Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C47
Završeno
Hamza ABED
PAC - Nice LC
Alikhan KAKHRIEV HDF - Wattrelos Lutte Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:59 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A23
Završeno
Theo GUILLOT
NOR - Rouen ASPTT
Magamed DELIEV ARA - Aulnat Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:46 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C54
Završeno
Nadir BENSALEM
ARA - Cluses LO
Enzo FABBRIZZI HDF - E.L.C.O. Pobeda po padu - 00:19 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C23
Završeno
Benjamin FROMENT
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:17
- Round 1
Maxime CLODEREE HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE U17 / 51 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A49
Završeno
Samvel EGSHATYAN
HDF - Lievin
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:27
- Round 1
Noa LAHRIM ARA - Chamalieres
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A36
Završeno
Khizir DASIYEV
NAQ - Le Palais/Vienne
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:44
- Round 2
Tourpal Ali ABDULKADYROV OCC - Toulouse LC
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C33
Završeno
Ayham ALHENDI
ARA - Clt Ferrand ASM
Ilyes BELAZZOUG NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:06 - Round 1
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C48
Završeno
Deni BOURAYEV
PAC - Nice LC
Gueorgui GUIGOLAEV IDF - Bagnolet Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:44 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B12
Završeno
Burak-Mehmet HAN
ARA - Clt Ferrand ASM
Ali MAAMATOU ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:23 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A45
Završeno
Adam KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:57
- Round 2
Amir ALIEV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B11
Završeno
Robert REPNICOV
GES - Chalons en Champagne
Pobeda po padu - 00:51
- Round 2
Omer SAHIN ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A51
Završeno
Souleymane KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:41
- Round 1
Ayoub NEKAZ GES - Chalons en Champagne
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B43
Završeno
Abdoullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:50
- Round 1
Movsar CHUPALAEV HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE U15 / 41 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A56
Završeno
Bayssangour BITMURZAEV
PAC - Nice LC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:37
- Round 1
Nolann CANDELIER HDF - E.L.C.O.
LIBRE SENIOR / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B52
Završeno
Jules GARDETTE
ARA - Aulnat
Issa AKHMADOV OCC - Toulouse LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:31 - Round 1
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A59
Završeno
Doman MOHAMMED HUSSEIN
OCC - Montauban CL
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:49
- Round 2
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT ARA - Meysse
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B26
Završeno
Stephane SINE
REU - St Joseph LC
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:19
- Round 2
Imran ADILGERIYEV HDF - Tourcoing LC
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A60
Završeno
Anyss EL HAMEL
GES - Chalons en Champagne
Haik SARGSYAN PAC - Nice LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:26 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A66
Završeno
Ilyes BENSEGHIR
ARA - Lyon St Priest
Jean CARDINALE ARA - Chamalieres Pobeda po bodovima (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B50
Završeno
Tariel LASHXI
ARA - Villeurbanne AS
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:56
- Round 1
Byleil REZGUI IDF - Paris LO
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B54
Završeno
Mathis PERRET LAROCHE
ARA - Villefranche
Abdoul-Malek NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po padu - 00:58 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A13
Završeno
Yigit TOPOGLU
BFC - Torcy ZL
Hugo CUENOT OCC - Toulouse LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:10 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C55
Završeno
Alban KELLER
ARA - Beaumont AS
Michel ALIEV OCC - Toulouse LC Pobeda po padu - 00:31 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B15
Završeno
Hamzat SHIDAEV
BFC - Besancon CPB
Khamzat ADAMOV ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po padu - 01:12 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A14
Završeno
Maxime VENET
PAC - St Laurent du Var
Adam DJEFFAL ARA - Lyon St Priest Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:31 - Round 1
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C49
Završeno
Gadjibek SOULEYMANOV
ARA - Villefranche
Sayfullah NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po bodovima (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 52 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B41
Završeno
Ahmed DJAFEL
OCC - Toulouse LC
Pobeda po padu - 01:55
- Round 2
Saadi DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A32
Završeno
Erdem KESER
ARA - Clt Ferrand ASM
Djalidson MADI ARA - Lyon St Priest Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:18 - Round 1
LIBRE U17 / 80 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A43
Završeno
Ali KUKARHOEV
PAC - Nice LC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:12
- Round 1
Arthur GIACOMAZZI ARA - Meysse
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C56
Završeno
Ilyan BOISSIERE-HASSEN
ARA - Beaumont AS
Enzo FABBRIZZI HDF - E.L.C.O. Pobeda po padu - 00:16 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C62
Završeno
Tarik AZZOUZI
HDF - Tourcoing LC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:53
- Round 2
Gagik ADAMYAN ARA - Villeurbanne AS
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B55
Završeno
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Minkail GEZEMIYEV ARA - Lyon St Priest Pobeda po padu - 01:24 - Round 1