Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B65
Završeno
Louis LEGRAND
HDF - E.L.C.O.
Malik KHADYROV PAC - Nice LC Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A34
Završeno
Djalidson MADI
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:22
- Round 2
Raphael LESADE OCC - Font-Romeu
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A19
Završeno
Hugo CUENOT
OCC - Toulouse LC
Pobeda po padu - 01:02
- Round 2
Adam DJEFFAL ARA - Lyon St Priest
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C15
Završeno
Sofiane BEN BOUBAKER
PAC - La Seyne/Mer OL
William DIA IDF - Bagnolet Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 02:54 - Round 1
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B59
Završeno
Mathis PERRET LAROCHE
ARA - Villefranche
Nahim HAJJEM NOR - Sotteville les Rouen Pobeda po padu - 01:46 - Round 1
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C36
Završeno
Romain TINE
PAC - La Seyne/Mer OL
Kaan SUBASI ARA - Cluses LO Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:33 - Round 1
LIBRE U15 / 68 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B18
Završeno
Ali MAAMATOU
ARA - Clt Ferrand ASM
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Djabrail DJAMALKHANOV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C50
Završeno
Sayfullah NAKAEV
NOR - Sotteville les Rouen
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:16
- Round 1
Deni BOURAYEV PAC - Nice LC
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A54
Završeno
Souleymane KHERBOUCHE
IDF - Ivry/Seine
Pobeda po padu - 00:26
- Round 1
Alam BAYBULATOV BFC - Besancon CPB
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C66
Završeno
Ahmed KHALOUKHOEV
HDF - Wattrelos Lutte
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:37
- Round 1
Mathieu ROUYER ARA - Cluses LO
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A65
Završeno
Doman MOHAMMED HUSSEIN
OCC - Montauban CL
Haik SARGSYAN PAC - Nice LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:29 - Round 1
LIBRE SENIOR / 97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C64
Završeno
Gagik ADAMYAN
ARA - Villeurbanne AS
Adlan VISKHANOV PAC - Nice LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:01 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A69
Završeno
Jean CARDINALE
ARA - Chamalieres
Said Bek ABUKHADJIEV PAC - Nice LC Pobeda po padu - 00:43 - Round 2
LIBRE SENIOR / +97 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B48
Završeno
Rayan ANDAS
ARA - Lyon St Priest
Constantin BUSTAMANTE ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po padu - 01:05 - Round 1
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B64
Završeno
Aslanbek ZAOURBEKOV
GES - Chalons en Champagne
Alimkhan CHAMANOV ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:12 - Round 2
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A70
Završeno
Ben Hachen TARIK
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 01:30
- Round 1
Atay NURBEK UULU GES - Maizieres les Metz
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C67
Završeno
Mohamed CHAIBI
ARA - Lyon St Priest
Jean ADSUAR PAC - Nice LC Pobeda po padu - 00:55 - Round 1
LIBRE U17 / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A35
Završeno
Rida DJEFFAL
ARA - Lyon St Priest
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Aboubakar ZAOURBEKOV GES - Chalons en Champagne
LIBRE U17 / 71 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C37
Završeno
Ilyes BELAZZOUG
NOR - Sotteville les Rouen
Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:40
- Round 1
Xavier BRUNEAU PAC - La Seyne/Mer OL
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B66
Završeno
Saifoula KARIMOV
IDF - Bagnolet
Argan ROUSSET NAQ - St Yrieix CAL Pobeda po padu - 00:27 - Round 1
LIBRE U15 / 62 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C59
Završeno
Abdellatif KAOUANE
ARA - Clt Ferrand ASM
Michel ALIEV OCC - Toulouse LC Pobeda po padu - 00:19 - Round 1
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B29
Završeno
Othman EL KADDIOUI
ARA - Clt Ferrand ASM
Aymeric GIRONDE ARA - Aulnat Pobeda po padu - 01:48 - Round 1
LIBRE SENIOR / 86 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C19
Završeno
Julien TORRES-GARCIA
ARA - Cluses LO
Anas SAMIR HDF - Tourcoing LC Pobeda po padu - 00:58 - Round 1
LIBRE SENIOR / 74 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A20
Završeno
Pierre Yves MISERERE
BFC - Champforgeuil
Pobeda po bodovima (VPO1) - 03:00
- Round 2
Mossa AKHMADOV OCC - Toulouse LC
LIBRE U15 / 44 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C51
Završeno
Oussama ZENASNI
OCC - Toulouse LC
Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00
- Round 2
Hamza ABED PAC - Nice LC
LIBRE U17 / 60 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B60
Završeno
Nahim HAJJEM
NOR - Sotteville les Rouen
Pobeda po padu - Round 1
Abdel-Malak BOUCHOUKH NOR - Sotteville les Rouen
LIBRE U15 / 57 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B67
Završeno
Islam DAGIROV
ARA - Clt Ferrand ASM
Mansour MADAROV GES - Chalons en Champagne Pobeda po padu - 00:59 - Round 2
LIBRE U15 / 75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A55
Završeno
Mohammed Hamza BOUZID
ARA - Clt Ferrand ASM
Ayoub NEKAZ GES - Chalons en Champagne Pobeda po padu - 01:20 - Round 1
LIBRE U15 / 48 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
C68
Završeno
Nolan PISSOCHER
ARA - Chamalieres
Shain BRIKI IDF - Creteil Pobeda po bodovima (VPO1) - 02:00 - Round 2
LIBRE SENIOR / 65 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
B30
Završeno
Sayed Mohammad AMIRI
PAC - La Garde KCM
Imran ADILGERIYEV HDF - Tourcoing LC Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU1) - 03:00 - Round 2
LIBRE U15 / +75 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A63
Završeno
Brieuc CONSTANTIN-GAGNOT
ARA - Meysse
Aram AIRAPETOV ARA - Clt Ferrand ASM Pobeda po padu - 00:17 - Round 1
LIBRE U17 / 55 KG
(LUTTE LIBRE SAMEDI)
A71
Završeno
Ilyes BENSEGHIR
ARA - Lyon St Priest
Aaron BRIE GES - Chalons en Champagne Pobeda po tehničkoj superiornosti (VSU) - 00:26 - Round 2