Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A21
Završeno
Hugo CUENOT
OCC - Toulouse LC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:39
- Round 1
Zelimkhan SAAYEV ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B31
Završeno
Aymeric GIRONDE
ARA - Aulnat
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:34
- Round 1
Thomas TRONCHON IDF - Meaux
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C69
Završeno
Gaspard CHEYNOUX
ARA - Chamalieres
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Ahmed KHALOUKHOEV HDF - Wattrelos Lutte
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B49
Završeno
Wali EVAZALI
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po padu - 01:15
- Round 1
Fady KHAMALLAH ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B61
Završeno
Elias CHFIRI
ARA - Bourg en Bresse
Abdoul-Malek NAKAEV NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:00 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C38
Završeno
Kaan SUBASI
ARA - Cluses LO
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Roulsan MOUSSAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B70
Završeno
Argan ROUSSET
NAQ - St Yrieix CAL
Pobeda po padu - 01:11
- Round 1
Mansour MADAROV GES - Chalons en Champagne
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A22
Završeno
Pierre Yves MISERERE
BFC - Champforgeuil
Movladi KHATAEV PDL - Le Mans AFT Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:38 - Round 2
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B62
Završeno
Minkail GEZEMIYEV
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:30
- Round 1
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C60
Završeno
Alban KELLER
ARA - Beaumont AS
Ilyan BOISSIERE-HASSEN ARA - Beaumont AS Pobeda po padu - 01:02 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B69
Završeno
Alimkhan CHAMANOV
ARA - Clt Ferrand ASM
Malik KHADYROV PAC - Nice LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:44 - Round 2
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A64
Završeno
Anyss EL HAMEL
GES - Chalons en Champagne
Pobeda po padu - 00:59
- Round 1
Houssine MIHOUBI ARA - Cluses LO
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A72
Završeno
Aaron BRIE
GES - Chalons en Champagne
Atay NURBEK UULU GES - Maizieres les Metz Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:28 - Round 2
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C20
Završeno
William DIA
IDF - Bagnolet
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:22
- Round 2
Antonin CLAVERIE ARA - Aulnat
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B68
Završeno
Jules FOURVEL
ARA - Beaumont AS
Islam DAGIROV ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po padu - 01:10 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A73
Završeno
Orian VINET
PAC - St Laurent du Var
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:20
- Round 1
Jean CARDINALE ARA - Chamalieres
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B72
Završeno
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 01:37
- Round 1
Aslanbek ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C21
Završeno
Anas SAMIR
HDF - Tourcoing LC
Giorgi TIGISHVILI ARA - Lyon St Priest Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:44 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A74
Završeno
Said Bek ABUKHADJIEV
PAC - Nice LC
Ben Hachen TARIK ARA - Lyon St Priest Pobeda po bodovima (VPO) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B71
Završeno
Islam DAGIROV
ARA - Clt Ferrand ASM
Saifoula KARIMOV IDF - Bagnolet Pobeda po padu - 01:48 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C70
Završeno
Jean ADSUAR
PAC - Nice LC
Shain BRIKI IDF - Creteil Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C71
Završeno
Axel AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Pobeda po bodovima (VPO) - 00:33
- Round 1
Mathieu ROUYER ARA - Cluses LO
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C39
Završeno
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Pobeda po bodovima (VPO) - 01:07
- Round 1
Eldar KHALIMOV OCC - Montauban CL
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C61
Završeno
Enzo FABBRIZZI
HDF - E.L.C.O.
Pobeda po bodovima (VPO) - 01:16
- Round 1
Said ZAGIDOV ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B73
Završeno
Saifoula KARIMOV
IDF - Bagnolet
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po padu - 00:37 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C22
Završeno
William DIA
IDF - Bagnolet
Khalil AKBARI IDF - Paris LO Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:23 - Round 2
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B74
Završeno
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Pobeda po padu - 00:22
- Round 1
Mansour MADAROV GES - Chalons en Champagne
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B75
Završeno
Malik KHADYROV
PAC - Nice LC
Pobeda po bodovima (VPO) - 02:00
- Round 2
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C72
Završeno
Mohamed CHAIBI
ARA - Lyon St Priest
Nolan PISSOCHER ARA - Chamalieres Pobeda po padu - 01:12 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C73
Završeno
Axel AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:12
- Round 1
Jean ADSUAR PAC - Nice LC
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C74
Završeno
Nolan PISSOCHER
ARA - Chamalieres
Ahmed KHALOUKHOEV HDF - Wattrelos Lutte Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:56 - Round 2
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C75
Završeno
Gaspard CHEYNOUX
ARA - Chamalieres
Pobeda po padu - 00:37
- Round 1
Shain BRIKI IDF - Creteil