Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C41
Završeno
Younus MUSAEV
OCC - Toulouse LC
Adam DZEITOV HDF - Wattrelos Lutte Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:33 - Round 2
LIBRE U15 / 38 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A46
Završeno
Anes DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Firass CHEHADE OCC - Toulouse LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:26 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B38
Završeno
Movsar CHUPALAEV
HDF - Wattrelos Lutte
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:00
- Round 2
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A47
Završeno
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:52
- Round 1
Samvel EGSHATYAN HDF - Lievin
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C12
Završeno
Sofiane BEN BOUBAKER
PAC - La Seyne/Mer OL
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:54
- Round 1
Tristan GIACOMAZZI ARA - Meysse
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A17
Završeno
Zelimkhan SAAYEV
ARA - Lyon St Priest
Theo GUILLOT NOR - Rouen ASPTT Pobeda po padu - 01:42 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B39
Završeno
Ahmed DJAFEL
OCC - Toulouse LC
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Aram MARGARYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C42
Završeno
Younus MUSAEV
OCC - Toulouse LC
Rassoul GALBOURAEV GES - Sarreguemines AS Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A29
Završeno
Evan SEIFFERT
ARA - Aulnat
Erdem KESER ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B51
Završeno
Jules GARDETTE
ARA - Aulnat
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00
- Round 2
Sayfulla IRAZBIEV HDF - Tourcoing LC
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C44
Završeno
Gadjibek SOULEYMANOV
ARA - Villefranche
Hamza ABED PAC - Nice LC Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A41
Završeno
Arthur GIACOMAZZI
ARA - Meysse
Amir ALIEV OCC - Toulouse LC Pobeda po bodovima (VPO1) - 00:52 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C17
Završeno
Benjamin FROMENT
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po padu - 02:26
- Round 2
Giorgi TIGISHVILI ARA - Lyon St Priest
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B9
Završeno
Hamzat SHIDAEV
BFC - Besancon CPB
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:44
- Round 1
Jules VAZEILLES ARA - Chamalieres
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B10
Završeno
Khamzat ADAMOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:39
- Round 1
Mehmet KESKIN ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B25
Završeno
Sayed Mohammad AMIRI
PAC - La Garde KCM
Pobeda po padu - 00:57
- Round 1
Saber HASSANZADA IDF - Paris LO
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C31
Završeno
Walid Elias DAHMANI
OCC - Montauban CL
Romain TINE PAC - La Seyne/Mer OL Pobeda po padu - 01:49 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B40
Završeno
Gaby COUSSEAU
ARA - Cluses LO
Kais MEBASTI IDF - Creteil Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:20 - Round 1
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B46
Završeno
Tariel LASHXI
ARA - Villeurbanne AS
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:25
- Round 1
Fady KHAMALLAH ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C45
Završeno
Sayfullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Alikhan KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Pobeda po padu - 00:43 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C18
Završeno
Maxime CLODEREE
HDF - Wattrelos Lutte
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00
- Round 2
Khalil AKBARI IDF - Paris LO
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B47
Završeno
Constantin BUSTAMANTE
ARA - Clt Ferrand ASM
Byleil REZGUI IDF - Paris LO Pobeda po padu - 02:48 - Round 2
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A18
Završeno
Magamed DELIEV
ARA - Aulnat
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:36
- Round 2
Movladi KHATAEV PDL - Le Mans AFT
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C32
Završeno
Mickael PIEDFORT GUNGOR
ARA - Clt Ferrand ASM
Kaan SUBASI ARA - Cluses LO Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:09 - Round 1
LIBRE U17 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C43
Završeno
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Rassoul GALBOURAEV GES - Sarreguemines AS Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:35 - Round 2
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A42
Završeno
Ali KUKARHOEV
PAC - Nice LC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:07
- Round 1
Yacine ANDAS ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A48
Završeno
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:48
- Round 1
Noa LAHRIM ARA - Chamalieres
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C46
Završeno
Oussama ZENASNI
OCC - Toulouse LC
Deni BOURAYEV PAC - Nice LC Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A50
Završeno
Axel EYMARD
ARA - Issoire
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:40 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A30
Završeno
Raphael LESADE
OCC - Font-Romeu
Khizir DASIYEV NAQ - Le Palais/Vienne Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:05 - Round 1
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A52
Završeno
Mohammed Hamza BOUZID
ARA - Clt Ferrand ASM
Alam BAYBULATOV BFC - Besancon CPB Pobeda po bodovima (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C53
Završeno
Ilyan BOISSIERE-HASSEN
ARA - Beaumont AS
Pobeda po padu - 00:40
- Round 1
Abdellatif KAOUANE ARA - Clt Ferrand ASM