Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C41
Acabado
Younus MUSAEV
OCC - Toulouse LC
Adam DZEITOV HDF - Wattrelos Lutte Victory by technical superiority (VSU) - 00:33 - Round 2
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A46
Acabado
Anes DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Firass CHEHADE OCC - Toulouse LC Victory by technical superiority (VSU1) - 00:26 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B38
Acabado
Movsar CHUPALAEV
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00
- Round 2
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A47
Acabado
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Victory by technical superiority (VSU) - 00:52
- Round 1
Samvel EGSHATYAN HDF - Lievin
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C12
Acabado
Sofiane BEN BOUBAKER
PAC - La Seyne/Mer OL
Victory by technical superiority (VSU1) - 02:54
- Round 1
Tristan GIACOMAZZI ARA - Meysse
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A17
Acabado
Zelimkhan SAAYEV
ARA - Lyon St Priest
Theo GUILLOT NOR - Rouen ASPTT Victory by fall - 01:42 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B39
Acabado
Ahmed DJAFEL
OCC - Toulouse LC
Victory by points (VPO1) - 02:00
- Round 2
Aram MARGARYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C42
Acabado
Younus MUSAEV
OCC - Toulouse LC
Rassoul GALBOURAEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A29
Acabado
Evan SEIFFERT
ARA - Aulnat
Erdem KESER ARA - Clt Ferrand ASM Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B51
Acabado
Jules GARDETTE
ARA - Aulnat
Victory by points (VPO1) - 03:00
- Round 2
Sayfulla IRAZBIEV HDF - Tourcoing LC
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C44
Acabado
Gadjibek SOULEYMANOV
ARA - Villefranche
Hamza ABED PAC - Nice LC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A41
Acabado
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Amir ALIEV OCC - Toulouse LC Victory by points (VPO1) - 00:52 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C17
Acabado
Benjamin FROMENT
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by fall - 02:26
- Round 2
Giorgi TIGISHVILI ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B9
Acabado
Hamzat SHIDAEV
BFC - Besancon CPB
Victory by technical superiority (VSU) - 00:44
- Round 1
Jules VAZEILLES ARA - Chamalieres
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B10
Acabado
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Victory by technical superiority (VSU) - 00:39
- Round 1
Mehmet KESKIN ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B25
Acabado
Sayed Mohammad AMIRI
PAC - La Garde KCM
Victory by fall - 00:57
- Round 1
Saber HASSANZADA IDF - Paris LO
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C31
Acabado
Walid Elias DAHMANI
OCC - Montauban CL
Romain TINE PAC - La Seyne/Mer OL Victory by fall - 01:49 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B40
Acabado
Gaby COUSSEAU
ARA - Cluses LO
Kais MEBASTI IDF - Creteil Victory by technical superiority (VSU) - 00:20 - Round 1
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B46
Acabado
Tariel LASHXI
ARA - Villeurbanne AS
Victory by technical superiority (VSU) - 02:25
- Round 1
Fady KHAMALLAH ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C45
Acabado
Sayfullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Alikhan KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Victory by fall - 00:43 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C18
Acabado
Maxime CLODEREE
HDF - Wattrelos Lutte
Victory by points (VPO1) - 03:00
- Round 2
Khalil AKBARI IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B47
Acabado
Constantin BUSTAMANTE
ARA - Clt Ferrand ASM
Byleil REZGUI IDF - Paris LO Victory by fall - 02:48 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A18
Acabado
Magamed DELIEV
ARA - Aulnat
Victory by technical superiority (VSU1) - 00:36
- Round 2
Movladi KHATAEV PDL - Le Mans AFT
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C32
Acabado
Mickael PIEDFORT GUNGOR
ARA - Clt Ferrand ASM
Kaan SUBASI ARA - Cluses LO Victory by technical superiority (VSU) - 01:09 - Round 1
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C43
Acabado
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Rassoul GALBOURAEV GES - Sarreguemines AS Victory by technical superiority (VSU) - 01:35 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A42
Acabado
Ali KUKARHOEV
PAC - Nice LC
Victory by technical superiority (VSU1) - 01:07
- Round 1
Yacine ANDAS ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A48
Acabado
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Victory by technical superiority (VSU) - 00:48
- Round 1
Noa LAHRIM ARA - Chamalieres
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C46
Acabado
Oussama ZENASNI
OCC - Toulouse LC
Deni BOURAYEV PAC - Nice LC Victory by points (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A50
Acabado
Axel EYMARD
ARA - Issoire
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Victory by technical superiority (VSU) - 00:40 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A30
Acabado
Raphael LESADE
OCC - Font-Romeu
Khizir DASIYEV NAQ - Le Palais/Vienne Victory by technical superiority (VSU) - 01:05 - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A52
Acabado
Mohammed Hamza BOUZID
ARA - Clt Ferrand ASM
Alam BAYBULATOV BFC - Besancon CPB Victory by points (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C53
Acabado
Ilyan BOISSIERE-HASSEN
ARA - Beaumont AS
Victory by fall - 00:40
- Round 1
Abdellatif KAOUANE ARA - Clt Ferrand ASM