Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A20
Završeno
Lorenzo CISTERNINO
IDF - Rosny sous Bois
Bilel GHARBI GES - Epernay Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:41 - Round 1
FÉMININE U17 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D14
Završeno
Laurie LESAFFRE
HDF - E.L.C.O.
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:35
- Round 2
Flavie VIGNAT ARA - Cluses LO
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B17
Završeno
Shemsi SANTOU
BFC - Besancon CPB
Pobeda po padu - 00:33
- Round 1
Othman ARIF HDF - Tourcoing LC
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A21
Završeno
Tigran GALUSTYAN
IDF - Bagnolet
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:45
- Round 1
Yanisse MADI ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C23
Završeno
Julien TORRES-GARCIA
ARA - Cluses LO
Mamadou MBODJ IDF - Meaux Pobeda po padu - 01:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A22
Završeno
Argan ROUSSET
NAQ - St Yrieix CAL
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Adam KHATCHOUKAEV HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 51 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C24
Završeno
Adam DZEITOV
HDF - Wattrelos Lutte
Pobeda po odustajanju drugog igrača - Round 1
Samvel EGSHATYAN HDF - Lievin
FÉMININE U17 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D15
Završeno
Ninon GABENS
OCC - Montauban CL
Lilya COHEN GES - Colmar FLC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:48 - Round 2
GRÉCO U17 / 51 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C25
Završeno
Samvel MKRTCHYAN
GES - Chalons en Champagne
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:19
- Round 1
Hugo MEIRIM CVL - Joue les Tours CL
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B18
Završeno
Kassim KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Pobeda po bodovima (VPO) - 02:00
- Round 2
Saifedine SAIDANE IDF - Rosny sous Bois
FÉMININE U17 / 49 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D16
Završeno
Gabrielle CROZES
NAQ - Le Barp
Margot PICQUET HDF - Lievin Pobeda po padu - 00:38 - Round 1
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B19
Završeno
Amar KHITER
HDF - Tourcoing LC
Pobeda po padu - 00:49
- Round 1
Arthur GIACOMAZZI ARA - Meysse
GRÉCO U15 / 75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A23
Završeno
Ayoub NEKAZ
GES - Chalons en Champagne
Souleymane KHERBOUCHE IDF - Ivry/Seine Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:39 - Round 1
FÉMININE U17 / 53 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D17
Završeno
Lola JACQUINOT
NAQ - Le Barp
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:40
- Round 2
Eva RIQUEBOURG ELMI OCC - Rabastens de Bigorre
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C26
Završeno
Ahmed KHALOUKHOEV
HDF - Wattrelos Lutte
Abdoulkadir DAPAEV GES - Reims CL Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A24
Završeno
Mohamed KHANAROV
CVL - Joue les Tours CL
Ilian DOUBACH BFC - Besancon CPB Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:42 - Round 1
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A25
Završeno
Rayhan LAMBRE
HDF - Tourcoing LC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:38
- Round 1
Abdullakl KHURSHEDI NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B20
Završeno
Albert ADISSON
BFC - Besancon CPB
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:35
- Round 2
Ramzan TOURGAEV ARA - Clt Ferrand ASM
FÉMININE U17 / 46 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D18
Završeno
Sidonie DEGODEZ-LAFORET
IDF - Creteil
Juliette LESCURE OCC - Montauban CL Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:35 - Round 1
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C27
Završeno
Iliane AINAOUI
IDF - Creteil
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Mohamed TOUATI IDF - Rosny sous Bois
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D19
Završeno
Anna FAUCHE
NAQ - Le Barp
Anissa AZZI HDF - Lievin Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B21
Završeno
Raphael LESADE
OCC - Font-Romeu
Philemon BOUCART NAQ - Cenon Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:36 - Round 2
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C28
Završeno
Khoussein ALDAMOV
PAC - Monaco
Nahel DENNI HDF - Tourcoing LC Pobeda po padu - 01:20 - Round 1
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B23
Završeno
Apti YOUSSOUPOV
BFC - Chalon/Saone AC
Sos USUBYAN NAQ - Le Palais/Vienne Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:17 - Round 1
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A27
Završeno
Bilel GHARBI
GES - Epernay
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:33
- Round 1
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL
GRÉCO U15 / 52 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C29
Završeno
Kais MEBASTI
IDF - Creteil
Pobeda po padu - 00:30
- Round 2
Amir CHURAYEV NAQ - Le Palais/Vienne
FÉMININE U15 / 50 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D21
Završeno
Alycia CLAEYMAN-BEAULIEUX
HDF - E.L.C.O.
Pobeda po padu - 00:22
- Round 1
Lison CROZES NAQ - Le Barp
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A28
Završeno
Tengiz DALAKISHVILI
BRE - Rennes MTC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:50
- Round 2
Sayed Mohammad AMIRI PAC - La Garde KCM
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B25
Završeno
Roman OSIPOV
IDF - Bagnolet
Abdoulla MAMATIEV CVL - Joue les Tours CL Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:42 - Round 1
FÉMININE U17 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D22
Završeno
Laurie LESAFFRE
HDF - E.L.C.O.
Lilya COHEN GES - Colmar FLC Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B26
Završeno
Emmanuel REGAUDIE
NAQ - St Yrieix CAL
Adam KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Pobeda po odustajanju drugog igrača - 00:21 - Round 1
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C30
Završeno
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Mohamed ABDELLAOUI GES - Reims CL