
Nurutdin MAGOMEDOV PDL - Nantes M
FÉMININE U15 / 50 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B20
Ferdig
Soumaya ALLALI
GES - Creutzwald
Thea ROUSSEL BFC - Genlis Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D34
Ferdig
Hamza BOUAFIA
HDF - Fives
Mohamed SOULIMANI IDF - Aulnay CMASA Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:32 - Round 1
FÉMININE U15 / 58 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B41
Ferdig
Leane SANDIN AMBLARD
ARA - Chamalieres
Seier ved fall - 00:51
- Round 1
Alyssa ORTEGA NOR - Sotteville les Rouen
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A23
Ferdig
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:41
- Round 1
Abdullakl KHURSHEDI NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D19
Ferdig
Enzo FABBRIZZI
HDF - E.L.C.O.
Seier ved fall - 01:55
- Round 1
Khamzat ADAMOV ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE U15 / 46 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B31
Ferdig
Yeva ROUSSEAU-MELKONIAN
NAQ - Le Barp
Seier ved fall - 00:46
- Round 1
Lea FIEVET HDF - Calonne Ricouart
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C37
Ferdig
Amine FEDDAL
HDF - Fives
Seier ved fall - 01:22
- Round 1
Zakariya LAKHDARI HDF - WCVENIZEL
GRÉCO U15 / 52 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C23
Ferdig
Yann NATIVEL
REU - St-Joseph LTDDR
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:02 - Round 1
FÉMININE U15 / 50 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B21
Ferdig
Elsa DUPERE
GES - Lorquin
Emma RINGENBACH GES - Moosch E Seier ved fall - 01:20 - Round 1
GRÉCO U15 / 44 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D43
Ferdig
Quentin HOARAU
REU - St Joseph LC
Gueorgui GUIGOLAEV IDF - Bagnolet Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 01:00 - Round 1
FÉMININE U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B37
Ferdig
Charlotte BICLOT
GES - Sausheim Mempapeurs
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:23
- Round 1
Lola BAMFORD OCC - Sete
GRÉCO U15 / +75 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A53
Ferdig
Yigit-Erem DOGAN
ARA - Clt Ferrand ASM
Ismail DJAMALOV GES - OL Schiltigheim Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 71 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D35
Ferdig
Aub ATAEV
PAC - Nice KCN
Apti YOUSSOUPOV BFC - Chalon/Saone AC Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:30 - Round 1
FÉMININE U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B38
Ferdig
Maryam MARYAM
IDF - Ivry/Seine
Seier ved fall - 00:25
- Round 1
Amina BCHAINIA ARA - Cluses LO
GRÉCO U17 / 80 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C49
Ferdig
Askhab GATAGAJEV
GES - Maizieres les Metz
Haik SARGSYAN PAC - Nice LC Seier på poeng (VPO) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A45
Ferdig
Khoussein ALDAMOV
PAC - Monaco
Seier ved fall - 01:39
- Round 1
Enzo FERRARE BFC - Chagny
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C36
Ferdig
Enzo RIVIERE
REU - St Joseph LC
Aissa ZAATOUT BFC - Chagny Seier ved fall - 00:31 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A22
Ferdig
Argan ROUSSET
NAQ - St Yrieix CAL
Seier på tap - Round 1
Mohamed TOUATI IDF - Rosny sous Bois
GRÉCO U15 / 57 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C45
Ferdig
Lorenzo CISTERNINO
IDF - Rosny sous Bois
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:46
- Round 1
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE U15 / 50 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B22
Ferdig
Alycia CLAEYMAN-BEAULIEUX
HDF - E.L.C.O.
Theane MALBESIN HDF - Lievin Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
FÉMININE U15 / 58 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B42
Ferdig
Jade FAURE
ARA - Chamalieres
Zara BUNEA ARA - Clt Ferrand ASM Seier ved fall - 00:46 - Round 1
GRÉCO U15 / 52 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C24
Ferdig
Shain BRIKI
IDF - Creteil
Seier ved fall - 00:42
- Round 1
Axel AUVILLE NAQ - St Yrieix CAL
GRÉCO U17 / 65 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D20
Ferdig
Ashab BATSATSAYEV
PAC - Nice KCN
Djalidson MADI ARA - Lyon St Priest Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 44 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
D44
Ferdig
Lucas FERREIRA DA SILVA
ARA - Montreal la Cluse
Seier ved fall - 00:13
- Round 1
Fabio BARALLA BFC - Torcy ZL
FÉMININE U15 / 58 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B43
Ferdig
Ines HATTAB
HDF - Roubaix
Leonie STEIGERT GES - Sausheim Mempapeurs Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:50 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
C38
Ferdig
Isaac BOUNAB
HDF - Tourcoing LC
Zyed OUMASST GES - Stiring-Wendel Seier på teknisk overlegenhet (VSU1) - 01:12 - Round 1
GRÉCO U15 / +75 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A52
Ferdig
Mouhammad EZERBAEV
BFC - MJC Dole
Ilyas ASLAN GES - Sausheim Mempapeurs Seier på poeng (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 55 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
A44
Ferdig
Abdallah DAHMANI
IDF - Aulnay CMASA
Seier på teknisk overlegenhet (VSU) - 00:31
- Round 2
Magomed MUTSULKHANOV GES - OL Schiltigheim
FÉMININE U15 / 62 KG
(VENDREDI - GR U15 U17 - FEM U15)
B49
Ferdig
Violette DUCHET-ANNEZ
BFC - Pontarlier
Seier ved fall - 01:27
- Round 2
Emmie KRAVANJA HDF - Calonne Ricouart