Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C31
Završeno
Kaan SUBASI
ARA - Cluses LO
Victor ROUX NAQ - Le Palais/Vienne Pobeda po padu - 01:04 - Round 1
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B29
Završeno
Robert REPNICOV
GES - Chalons en Champagne
Khamzat ADAMOV ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:24 - Round 1
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A29
Završeno
Gildas CHAMBINAUD
IDF - Creteil
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 02:16
- Round 1
Hayk DARBINYAN PDL - Malville
FÉMININE U17 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D23
Završeno
Ninon GABENS
OCC - Montauban CL
Pobeda po padu - 01:12
- Round 1
Flavie VIGNAT ARA - Cluses LO
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B30
Završeno
Youssef RAHOU
IDF - Rosny sous Bois
Pobeda po odustajanju drugog igrača - Round 1
Othman ARIF HDF - Tourcoing LC
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C32
Završeno
Iliane AINAOUI
IDF - Creteil
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:39
- Round 2
Abdoul-Malik BOLOTBAEV ARA - Clt Ferrand ASM
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A32
Završeno
Mansour MADAROV
GES - Chalons en Champagne
Aslanbek ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne Pobeda po padu - 00:28 - Round 1
FÉMININE SENIOR / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D24
Završeno
Ainhoa SANTAMARIA
EUS - Euskadi
Pobeda po bodovima (VPO) - 03:00
- Round 2
Amira MEJRI ARA - Lyon St Priest
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A33
Završeno
Achraf EZ ZAHOURI
ARA - Bourg en Bresse
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po padu - 00:36 - Round 1
GRÉCO U15 / 48 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C33
Završeno
Abdoulkadir DAPAEV
GES - Reims CL
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:08
- Round 1
Shain BRIKI IDF - Creteil
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A34
Završeno
Noham ASSAOUI
ARA - Bourg en Bresse
Abdurrahman IBRAGIMOV GES - Reims CL Pobeda po padu - 00:40 - Round 2
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C34
Završeno
Rayan AOUINA
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po odustajanju drugog igrača - Round 1
Julien TORRES-GARCIA ARA - Cluses LO
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B31
Završeno
Magomed ISSAEV
GES - Reims CL
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00
- Round 2
Selim KACI NOR - Sotteville les Rouen
GRÉCO SENIOR / 87 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C35
Završeno
Maxime CLODEREE
HDF - Wattrelos Lutte
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:50
- Round 1
Mamadou MBODJ IDF - Meaux
FÉMININE U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D25
Završeno
Melissa BOUARICHA
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po padu - 01:27
- Round 2
Sarah BRIKI ARA - Cluses LO
GRÉCO SENIOR / 77 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B32
Završeno
Bekran OUMARSOULTANOV
OCC - Montauban CL
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:30
- Round 1
Mathis MONTICCIOLO PAC - Monaco
GRÉCO SENIOR / 67 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A35
Završeno
Clement LAMOTHE
IDF - Meaux
Pobeda po odustajanju drugog igrača - Round 1
Jon Ander BRULL EUS - Euskadi
GRÉCO U17 / 80 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B33
Završeno
Adam KAKHRIEV
HDF - Wattrelos Lutte
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:41
- Round 1
Mansour KAIRBEKOV PAC - Monaco
GRÉCO U17 / 71 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C36
Završeno
Simon AUVILLE
NAQ - St Yrieix CAL
Pobeda po padu - 00:46
- Round 2
Karen MARTIROSYAN NAQ - Le Palais/Vienne
GRÉCO U15 / 62 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A36
Završeno
Ilian DOUBACH
BFC - Besancon CPB
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:59
- Round 1
Rayhan LAMBRE HDF - Tourcoing LC
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A37
Završeno
Tengiz DALAKISHVILI
BRE - Rennes MTC
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 00:35
- Round 2
Mehdi GRANVILLE IDF - Ivry/Seine
FÉMININE U15 / 54 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D26
Završeno
Firmene PASSILLER
HDF - E.L.C.O.
Candice MALFOY HDF - E.L.C.O. Pobeda po padu - 00:19 - Round 1
GRÉCO U17 / 65 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B34
Završeno
Philippe AZA GNANDJI
GES - Chalons en Champagne
Raphael LESADE OCC - Font-Romeu Pobeda po padu - 01:51 - Round 1
GRÉCO U17 / 55 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C37
Završeno
Atay NURBEK UULU
GES - Maizieres les Metz
Pobeda po bodovima (VPO1) - 01:09
- Round 2
Aaron BRIE GES - Chalons en Champagne
FÉMININE U17 / 61 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D27
Završeno
Amelie ARAUJO
ARA - Clt Ferrand ASM
Mathilde GUEDON BFC - Genlis Pobeda po padu - 00:53 - Round 2
GRÉCO U17 / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C38
Završeno
Harutyun M BABAJANYAN
IDF - Villejuif
Pobeda po padu - 01:36
- Round 1
Elias CHFIRI ARA - Bourg en Bresse
GRÉCO U15 / 57 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A38
Završeno
Deni OISAIEV
CVL - Joue les Tours CL
Pobeda po padu - 01:01
- Round 1
Leon GAY-SUBRA ARA - Chamalieres
GRÉCO U15 / 68 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B35
Završeno
Kassim KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:24
- Round 2
Ion BIRNAT PAC - Monaco
GRÉCO U17 / 55 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
C39
Završeno
Orian VINET
PAC - St Laurent du Var
Pobeda po padu - 01:03
- Round 1
Joris ELIARD PAC - Monaco
GRÉCO SENIOR / 60 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
A39
Završeno
Gildas CHAMBINAUD
IDF - Creteil
Aser EBRO EUS - Euskadi Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00 - Round 2
FÉMININE U17 / 69 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
D28
Završeno
Caroline BARBEY
OCC - Font-Romeu
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:48
- Round 2
Lilou GILBERT ARA - Cluses LO
GRÉCO U15 / +75 KG
(LUTTE GRÉCO ET FÉMININE DIMANCHE)
B36
Završeno
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT
ARA - Meysse
Anyss EL HAMEL GES - Chalons en Champagne Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:48 - Round 1